Odkedy môže dieťa ošmahnutú cibuľu a cesnak?

hiromi
15. júl 2008

ahojte,
zaujimalo by ma, ze odkedy moze dietatko osmahnutu cibulku a cesnak, nikde som sa s tym este nestretla...dakujem

kili
15. júl 2008

ja som raz robila hrachový prívarok, oddelila som Samkovi a do náško dala cesnak. Išla som preč a svokra mu dala ten náš a nie jeho a on to nechcel. Ale potom ako som mu dala jeho porciu, tak tú zjedol, tak si myslím, že mu vadil ten cesnak. To už mal rok a teoreticky by mal jesť všetko, no ale asi na to ešte nie je pripravený. Aj keď cibula v polievke by mu nevadila.

ukana
15. júl 2008

varene tak mozno od roka 🙂 Inak ale ja ako male dieta som vraj zboznovala cibulu a chrumala som ju ako jablko 😅 😅

titkovamiriam
15. júl 2008

do varenia cibulu a cesnak davam tak od roka a surovu cibulu chrume marek od tohto leta a aj cesnak v oharkovom salate aspon nebude mat hlisty 😀 a este zboznuje cesnakovy opeceny chlieb 😀

zuzu13
15. júl 2008

ja som tiež dávala od roka...a do roka som používala por...je jemnejší a nezaťaží bruško 😉

hiromi
autor
15. júl 2008

takze do roka sa nedavaju pretoze zatazuju brusko? alebo kvoli tej arome?

zuzu13
15. júl 2008

kvôli brušku 🙂
preto je lepší por udusiť na masle a potom ho môžeš použiť v polievke, v mäsku...

kasis
15. júl 2008

Cibulu a cesnak sme zacali papat od roka, ale nie smazenu, ale v polievke, spenak s cesnakom Matkovi smakuje teda riadne,por papal od cca 10 mesiaca -varený. Ale minule mi rovno z tasky uchmatol mladu cibulku a chrumal surovu 😀 😉 , tiez chutila

conquestor
5. máj 2013

Nasa Katarínka mala prvy krat surovu cibulku rozmixovanu koncom 6 mesiaca.a tak jej to chutilo,pekne s brokolickou a zemiakom.mala nadchu,tak som jej chcela pridat viac vitaminov,a zabralo, do 2 dni bolo po nadche.Od vtedy jej davam cibulku skoro vsade a nie malo veru.No a je tu,nic jej nieje.Netreba cakat rok,pokial to dietatko spapa.
lepsie ako nejake chemicke lieky alebo homeopatika z lekarne.ved cibulka je homeopatikum.