• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prebaľovací pultík CAM C-2044. Nebezpečný výrobok

11. januára 2007 
Ahojte.Vcera v televiznych spravach na Nove davali reportaz o prebalovacich pultikoch zn. CAM, konkr. oznacenie C-204. Ceska inspecia zistila az 280x prekrocene mnozstvo nebez. latok- ftalatov, ktore ohrozuju zdravie dietatka a hlavne reprodukcne organy, pretoze tie latky su hlavne v tej prebalovacej podlozke. Neviem ako na SK, ale v Cechach stahuju tieto vyrobky z predaja a zakazniom, ktori si ich doteraz kupili, odporucaju vratit vyrobky do predajni, kde ich kupili. Tak baby, kuknite, ci nemate tento pultik doma.
10. jan 2007 o 09:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=09.01.2007&238m=d&238p=TNOVINY&238v=46100

Len neviem ak mám C 606, ale tá farba a vzor podložky je presne ten istý. Je tiež nebezpečný? :confounded:
10. jan 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
řekla bych že určitě, protože je to stejný materiál. Jedná se o tu podložku na které mimi leží, říkají to v reportáži.
10. jan 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mám taký podobný ale kupovaný pred piatimi rokmi, myslíte, že aj tie sú zlé, alebo len tieto nové?
11. jan 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je teda sila
11. jan 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natana,
tak to je tak 50 na 50. Otázka stojí na tom, jestli změnili technologii výroby a materiály do směsi, že je tak škodlivá až teď, anebo ten potah tak vyrábějí celou dobu. Osobně bych jej vyměnila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, som zvedava kedy nato zareaguju nase media a oznamia nam to :angry: .
Prave sa rozhodujem ze si kupim prebalovaci pult a chcela som znacky CAM, takze velmi pekne dakujem za cenne info.
11. jan 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok