Pes a dieťa v byte. Aké sú pre a proti?

kacicka33
22. feb 2008

Ahojte,chcela by som vas poprosit o vase nazory na spoluzitie so psom v byte. Uz sme boli rozhodnuti darovat psika, ale v poslednej chvili sme sa rozhodli nechat si ho. Zije s nami takmer tri roky a nemame to srdce len tak sa ho zriect ☹ Je to predsa clen nasej rodiny. Na druhej strane je tu nase babätko, ktore uz onedlho zacne lozit po zemi a..co potom? Vysavame kazdy den, ale predsalen sa byt neda udrzat v 100% cistote, zvlast ked pes plzne (zlaty retriver). Prosim vas o vase nazory, pokial ste niekto v podobnej situacii, ako to riesite? Vopred vam velmi pekne dakujem za odpovede.

pebi
3. mar 2008

my máme dva psy, slovenské čuvače, s malou jsou úplně v pohodě 😉

cervena_ciapocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trpezliva
3. mar 2008

my mame labradora....nespratneho a tvrdohlaveho..ale ma velmi rad deti...a uz ho osem mesiacov pripravujeme, ze bude mat sestricku. 😀 Som zvedava, ako na nu zareaguje...ale zatial nucha vsetko co mame nachystane pre babo..chodi okolo kolisky, kocika...

kundinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
3. mar 2008

mory to je rasa bígl a vola sa Rocky 😀

macanet
3. mar 2008

My máme labradorku a je to kliďas, máme jí doma a k dětem zvířátko doporučuju, je jedno, jestli kočka, nebo pes.Prý jsou děti odolnější a hlavně jsou zvyklý od mala se starat nejen o sebe a brát ohled.Naše Adu je malá , ale se Sárinou už je kámoš 😉

kundinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mory
3. mar 2008

ked mas foto tak ho hod do albumu aspon na chvilu velmi by som chcela vediet ako to vyzera 😉

evitkamalicka
3. mar 2008

mory hned to bude

kundinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mory
3. mar 2008

cakam 😵

trpezliva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
3. mar 2008

mory je to tam 😉

shela
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mory
3. mar 2008

jaj sak to je zlate malinke 😵 ale ked ma len 4 mesiace tak asi este narastie ne?

evitkamalicka
3. mar 2008

mory narastie asi este o polovicu mozno menej, mal by mat 8-14 kg, teraz ma uz 7kg 😀

mory
3. mar 2008

je to agresivne plemeno?

evitkamalicka
3. mar 2008

mory nie je agresivny, je to velmi mierumilovne plemeno, je hravy a vyzaduje pozornost

mory
3. mar 2008

tak preco ho chcete dat prec? 😒

evitkamalicka
3. mar 2008

lebo je strasne divoky, ma prilis vela energie a je strasne pazravy, ked pride navsteva musime ho doslova zamknut v druhej izbe, lebo na stole by nic neostalo...minuly tyzden v noci zhodil zo stola ovocie a zozral 4 banany, 2 mandarinky, jablko a este 0,5 kg kroviek co nam nasi doniesli z polska a podotykam ze vsetko so supami a papiermi

kundinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shela
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cervena_ciapocka
3. mar 2008

evi, bigl je polovnicky pes 🙂

mory
3. mar 2008

evi tak ty mas takeho psa ale ja mam taku dceru 😀 este dobre ze k nam vela navstev nechodi lebo tiez by sme ju museli asi zatvorit do druhej izby ona neustale nieco papka nezalezi na tom ci je to chutne alebo nie proste nemoze vidiet nikoho jest a aby ona tiez nejedla 😀 asi ju budem volat rocky 🙂 😀

nelinka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
toni78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
3. mar 2008

mory dnes rano som sa zobudila na to ako mi zerie moje rozostavane puzzle zo stola, este stastie ze mal len jeden dielik v papuli

mory
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terinka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
toni78
3. mar 2008

evi-koukni pak na svou IP