Sušené kozie mlieko. Máte s ním skúsenosti?

nicky95
6. máj 2009

Ahojjj! Chcela by som vyskúšať sušené kozie mliečko. Máte s ním podaktorá skúsenosti? Ďakujem za akúkoľvek informáciu.

slunicko552
12. máj 2009

Teď se dívám,že je to to samé ☹ A nemáš někoho v česku,že bys to objednala na něho?

nicky95
autor
13. máj 2009

nemám nikoho, skúsim objednať mliečko v tých maličkých baleniach .Našla som na nete v 25g baleniach, to je 200ml mlieka. Minule mi vravela predavačka v zdravej výžive, že zvyknú mať tie malé balenia.

katka13122
5. jún 2009

dnes sme boli pre alergo.vysledky..maly ma zvysene vysledky na krav.mlieko,to znamena ze nie iba intol.laktozy,,dava sa kozie mlieko aj detom pri alergii na mlieko?nabuduci tyzden mame prist dr.,mi povie viac,,,a este ktomu ma maly alergiu na roztoce,sen.nadchu,vajcia,rajciny....

inak baby pijete uz mlieko?? 🙂

shaula
5. jún 2009

Mám pocit, že jsem v některém fóru četla, že ani kozí ani ovčí mléko se při alergii taky nesmí... Zkus se podívat do tématu "Alergie na bílkovinu kravského mléka" (nebo tak nějak podobně se jmenuje), myslím, že jsem to četla tam.
Zdravím do Nového Mesta nad Váhom, tam mám skoro celou rodinu, moje maminka pocházela z Lúky nad Váhom🙂

shaula
5. jún 2009

Tak je to tady: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Strana 25, příspěvky z 11. dubna.

dagina
9. jún 2009

Ahojky, malá trpí atopcikým ekzémem, mléčné výrobky nesmím už cca od 8 týdnů co se malá narodila, bo po nich stráááášně blindila. Asi pár týdny jsem narazila v lékárně na sušené kozí mléko, a malá po něm též blila jak šakal. Shodou náhod jsme měli u bráchy velice dobrý kozí sýr, a měli jsme po něm pěknou srajdu, a malá měla takové bolení jako nikdy..., takže né každému můžou kozí výrobky sednout 😒 .

kvetinka77
17. nov 2009

Ahojte vsetky,
ktore hladaju zdroj suseneho kozieho mlieka.Mam ho vyskusany, posielaju na dobierku. Je to balene v 400g baleni, stoji 6,12eur a chuti vyborne - ako sunar.

firma ABEL plus sro,
Podvysoka 310, 023 57

Tel/Fax: 00421 41 434 62 00
Mob: 00421 915 314 480
abelplus@zoznam.sk
www.bioprodukt.info

davidko7
26. feb 2010

Ahojte,ako robite z toho sušene kozieho mlieka krupicu alebo puding?Pridavate ho aj do jedla-omáčky...?

pia22
26. feb 2010

Prosim, kocky, chcela by som skusit davat nasmu 4,5 mes. drobcekovi kozie ml. v kombinacii s UM, napriklad obden, doteraz je na UM. Ja sama mam osobne velmi dobre skusenosti z kozim mliekom, ale u takehoto drobca neviem. Mate lepsie skusenosti s cerstvym alebo susenym? A od akeho veku ste ho deturencom davali?

tinki
5. sep 2011

nechcete niekto kúpiť otvorené sušené kozie mlieko? My ho nemôžeme a raz je z neho odobraté a škoda ho vyhodiť..Dám za symbolickú cenu.

alexandram1985
8. júl 2019

Mam na predaj dve 800g plechovku UM na baze kozie mlieka znacky kabrita. Je to holandske mlieko vhodne pre dojcata od 0-6 mesiacov. Ak by ste mali zaujem piste spravu

matusrr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz