Pozeranie do notebooku. Ako veľmi je to škodlivé?

elizabeth453
17. dec 2008

do akej miery je podla vas skodlive pozeranie do notebooku.mala donho cumi stale ked je zapnuty...a ja musim obcas zapnut koli uceniu

bianca
17. dec 2008

elizabeth453 •to ma tiez zaujima lebo nasa je ako priklincovana ked ide PC alebo telka

luciaakubko
17. dec 2008

vraj telka nevadi, no a o notebooku som pocula, ze to velmi vhodne nie je. ako konkretne a ako intenzivne to babu skodi vsak ja zhodnotit neviem.

elizabeth453
autor
17. dec 2008

tak telku jej nedóvolim pozerat..ale do notebooku cumi stale

elizabeth453
autor
17. dec 2008

ja som to pocula naopak...ze telka nie a notebook moze..tak neviem

bianca
17. dec 2008

ja som tiez pocula ze noteboock moc nevadi(zalezi vraj na tom aka je obrazovka)

zuza.m
17. dec 2008

no moj zas počitač nemusi.a vriska už len ked vidi že si knemu idem sadnut.ale z telky nevie spustit oči,tak čakam aj ja či to škodi.

maruskak
17. dec 2008

no musim povedat, ze aj moj maly ked pocujem reklamu na markize tak hned spozornie a nesputni okale z telky no a ked vidi svoju fotku na monitore, tak sa smeje, podla mna skodi aj jedno aj druhe,lebo vyzaruju urcitu energiu, tak sa snazim, aby velmi nekukal ani na telku ani na pc

ivaru
18. dec 2008

ahojky, sledovanie TV je pre deti do 1roka max. škodlivé- deti nevnímajú celkový obraz ako my, ale mihanie a to u nich môže vyvolať až záchvat- upozornila ma na to moja detská lekárka... tak asi toľko

saska.t
18. dec 2008

co dnes nie je skodlive? asi nic takze s tym by som si tolko hlavu nerobila. Prezilo to nase pokolenie preziju to aj nase deticky ... 😀

heppu
18. dec 2008

ja niekedy zasnem co za blbosti sa tu rozoberaju

elizabeth453
autor
18. dec 2008

akoze co je to ta BLBOST

elizabeth453
autor
18. dec 2008

NAPR.. som poćula, ze laptopy su maju obrazovky, ktore nekazia oci...tak hadam ich nekazia ani detom.
som len bola zvedava na nazor druhych...
tak SORRY

jaduska
18. dec 2008

To, či to škodí alebo neškodí ti nikto "vedecký" dôkaz nedá, výrobcovia notebookov si takýto výskum určite nezaplatia, alebo aj keď zaplatia, tak negatívne výsledky nezverejnia určite.
Ty ako matka sa musíš spoľahnúť na inštinkt a vnútorný hlas, ak to podľa teba škodí, tak zapínaj book len keď malá spí. Tiež som začala študovať a PC používam len keď malá spí - cez obed aj v noci. Samozrejme,že sa nevyhnem tomu, aby bol zapnutý aj cez deň, malá naňho občas pozeráva, ale moc ju nezaujíma ani TV, ani PC, kým tam nie sú zvieratká, alebo jej obľúbená reklama.
Kým bola bábätko, tak som pri nej PC, ani TV nezapínala absolútne...Ale každý má na to iný názor, niektoré baby pri PC dokonca aj dojčia, takže.......je to len a len na tebe 😉

miskinadamko
18. dec 2008

baby a to vam tak male deticky len niekolko mesacne pozeraju do pocitacov? 😕 , to ze si ho nachvilku zoberiete ked si nieco pozerate je podla mna uplne normalne aj to ze sa pozera alepochybujem ze tak male deti vam sedia a pozeraju 20 minut vkuse do pocitaca , alebo tak nejak.

elizabeth453
autor
19. dec 2008

tak ona len ked zacuje, ze sa zapina tak uz je pri notebooku,,,,ona keby mohla tak do toho cumi cely, ale najradsej do toho plieska