Vegetariánske dieťa. Skúsenosti, postrehy

lucia123
14. mar 2008

Je tu niekto, kto vychovava vegetarianske dieta od narodenia? Rada by som popisala o skusenostiach, postrehoch, a zaujimavostiach. 😉

adriana7
29. okt 2010

@anlu ,
ty si ako tá britka, čo z mm vyrába a predáva syr, jogurt a čojaviem, čo ešte... 😀
... inak, včera sme vypili posledné mlieko od kozičiek, už bude zas až na jar 😒

anlu
29. okt 2010

@adriana7 taku nepoznam 😀 ale do teraz mi je smiesno ked si spomeniem ako prisla svokruska na navstevu ked som prisla domov z porodnice, otvorila chladnicku a tam plno mlieka. A ona sa ma pyta ci mam pripravene pre Oliv. A ja ze nie, to je co sa zvysilo 😀 😀 😀 😀 ta len oci vygulila...
A to je dobry napad, oslovit dr. Bukovskeho... my to mame este o to tazsie ze ani ja ani Oliv nemozme mliecne

anlu
29. okt 2010

@adriana7 a ty co este nespis? ja uz idem 😀

marfuskaanjelik
29. okt 2010

@adriana7 super nápad, aj mňa by to veľmi zaujímalo.

zojec
30. okt 2010

@jaron, uz aby ste to prerabanie mali za sebou, co? neviem si predstavit byt bez kuchyne tak dlho.. :( dakujeme za recepty... akurat dnes ideme nakladat kapustu do suda 😉
@adriana.. aj moja mala spavala ako hodinky 7.30 - 2.00- 6.00-8.00 , ale po prvom ockovani, sa to vsetko pomenilo. :( raz je hore len raz, inokedy aj 5x sa zobudi na precucnutie.. o tej britke som videla dokument.. no neviem ci by som si dala taky syr... mozno este z mojho mlieka.. ale inak asi eee.. akurat som minule myslela na bukovskeho, ked som ho videla v telerane, ze by nam sem mohol trosku prispievat 😀
@anlu panecku tolko mlieka.. to ja mozem len snivat.. ja som odsavala kvoli produkcii, za cely den sa mi poarilo odsat max. 100.. teraz uz neodsavam, lebo je na mne nalepena dost casto

oscarka3
30. okt 2010

Vegetariánske dieťa: vitamín B12 sa v rastlinnej potrave takmer nenachádza.
-vysoké teploty ničia B-vitamíny
-vitamín B12 sa aj po úplnom vynechaní zo stravy vyčerpáva v tele až v priebehu 2-4 rokov/ u dospelých/
-určité množstvá B12 sa tvoria v ústnej dutine a môžu kryť až štvrtinu potrieb organizmu
-určité množstvá vitamínu B12 možno získať aj pri klíčení strukovín /najmä cíceru/ a z niektorých morských rias

Vieme,že všetky hodnoty bielkovín, tukov,cukrov, minerálov i vitamínov v krvi sú stanovené sledovaním populácie, ktorá má prevažne mäsitú stravu. Všetky takto získané hodnoty sa považujú za "normálne".Človek nie je ani mäsožravec, ani všežravec. Potom by normálne hodnoty mali byť stanovené z vegetariánskej populácie.

oscarka3
30. okt 2010

@adriana7 , aj o tej zelenine píše Bukovský: z koreňovej zeleniny, na ktorej ostávajú po dôkladnom umytí kefkou /nie oškrabaní/ stopy bakteriálneho pôsobenia, prijmete tiež isté množstvá vitamínu B12. -tak si ju môžeš umyť 😀

jaron
30. okt 2010

@anlu ako som už písal, kyslá kapusta ako zdroj B12, je nespolahlivá. Podobne riasy, niektoré fermentované sój. výrobky atď. Dokonca po určitom veku (40, 50?) niektorí ľudia (asi 30 %) strácajú schopnosť získavať B12 z prirodzenej stravy (mäso, mlieko, vajcia...) a lepším zdrojom sú pre nich tabletky alebo o B12 doplnené potraviny (lupienky...). To je taký paradox, že B12 z doplnku môže byť lepšie využitý ako z prirodzeného zdroja (napr. mäsa), to nebýva zvykom, väčšinou sú "umelé" vit. a min. horšie využité.

jaron
30. okt 2010

@adriana7 k tej strate vit. B tepelnou úpravou mám aspoň tieto informácie:

OVOS
_____________Surový____________ Pečený
B1 ___________0,6 mg____________0,47
B2 ___________0,11 mg___________0,1 mg
Niacín_________ 0,8 mg _____________0,6 mg
B6 __________________ žiadny rozdiel
Kys. listová_______44 mg ___________18 mg

BROKOLICA
_________________ Surová ___________Parená
B1 __________________žiadny rozdiel
B2 ___________________žiadny rozdiel
Niacín ________________žiadny rozdiel
B6________________0,67 mg ________0,09 mg
Kyselina listová _________ žiadny rozdiel

Určite aj v mäse sa po tepelnej úprave zachováva nejaké množstvo vitamínov sk. B. Dá sa povedať, že niektoré sa ničia viac, niektore menej, niektoré vôbec, celkovo to závisí od druhu potraviny, spôsobu tep. úpravy a konkrétneho druhu vitamínu. Pri všeobecne dobre zostavenej pestrej strave, relatívne dobrých spôsobov tep. úpravy, s primeraným použitím surovej stravy (zel. šaláty k jedlu, ovocie, orechy...) by sme mali mať dostatok rôznych vit. sk. B. (B12 je samozrejme zvláštna kapitola).

oscarka3
30. okt 2010

trochu humoru na tému vegetarián:

https://www.youtube.com/watch?v=LseLMz0KTEU
jaron
30. okt 2010

@oscarka3 😀 😀 😀

petrinka
30. okt 2010

@oscarka3 😀

zojec
31. okt 2010

@oscarka3 😀 😀

matova
1. nov 2010

ahojte,
ďakujem za názory...no veru už ma aj ruka bolí z nosenia malej v perinke...taká som bola happy že cumeľ nechce stále ale ona by ho asi potrebovala-chcela by zaspávať totiž na prsníku ale bez odgrgnutia to nejde u nej keďže ju hneď napína...a tak poodgrgnutí za zas dožaduje kojenia hoci je fakt napapaná a vrieska kým nedám, ja už neviem, no bodaj by potom negrcala, je to bludný kruh, ale cumeľ ako alternatívu sania neprijíma, čítala som že niektorým bábätkám stačí aj handrička ale 0 bodov, nedá sa oklamať 😀
A fíha, aká fajn debata o vitamínoch 😵
škoda že ide zima a vitamínky v podobe ovocia a zeleniny (domácej) sú už pomaly fuč...ale ten môj expert keby aspoň jedol ale zas je to na figu s ním, stále len to mlieko by pil a nič normálne nechce papať, chudý je a bledý jak stena 😒 . Kyslú kapustu - to ani náhodou neochutná, on ani náznak kyslého nechce...Spapá akurát tak trošku strúhanej mrkvy a jablká- to je asi celé...rozmrazila som maliny a aróniu- nechce, pradajky ešte naše už nechce...
A huby? tak tie on miluje- to asi že ja som jedla aj počas tehotenstva- on sa trhá za šampiónmi- najprv som dávala len omáčku či vývar-šťavu ale už má "svoj rozum" a nedá pokoj kým nedám aj kúsky húb 😀.

oscarka: aj ja chcem byť planktónom 😀 (ale bez toho záveru s bôčikom 😀 )

matova
1. nov 2010

havino: podľa tvojho mini opisu sú si tí naši puntičkári fakt podobní 😲 😀

oscarka3
1. nov 2010

@matova ,a keby si si tu handričku dala na bradavku a pár krát nech to tak pocmúľa?
ale občas ju treba aj oprať 😉 a ktovie, či by ju po opratí chcela.alebo zakaždým dať novú na bradavku a keď zaspí tak nejako vybrať bradavku, aby handrička ostala.po vyspatí vyhodiť a vymeniť. 😒
držím palce, nech sa to nejako upraví 🙂

zitaje
1. nov 2010

plankton dobry 😀
Minule som dostala balicek korejskeho tofu - a teda poviem vam, alfa bio sa moze schovat, fakt vazne. Mala som co robit, aby som ho nezjedla este pred uvarenim. 🤐 Doniesla mi ho jedna znama z nejakeho obchodu s azijskymi potravinami, vraj niekde pri Poluse (BA). Vrele odporucam 🙂

adriana7
3. nov 2010

@jaron
@oscarka3 , ďakujem za to béčko 😉
a jarko, nezávidím ti to s bytom, aj nás budúci rok čakajú veľké prerábky, lebo sme zistili, že je nám náš domček primalý... a už teraz sa toho provizória desím 😒

@matova , ja to tiež tak robím, že keď sa mia kojí a tečie jej už ušami, tak jej nenápadne vymením prsník za dudlík, len ja to mám ľahšie, lebo kojím cez klobúčik, ale ide ma trafiť, keď ju ten dudel zobudí (niekedy v ňom tak čvartá, keď ho zle vyvarím 😅 )

@zitaje , ja zas alfa bio môžem, my máme tu kúsok sojaprodukt drietoma, ale mne tie ich tofu strašne smrdia, neviem, čím to je, ale alofa bio má inú, lepšiu chuť 😵

adriana7
3. nov 2010

...som si spomenula, že s dr. bukovským sa pozná @lucia123, zakladateľka našej témy... 🙂

adriana7
3. nov 2010

@oscarka3 ,
včera sme sa s mm dobre zasmiali na videu, žiaľ, aj naše decká sú takí vegetariáni, celý rok super, ale v lete, keď prídeme k niekomu na grilovačku, tiež sa im všetko od mäsa "s láskou prihovára" 😀

jaron
3. nov 2010

@zitaje @adriana7 rád by som tiež ochutnal to korejské tofu, možno by mi tiež chutilo viac, ale možno nie, mne sa zdá, že je to asi dosť subjektívne, napr. tofu sója produkt je trochu iné ako alfa bio, ale neviem povedať, že mi niektoré chutí viac iné menej, každé má možno niečo do seba, na niečo je lepšie to, na iné jedlo zase to druhé a počul som, že vraj v Japonsku je veľa druhov tofu, takmer tekuté - alebo mazľavé, niečo asi ako mäkký roztierateľný tvaroh, i rôzne druhy tvrdého atď., určite by nám niektoré chutilo viac, iné menej...

@adriana7 veru to prerábanie nie je nič moc a práve dnes som pri montovaní hornej kuch. skrinky natrafil na hlúpe miesto v starej stene, kde nechce držať hmoždenka a teraz ako to riešiť.

anlu
3. nov 2010

@adriana7 ja som raz mala nejake ceske tofu a to som asi ani nezjedla, chutilo priserne... ale pripustam ze inym mozno chuti 😀

my sme cez vikend neboli doma a ked sme sa vcera vratili, cakalo ma mile prekvapenie... mojej novej fige totiz opadali listy a nevyzerala prave najlepsie, uz som sa zmierovala s tym ze to neprezije... ale ked som prisla domov mala uz krasny listok a vela pucikov 😀 😀 😀 😀 😀 jaaaaj tak ma to potesilo

zitaje
3. nov 2010

@jaron ani nie roztieratelne, skor taka zvlastna traslava konzistencia - take ako ked vyklopis puding. ALebo kyslu smotanu ked vyklopis z kelimka.
A Cinania robia aj kadejake susene a nakladane a ine tofu, mnam. 🙂
Inak sojaprodukt tofu je urcite blizsie k "pravemu", bezne pouzivanemu tofu ako alfa bio, ale zas aj ja mam rada aj to alfa bio, dobre ze je aspon take.

rancuzkaf
3. nov 2010

ja myslim, ze alfabio tofu by malo uspech aj vo fr.🙂....vzdy sa na neho tesim, ked ideme na sk! my tu mame asi 6 vyrobcov tofu a veru je kazde ine, kazde ma svoju recepturu....od uplne roztieratelnych az po uplne tvrde.....mala som aj nejake azijske, to bolo vyborne v prazenici😝...aj ked sa dalo pokrajat na kocky, miesanim na panvici sa dopucilo, ale bolo fajn

inac, uz mam vysusenych asi 130 semien hokaido, tak ak niekto chcete, napiste do IP😉.....zistila som, ze je jedno ci to poslem z fr alebo sk, postovne je rovnake🙂

zojec
4. nov 2010

ahojte, k tomu tofu.. ked som zila v irsku, tak som sla prvy krat na nakupy do healtly shopu.. (bol tam jeden jedniny na okolie min. 150km) a nasla som vtedy len jedno jedine v tetra pakovom obale.. a teda dost nemilo som sa prekvapila ked to malo konzistenciu kyslej smotany.. vobec sa s nim nedali robit veci co som zvykla z tofu robit doma, no za tie 4ri roky co sme boli von, tak sa aj sortiment tofu rozsiril 😉 .. mne tiez osobne chuti najviac tofu alfa bio 😉 dost uzky profil bola aj obycajna sosovica, sojove kocky.. platky a rezance to uz bola skor utopia 😀 ale to vela nevazi, to som si vzdy nosila z domu..

adriana7
4. nov 2010

@zitaje , prepáč, ak to vyznelo tak, že kórejské tofu je horšie ako alfa bio, vôbec som to tak nemyslela 😒
.. mne od leta to z drietomy tak strašne nechutí, najprv som si myslela, že mohlo byť pokazené (kupovala som ho v tých horúčavách), ale keď som ho znova kúpila minulý týždeň, išlo do koša, nemohla som prekonať tú kyslú chuť ☹
a pritom som ho roky ľúbila, tak len preto...
...myslím si, že v krajinách s dlhoročnou tradíciou tofu ho vedia spracovávať najchutnejšie (v ázii), slovák zas vie najlepšie vyúdiť slaninu, že 😀

oscarka3
4. nov 2010

@jaron ,značka mungo 😀 , super výber aj do dutých tehál a pod./hmoždinky, kotvy/
keď je to mungo ako fazuľa, tak to hádam nebude mimo témy 😀 😀 😀

zojec
4. nov 2010

@adriana7 inak mne sa tiez zda to z drietomy vzdy kysle ... tiez som ich uz par vyhodila.. tak uz kupujem len alfa bio 😉
@oscarka3 😀

jaron
4. nov 2010

@oscarka3 mungo to istí 😀 a aspoň to nie je mimo témy 😀

anlu
4. nov 2010

@oscarka3 😀 😀 😀 😀

ja tiez mam najradsej tofu od alfa bio, aj vdaka tomu ze u nich jeden cas pracoval moj kamarat, tak ma uistil ze pouzivaju naozaj kvalitne suroviny a dodrziavaju hygienu (som si vydychla) 😀