• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžu deti piť čaj rooibos?

31. októbra 2008 
maminky, pocula som, ze deticky mozu pit caj rooibos (samozrejme cisty bez prichuti), neobsahuje kofein a je zdravy. chceli by sme to vyskusat ako alternativu k vode a ovocnym stavam. mate niekto skusenost? dik
29. okt 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sm pouzivala.... :wink: aj ja sama ho mam velmi rada...
29. okt 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, aj my si ho obcas davame v cajovni a aj klarke velmi chuti... :slight_smile:
29. okt 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem len odporucat... my kupujeme od apotheky, ale v poslednej dobe je problem ho zohnat... som smutna z toho... :frowning2:
29. okt 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filipa kupis kvalitny v dobrej cajovni :wink:
29. okt 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme kupilii v bio obchode od sonnentor. tak skusime, uvidime ci bude chutit. ja som ho pila cele tehu, lebo ovocnych som uz mala plne zuby :slight_smile:
29. okt 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som tiež velký fanušik roibosu :slight_smile:
mam doma knižku o roibose v ktorej sa píše že potláča dojčenecké koliky takže ho môžu piť aj detičky.ja ho pijem na litre :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupila ovocný čaj a obsahuje roibos,ale to som zistila len nedávno. chutí jej. tak jej kupim aj čistý, lebo mne tam to ovocie nepasuje chuťovo a nikdy neviem, či nie je pokazený. a prečo bez príchutí, predávajp aj taký s príchuťou vanilky alebo citronu. je to tuším od popradských čajovní, tých originálnych
31. okt 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame doma s prichutou mandarinka....je vynikajuci.
31. okt 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúste baby roibos pretoria a pretty woman mnam
31. okt 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok