Sušené kozie mlieko. Máte s ním skúsenosti?

nicky95
6. máj 2009

Ahojjj! Chcela by som vyskúšať sušené kozie mliečko. Máte s ním podaktorá skúsenosti? Ďakujem za akúkoľvek informáciu.

slunicko552
6. máj 2009

Ahoj malý ho pije 🙂Pije teplé i studené 😉Snáší ho dobře a pije ho už pár měsíců.Sušené dětské nechce a to jsem vyzkoušela značek. Ale teda mi nechutná 😝

kvetinka31
6. máj 2009

Ahoj Nicky, môjmu malému zistili intoleranciu kravského mlieka, tak Dr.nám odporučil kozie mlieko. Odporučil priamo od kravy, ale ťažko ho zohnať a moc ma táto možnosť nenadchla, tak rozhodla som sa dávať malému kozie mlieko sušené. Dávam ho malému mierne teplé s grankom. A chutí mu piť. Samotné mu nechutilo, priznám sa, že ani mne, lebo tam cítiť tú "kozu".

nicky95
autor
6. máj 2009

Ďakujem, a nemali ste s ním žiadne problémy? bolesti bruška , hnačky? A kde ho kupujete?

nicky95
autor
6. máj 2009

Ja by som ho malému vyskúšala na ekzém, čítala som , že pomôže. Nemali ste takýto problém?

titkovamiriam
6. máj 2009

http://www.kozimleko.cz/

skus im napisat posielali aj vzorky

nicky95
autor
6. máj 2009

titkovamiriam-ďakujem, ale oni vyrábajú aj sušené?lebo v produktoch ho nemajú.

titkovamiriam
6. máj 2009

fuuu tak to bol potom iny vyrobca skus kuknut net,lebo volakedy v temach vzorky bolo kozie mlieko,myslela som ze bolo odtial.skusim kuknut aj ja ak nieco najdem hodim ti to sem

kvetinka31
6. máj 2009

Tiež som ho začala malému dávať po tom, ako sa mu objavil nepekný ekzém. Znáša ho veľmi dobre, žiadne hnačky, nič. Ekzém nám zmizol. Kupujem ho v lekárni, v máloktorej ho dostať, ale predsa ho v niektorých mávajú. A aj by ho mali vedieť objednať, ak ho práve nemajú.

nicky95
autor
6. máj 2009

kvetinka-ďakuje. Zajtra pôjdem do okresného mesta a pozriem si ho, lebo u nás ho nemajú a všetko objednávajú ako slimáci.

nicky95
autor
6. máj 2009

titkovamiriam-tieto stránky som si prezerala aj ja.Ďakujem. Zajtra sa pokúsim zohnať ho.

katka13122
6. máj 2009

aj maly ho pil,mal ho velmi rad,potom mu zistili intol.laktozy,pytala som sa na kozie,dr.povedala ze urcite nie,ale banujeme ze sme presli na UM,mala som mu kozie riedit vodou,...

nicky95
autor
7. máj 2009

katka- vy ste pili čerstvé, alebo sušené. Dajako sa toho čerstvého bojím. Nemali ste s ním žiaden problém. Ale veď kozie dávajú pri lakt.intol.

slunicko552
7. máj 2009

My máme sušené,žádnéproblémy s ním malý nemá.Kupuju ho v obchodě,mají u Hrušky,ale u vás asi není,to nevím 🙂

slunicko552
7. máj 2009

Jo a vzorky posílají,objednala jsem na každého 😅 😀

nicky95
autor
7. máj 2009

slunicko- kde si objednala vzorky?

katka.m
7. máj 2009

Staršiemu synovi som dávala čerstvé, používala som aj tvaroh. V období medzi 15 až 18 mesiacov a všetko bolo OK. Ak máš možnosť dávať čerstvé, tak ja by som sa k tomu priklonila. Ono čerstvé je vždy Čerstvé a má viac výživných látok. Ja som ho neriedila.

slunicko552
7. máj 2009
slunicko552
7. máj 2009

katka a odkud máš čerstvé?Já ho nikde nesehnala a tvaroh už vůbec ne ☹

nicky95
autor
7. máj 2009

slunicko-ďakujem, napísala som im, uvidíme.

katka13122
7. máj 2009

chodili sme k jednej znamej na mliecko,,skusali sme susene,mali sme ho robotu zohnat,tak sme presli na cerstve
malemu sa to predtym pomohlo,ale dostal raz riadne krce a povedala som si dost,ideme na vysetrenie a hned mu prisli na intol, ale aj kozie sa ma pri intol.riedit,a ja som ho neriedila ☹
no jak pil to kozie,vypil vecer 350ml a spal do rana 🙂 ....muz by chcel aby maly pil opat kozie mliecko a ze kozu budeme mat doma 😒

nicky95
autor
7. máj 2009

ja som dnes zháňala po lekárňach, pravdaže nikde nemali. Dostala som v malom obchodíku zdravej výživy. Zarobila som iba polovičnú dávku, čo zvykne malý piť na skúšku. Vypil ho bez problémov a vypýtal si aj druhú polovicu./klop,klop,klop/. Dúfam, že to takto aj zostane. Malý mohol mať krče aj z toho ,že koze dali dačo nesprávne jesť.

nicky95
autor
7. máj 2009

Dnes mi jedna pani ponúkla, že má mliečko na predaj. Neviem sa rozhodnúť , či mu dávať čerstvé.

katka.m
8. máj 2009

slunicko: Ja som si dala inzerát, bola som pozrieť, v akom prostredí žijú (čistota a tak) a 2x týždenne som pre neho išla.

slunicko552
9. máj 2009

katka doma?Tak bylo by to lepší,ale starat se o to 😒
nic no můžeš to zkusit,čerstvé je určitě lepší než sušené,hlavně aby tam byla hygiena 🙂

katka13122
9. máj 2009

koza ze ma byt cistotne udrziavama,nema sa pustat von a ze ma byt krmena len sus.senom,podla toho sme hladali kozu 🙂
mam strach ci by maly chcel to kozie pit,je uz starsi a dost si vybera co bude papat a ked ovonam to mlieko co teraz pije,tak chutovo je to asi rovnake
a je velky rozdiel medzi sus.a cerstvym,,,,ale aj tak mne sa strasne priecilo to mlieko 😖

slunicko552
9. máj 2009

katka ani nemluv,mi se úplně skřivala pusa až jsem se otřepala,musela jsem se otočit,aby mě malý neviděl,ještě by ho potom nechtěl 😅 No já bych to nemohla pít 😒

nicky95
autor
12. máj 2009

slunicko- neuspela som, posielajú iba v Čechách.