Používáte dudlík?

nissanek
3. dec 2007

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak jste na tom s dudlíkem. Já ho malé zatím vůbec nedávám, ale je někdy je to dost náročné. Psala jsem dotaz na laktační ligu, jestli dudlík kazí techniku sání i po 2 měsících, ale ještě mě neodpověděli, tak se jdu poradit sem. Máte problémy s kojením, když dáváte dudlík? A na růst zoubků to má vliv (dotaz pro maminky s odrostlejšími dítky 🙂 )?

nikollette
6. aug 2009

Zuzi napríkald tie nase avent su skoro na chlpp rovanke, taký istý je od 0-3m, od 3-6m, a aj od 6-18m...
Ja som to doma porovnávala asom len gulala očami, že a kde je rozdiel 😕 😅
ale tak asi tam nejaký len bude 😉

dvojka
6. aug 2009

tak my měli afty,když měla Kikula virovou anginu a to bylo aftů a taky měla čepy(to teda nevim co je)

gabrianka
6. aug 2009

zitra se podivam na te plastove krabicce na nazev jak se jmenuji ty dudliky a vyhledam...dnes uz ne protoze mala v pokojiku spi...a nakonec se muzes zeptat i treba v lekarne jestli to existuje nebo v drogeriich a dej mi uz pokoj s kravinama

jeudi
6. aug 2009

taky jsem zkousela koukat a nenasla gabri hod sem odkaz kde to je me by takovy dudlajs zajimal..jestli je to dobre proti nemocem nebo co si psla tak bych si ho obednala tak to sem hod diky

berenika39
6. aug 2009

kolik ti je že se mnou mluvíš jak s kámoškou z ulice?

soanpe
6. aug 2009

gabrianko, povolily ti nervy nebo došly argumenty, že se uchyluješ k vulgarismům 😉

koukni na můj příspěvek 22.17 hod

berenika39
6. aug 2009

adminky to smázly, bezva, tohle je fakt moc.....

andy80
6. aug 2009

taky jsem neslyšela o antibakteriálnímu dudlíku hm

gabrianka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jeudi
6. aug 2009

nechte ji uz napokoji 😠

jananinka
6. aug 2009

Baby neblaznite, antibakterialny dudlik? 😀 😀 😀 😀 😀 To nemyslite vazne

berenika39
6. aug 2009

gabri 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
6. aug 2009

Aj ja som skúšala, rozne tipy názvu antibakteriálny dudel, cumel, cumlík, dudlík, a všelijak ale nenašlo to nič...
A goggle nájde všetko 😀 😀 😀 všetko čo existuje 🙂

A to bola dost v pohode cena myslím na taky dudlík dokonca 2kusy..
vsak nase aventácke 2kusy siu v balení kupujem za 8,50eur (255sk) 😉

gabrianka
6. aug 2009

tak mi ten dudel spadl z oblohy...o boze dekuji

berenika39
6. aug 2009

hele ani ten Seznam nic nenašel.....nemohla ses splést a myslet ortodontický?

jeudi
6. aug 2009

a zkouseli jste siditko??gabri tak ho vyfot do alba treba na to spolecne prijdem treba ses fakt spletla

gabrianka
6. aug 2009

kamosky prisla s tim ze je antibakterialni jezis vy s tim nadelate...zitra se na nej podivam

nikollette
6. aug 2009

Jaj to len kamosky povedali, to tam nebolo na obale napísane?

berenika39
6. aug 2009

naděláme s tím stejně jako s ostatníma nesmyslama, který sem píšeš...jako že dítě bez dechu je normální

jananinka
6. aug 2009

kamoska by si zasluzila nobelovu cenu 😀

misakri
6. aug 2009

hihi 😀 😀 😀 😀
vy mě bavíte dneska 😉

gabrianka
6. aug 2009

jdu spat a naseru vas unudite se k smrti 😀 😀 😀

nikollette
6. aug 2009

Jananinka 😀

gabrianka
6. aug 2009

jeudi siditko je v sex shopu...dobrou

berenika39
6. aug 2009

moc se omlouvám za vpád do tématu, snažíme se přesvědčit gabri, že než něco napíše, je lepší si to nějak ověřit,protože by se některých věcí mohly chytit třeba mladé prvomaminky a díky radám gabri svým dětem nejenom škodit, ale i ublížit....nechcem tu kazit atmosféru, ale není mi to jedno, když někdo může byť nevědomky napáchat škodu...

dobrou.

gabrianka
6. aug 2009

a davejte si fakt pozor ja jsem totiz dle bereniky i vrah 😀 😀 😀 protoze jsem dala o 3tydny diteti kasicku driv

berenika39
6. aug 2009

s cukrem... 😀

soanpe
6. aug 2009

dnes byla debata luxusní

nikollette
6. aug 2009

Ktorej 3mesacnej?

gabrianka
6. aug 2009

ne.na spicku lzicky cukru neprekrucuj do tri riti melirovanych!