Stanovať s ročným dieťaťom?

ivkka
13. feb 2008

Ahojte,koncom júna sa chystáme s rodinkou pod stan na týždeň.Malá bude mať už skoro rok,mohla by už spať v stane? 😕

magg
13. feb 2008

To zalezi od pocasia a miesta, kde budete stanovat. Ja osobne by som to neriskovala, a to som za slobodna travila kazde leto aj tri tyzdne v kuse pod stanom. Pre take male babatko sa mi to zda skoro, predsa ten hmyz, a zmeny pocasia, spanie prakticky na zemi, hygiena atd.

ivkka
autor
13. feb 2008

ideme do Sturova,zatial nam vždy vyšlo počasie ale nemusí to byť pravidlo.Možme isť aj do prívesu ale wc a sprchy su verejné.Tak neviem.

magg
13. feb 2008

ved tam su aj chatky, nebolo by to lepsie?

ivkka
autor
13. feb 2008

Tento rok sme chatku nedostali,je veľa záujemcov a na tie ostatné neviem,to majú asi iné podniky elebo súkromníci.

magg
13. feb 2008

aha, tak potom neviem, ale do stanu s takym babatkom sa mi zda priskoro, a tie spolocne sprchy, ja som zo spolocnej sprchy dostala ekzem a to som uz bola dospela. Moj nazor je, ze zahranicne dovolenky a stanovacky nie su pre deti do troch rokov vhodne, ale kazdy to berie inac. Este by si sa mohla poradit s deckou lekarkou.

magg
13. feb 2008

detskou - pardon🙂))

etuska
13. feb 2008

Ivkka-aj mne sa to zda skoro-no ozaj zalezi od uhla pohladu....
Aj keby Vam pocasie vyslo,myslim,ze dcerka potrebuje ake take sukromie a pokoj-a to v stane nebude,lebo bude vnimat zvuky z vonku.U nasej by to urcite bol dost rusivý element a poobede by napr, kvoli tomu nazaspala. A na druhej strane,moze byt aj horuco a v noci sa dost ochladi 😒 -nie som ziadna "citlivka" a aj my sme s muzom kedysi v pohode s batohom presli "kus sveta" a spali pod mostom v spacaku...no s malým babom by som sa na to nedala. Nemusi byt ziaden luxus,ale aspon taka chatka by bola O.K.

m311293
14. feb 2008

Ivka, já byla pod stanem s 10 měsíčním dítětem. Nebylo moc teplo, ale dalo se to vydržet. Nás jezdí více lidí, nebyly sme sami, tak to nebylo náročné na péči. Akorát že malý chtěl neustále chodit, žádné lezení nemohlo probíhat, takže ohnutá záda. Sunar jsem vařila na plynovém vařiči v 6 ráno kdy ceý tábor spal. Já před tím nikdy nestanovala a myslím že jsem s tím měla větší problém já, než mé dítě. Jemu to absolutně nevadilo a byl v pohodě.

vodniicka
14. feb 2008

no ohladom ruchu..to zavisi, na aky ruch je dietatko zvyknute..ale sakramensky by som davala bacha aby neprechladlo odspodku..samozrejme ze chatka by bola pohodlnejsia.takto to bude namahavejsie..