Môžem dávať 7 mesačnému Pribináčik?

beli
9. mar 2007

ahojte babenky chcela by som vediet ci nemate skusenosti s podavanim pribinacika detom ja mam 7.mesacneho anjelika a ked som jedla pribinacika ja dala som mu okostovat a moc mu chutil len sa bojim ci mu nemoze s toho byt zle ak mate nejake skusenosti napiste dik

sirinka
24. feb 2009

waw...radka.m teda ty mas riadne znalosti... 🙂
chcem sa ta opytat, kupila som od madety lahudku...ochutenu kyslu smotanu...podla zlozenia vyzera byt ok, moze to uz papat 19. mes. dieta bez problemov? poznas?

radka.m.
24. feb 2009

sirinka-myslím,že se znalostmi jsme na tom podobně,také máš obrovské znalosti ve výživě 🙂 🙂 🙂 ,jinak pokud se ti zamlouvá složení ty smetany,tak ji klidně můžeš malé dát,madeta je sama o sobě velice kvalitní značka,jako jedna z mála má ve svých výrobcích minimální obsah konzervantů a dalších přísad.nevím přesně,kterou smetanu máš na m ysli,ale vím,že madeta má smetany s různým obsahem tuku,někde dokonce 15% a ta xse našemu prckovi vracela zpátky,nejspíš byla na nás moc tučná,ale každý snese něco jiného,tak vám bude určitě chutnat 🙂

sirinka
24. feb 2009

ma to smotanu 13%, mliekarensku kulturu a zemiakovy skrob...to je sice ecko, ale podla tabuliek nie skodlive...no a visne, cukor a aromu....chutilo, tak cas od casu jej to doprajem 😀

radka.m.
24. feb 2009

sirinka-nevidím žádný problém,sem tam nějaké éčko je prostě všude,ale přesně,jak píšeš,kouknu,jak moc je škodlivé a podle toho se pak zařídím 😀 🙂

niks
25. feb 2009

ahoj beli mam 7 mesacnu dceru a davam jej pribinacika velmi jej chuti a neboj sa urcite svojmu malemu s nim neublizis je to tvarohove tak mu to urcite davat mozes 🙂 ale najprv mu daj len vanilkovy a postupne mu kupuj aj ine len cokoladovy nie ten ani svojej malej nedavam..

saska.t
25. feb 2009

kocky, hodte mi sem prosim este raz tu tabulku s eckami akosi ju nemozem najst 🙂 vopred dakujem 😉

adriana84
25. feb 2009

ahojte,tak my mame uz rocik,ale pribinacika sme este nepapali...nejako mi to nepride nevyhnutne,jogurty sa mi zdaju ovela zdravsie,pripadne ak chcem dat tvaroh,tak ho zmiesam s bananikom,chuti vyborne a je to bez zbytocnych E-ciek 🙂

radka.m.
25. feb 2009

niks-tak já bych teda takhle malému dítěti tohle nedala,jak můžeš napsat,že je to tvarohové a že to neublíží???i kdybych pominula ta éčka,co pribináček obsahuje,tak tvaroh se minimálně do roku podávat nesmí vzhledem k velkému množství agresivní bílkoviny,která je velmi nebezpečná na zátěž ledvin!!!

mukky
25. feb 2009

niks ja akceptujem vela nazorov,ale tento tvoj prepac nemozem,tvaroh obsahuje najviac bielkovinu kravskeho mlieka Kaizen.Do roka sa neodporuca vobec.

babulka
25. feb 2009

Baby, klidek, to je len dalsi double (triple...) nick 🙂 Prihlasenie dnes a sup sem do temy a rovno takto pekne napisane. 😀

mukky
25. feb 2009

babulka a vies ze to tusim.no treba dat vec na pravu mieru,aby niektora maminka vedela co je spravne a nema cas citat spatne.

jankando
25. feb 2009

Ale dievcata, co sa tu jedujete... 😀
ak je to jej vec, ci dava a ci nedava ten pribinacek synackovi.. 😀
nie VASA (tak za toto ma asi adminky hodia na ciernu listinu)

jankando
25. feb 2009

Nemusite hned utocit
je to vec kazdeho osobna...ona pridala svoj nazor...
tema je o inom ako o hadani sa a udavani kto je kto a kolko nickom pouziva....

jankando
25. feb 2009

vlastne dcerke....som sa precitala... 😀

angienka
25. feb 2009

ahojky,tiez niesom zastancom pribinacka pre tak male deti ale je to vec kazdej jednej maminky-je to diskusia a nie boj,su tu dve tabori a kazdy sa hned navezie na toho kto tu prispeje ako uz babulka pisala ze aj jej pisu maminy ze sa az boja prispiet bo sa nechcu hadat tak aj mne pisali 2mamce,to uz nepochopim,ved kazdy si tu pride precitat a podiskutovat ako to robia ostatne ale nie sa hadat a byt obvinovany proste jedna dava a jedna nie netreba hned odsudzovat a utocit,nie kazdemu to skodi v malych mnozstvach ked to davaju tak nech davaju,vy mozete byt spokojne ze nedavate 😉
Ja tiez nedavam a ani nebudem davat ale ani neodsudzujem tie,ktore to detom podaju.
Nina napis sem prosim ta nieco nech ta neobvinuju ze mas 3 nicky,ved na svete je viac mamin nie len nina co podavaju pribinacka 😒
A jani preo by ta mali dat na ciernu listinu 😕 🙄 😨

jankando
25. feb 2009

Kvoli velkym pismenam? ale ked musis na nieco poukazat, musis pouzit velke pismena, lebo to inak niketko nechce pochopit.. 😠

angienka
25. feb 2009

joooj jani neprehanaj 😀

radka.m.
25. feb 2009

juj,já se omlouvám,ale nepsala jsem velkýma písmenama,že bych chtěljavascript:addEmoticon('☹','vBody')a zdůraznit,ale prostě jsem šla nejspíš na pc po dětech a bylo to tam nastavené,to se mi stává často.

babulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chymenitta33
25. feb 2009

Ahojte🙂)

Ako táto tema je o tom že ich drobátka papajú🙂)!!!!

A nie aby niekto neikoho poučal o tvarohu, podla mna každá matka chce dieťatu dať to najlepšie čo uváži a ked uváži že dá pribináka tak prosím, je to jej dieťa jej výchova všetko. Takže nerozdelujte dve skupinky a robto čo najlepšie viete a chcete.
ja osobne sem tam dávam pribináčika ale málinko viacej activiu alebo biely zvolenský, rajo probio a tak on mi zje aj bez ochutenia takže načo.

babulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dididi30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dididi30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dididi30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
25. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/rules.php
Nevkladaj do fóra obsah internej pošty. Jej obsah je adresovaný Tebe a nie verejnosti.
Nepoužívaj vulgarizmy a hrubé slová.
Neurážaj ostatných členov fóra a nevyvolávaj hádky. Každý má právo na svoj názor ale nemal by ho vnucovať ostatným. Ak chceš niekoho skritizovať, urob to slušne bez nádychu pohŕdania. Osobné konflikty s ostatnými členmi nerieš na fóre.

dididi30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz