• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Škodí 3-ročnému dieťaťu jedenie surového zemiaku?

6. apríla 2011 
Urcite nie je normalne davat dietatu jest surovy zemiak spinavy od hliny!!! Hlina obsahuje mikroorganizmy, spory, plesne, toxiny z chemikalii... Ja sa po podobnych prispevkoch uz skutocne prestavam cudovat comukolvek. A argumentovat, ze sa s tym neda nic robit...a mam pokoj, tak to je uz fakt sila.
14. dec 2010 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pia22 keby si citala poriadne, zistila by si, ze nikto tu SCHVALNE nedava detom spinave zemiaky. bavime sa v prvom rade o tom, ci su ok surove (osupane), a tiez o tom, nakolko skodi, ak si dieta nahodou aj spinavy uchmatne.. tebe sa este nikdy nestalo, ze si stratila dieta na minutku z dohladu a spravilo nieco, co nemalo? ak este nie, raz sa ti to urcite stane, a nebudes preto horsia matka nez ostatne, tak sa zatial s usudkom neponahlaj ..
a robit sa nic neda (teda konkretne podla mna) s tym, ze vsade v prirode je uz chemia, ktora sa dostava aj do potravin, ktore jeme vsetci, vratane deti. alebo si snad vsetko pestujes vo vlastnej zahradke? vlastne aj v tom pripade je to fuk, pretoze chemikalie nerespektuju hranice pozemkov. a s TYM sa ozaj neda nic robit.
ok :wink: ?
14. dec 2010 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klincek keby si citala poriadne vedela by si, ze reagujem na prispevok inmazy z 12. dec., ktora svojmu 18 mes. synovi dava zemiaky spin. od hliny a ktoru som aj citovala.
14. dec 2010 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pia22 urcite to neznamenalo, ze mu ich priamo ponuka, len sa mozno obcas prihodi, ze sa jej k nim chlapcek dostane. vies si predstavit matku, kt. poda dietatu nachval spinave jedlo..? :unamused:
a inmaza to neberie tragicky zrejme preto, lebo hlinu az tak negativne nevnima, co ja chapem. vela malych deti tajne vyjeda zem z kvetinacov a lupe omietku, no ja by som si vedela predstavit aj horsie veci. mne skor vadi, ked sa hra so psom alebo nejakym inym zverom a potom si olize ruky. tiez neverim cistote vo velkych kolektivoch deti.. no kazdy vidi nebezpecenstvo inde.
14. dec 2010 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heh, tiez si davam surovy zemiak odmalicka...nedavno sa mi ale stalo, ze po zjedeni zemiaku ma neskutocne palilo v hrdle...zozaciatku je to taky kysly pocit, ked vtedy hned neprestanem jest, tak po case sa dostavi to palenie v hrdle, nevie niekto cim to je?
6. apr 2011 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok