Nechávate bábo pozerať sa na televízor?

mvl8
5. sep 2007

nechávate chvíľu babo na kolenách keď sa pozeráte na TV?alebo vobec nie?ja viem,že by sa nemalo.ale predsa?

lilianak
13. jún 2008

No, tak mozno som daka divna 😖 ,ze nas syn nepozera tv, ale nema ani kedy,kedze mi pozerame telku az ked obe deti zaspia. Nehovorim,ze nevidel rozpravku, pozerava obcas macka uska, ale nie denne. Myslim,ze mu dokazem dat viac ako televizor,ale to je moj osobny nazor 😎 U nasich doma isla telka od rana do vecera, dokonca ju doteraz maju zapnutu ako "kulisu", co nenavidim, tak mozno preto 😀

danulka2
13. jún 2008

no my sme mali vcera zazitok. Maly ked sa zobudil vymyslal pri jedeni a nechcel jest.Pred spanim nejedol, tak som chcela, aby aspon nieco spapal. Posadila som ho do stolicky, pustila som krasnu rozpravku = KRTKA a maly bol uneseny. Spapal vsetko a dokonca si zapamatal co zvieratka v rozpravke robili 😵 . Takze ozaj vhodne vybrany program a primerany cas moze detom len prospiet. A ja si tiez rada pozriem krtka 😀

ella1980
8. jan 2012

Ahojte mamicky, chcela by som obnovit tuto temu... Prosim od akeho veku ste co i len na chvilku dali dieta pred TV alebo PC pozerat rozpravky? napr. krtka...teraz je v TV taky kanal vola sa Duck TV a ten je pre deti podla mna tak od dvoch rokov, velmi jednoduche "rozpravky" tam su...moj syn ma 2,5 roka a sem-tam sme ho dali ale si zvykol a teraz by chcel aj kazdy den na chvilku...manzelovi to pride ok, mne nie. Pustam mu dam aj DVD spievankovo...viete, mame este jedno male dieta - 9 mesiacov ma a dakedy sa to vsetko neda stihat...vdaka za kazdy nazor...

zzzz128
8. jan 2012

@ella1980 Ahoj,keď nemám čas,varím,upratujem,atď,pustím malej telku.Ale ak ti môžem odporučiť,skôr ten duck tv ako Minimax alebo Jimjam,lebo tam po česky hovoria a malá to už nachytala ☹ Keď si občas pozrú tv,aj keď chvíľku denne,podľa mňa nieje problém 😉

viki2929
9. jan 2012

my pozerame telku asi tak 2x za den asi tak 20 min.

ella1980
9. jan 2012

vdaka za odpovede. a viki2929 kolko ma tvoje dietatko rokov? viete, ja uz ani neviem ako mu argumentovat, ze nemoze, ved vlastne ak sa mu clovek venuje 10-12 hodin denne tak fakt 20 minut sa "strati"...len ma to stve, ked sme mali len prveho, tak som mu tv ani raz nezapla chcela som aby s tym zacal co najneskor...