Vegetariánske dieťa. Skúsenosti, postrehy

lucia123
14. mar 2008

Je tu niekto, kto vychovava vegetarianske dieta od narodenia? Rada by som popisala o skusenostiach, postrehoch, a zaujimavostiach. 😉

adriana7
20. okt 2011

@zuziq , tak neviem aké máš informácie ty, ale ja som robila priamo v milexe a prvý týždeň som nerobila nič iné, len rozbaľovala plesnivé tavené syry po záruke a hádzali sa naspať do kade s "čerstvýmmi" lunexami, v pomere asi 40/60. tak neviem, asi sa mi to snilo...

adriana7
20. okt 2011

...a inak konzervárne detto...ja som totižto celé prázdniny vždy počas 9 rokov štúdií niekde robila, a naozaj tu nechcem šíriť nejaké poplašné správy, ale zas keď to tak bolo, nebudem rozprávať, že nie ( a zas naopak) 😉
...odvtedy nejem presnidávky a kupované džemy...ovocie, ktoré ešte ako tak udržalo tvar sa zavarilo ako ovocie, to, ktoré už plesnivelo a hnilo išlo do presnidávok a úplný odpad so "zeleným kobercom" na bedničke - to bol na džem...(ale jablková je o.k, jablká boli vždy pekné)
...a je pravda, že priamo pri mlieku som nikdy nerobila, ale keďže som v našom úžasnom potravinárskom priemysle čosi okúsila, zas mi to až taká nereálna haluz neprišla 🙂

zuziq
20. okt 2011

@adriana7 ja som pisala o trvanlivom mlieku a o informacii ktora sa sirila na internete, nie o syroch. Precitaj si prosim este raz moj prispevok 😉 Dnes o tom bolo aj v reflexe na markize, vyjadrovali sa k tomu aj z mliekarenskej komory aj z vyrobne tetrapakov. Tie cisla oznacuju len cisla tlaciarenskych valcov 🙂

adriana7
20. okt 2011

@zuziq a ty čo si taká naštartovaná? veď ja viem čítať... tu na koni už človek čokoľvek napíše, hneď je tu niekto kto by sa hádal...ja sa hádať s nikým nechcem a ani nebudem..a preto chodím aj do tejto témy, tu sa nikto neuráža ani neštartuje
...ja som tým chcela povedať, že nedôverujem mliekospracujúcemu priemyslu a reagovala som na pasterizáciu...a inak, "na každém šprochu pravdy trochu" ...a je to čisto môj osobný názor

jaron
20. okt 2011

@adriana7 to vážne? s tými syrmi? Obyčajne takým veciam neverím, ale keď vravíš, že si to ty sama robila, tak teraz som z toho hotový. Síce tavený syr zjeme asi raz za rok, ale v princípe je to sila!

Asi v rokoch 1988 - 90 som cez prázdniny robieval v Znojme, tuším Fruta Znojmo, alebo tak nejako. Vyrábali džúsy, zavárané ovocie, zeleninu... ale to bolo v pohode, aspoň kde som bol, nič zlé som nenašiel. Hnilú zeleninu sme vyhadzovali a pod.

adriana7
20. okt 2011

@jaron , ja keď neviem, tak do nejakej témy nepíšem, ale toto je fakt...neviem, možno sa za nejaký rok čosi zmení, to ja neviem posúdiť, nerobila som tam toto leto...ale boli sme z toho také znechutené, kamoška nám to vybavila a potom ešte sme sa trápne cítili voči nej (otec jej tam robil)

jaron
20. okt 2011

@adriana7 to je sila! zase sa zmôžem len na takéto zvolanie

adriana7
20. okt 2011

@jaron , no...čo už, je to sila, ale je to aj smutné, a hlavne tá nadprodukcia, veľa veľa veľa a potom sa to nestíha predať a spravodlivo schosnovať...ako keby mal každý 4 žalúdky... 😒
naša najstaršia, keď sme jej hovorili, ako kravičkám zabezpečujú tú nadprodukciu mlieka, tak jej bolo až do plaču...vtedy som ešte kojila, a ona mi vraví, že mami, predstav si, že by tebe niekto pichal hormóny aby si mala 4x viac mieka, bolelo by ťa to, a miuške by si to nedala, ale do krabice...nuž, my sme doma vegetariáni aj preto, že sa nám nepáči, čo ľudia zvieratám robia, len preto, aby mohli jesť ich mäso, mlieko...keď modelky s transparentmi bojujú proti spracovateľom kožušín, tak sú všetci pobúrení a drukujú im...podľa mňa je jedno, či zviera zabiješ kôli mäsu alebo kožušine
...ale to je zasa len a len môj osobný názor!

zuziq
20. okt 2011

@adriana7 Ja nie som nastartovana a uz vobec sa nechcem hadat 🙂 ja som len chcela uviest veci na pravu mieru,kedze sa ta info s mliekom siri po internete a nie je pravdiva... To ale co sa deje v potravinarskom priemysle vseobecne je na inu debatu...malo co co sa predava sa naozaj da nazvat jedlom...

jaron
21. okt 2011

@adriana7 ahoj, ešte som sa chcel spýtať, to v tej mliekarni to bolo ešte za socializmu alebo po?

oscarka3
21. okt 2011

@zojec , blahoželám 🙂

jaron
21. okt 2011

neskúšali ste na mlynčeku na mäso mlieť orechy (mandle, arašidy...) na pastu? Dá sa to, či to by som chcel asi veľa...? Nechce sa mi špiniť mlynček, teda špiniť sa mi chce, ale umývať nie...🙂 tak či náhodou ste to už niektorá neskúšali

rancuzkaf
21. okt 2011

@jaron podla mna ti mlyncek na maso neurobi z orechov pastu, tam sa ti to pekne pomelie napr. na plnku do kolacov 🙂 ......pastu si mozes urobit aj v mixeri (aj ten zial treba umyvat 🙂, ja osobne radsej umyvam mixer ako mlyncek 😝 )

@zojec krasne tehulkovanie 🙂

jaron
21. okt 2011

@rancuzkaf ďakujem, v mixéri pastu (maslo) robíme, len tam to treba zoškrabovať zo strán, znova mixovať at´d., tak či náhodou, aj keď ani mne sa to veľmi nezdá, že by to šlo.

adriana7
21. okt 2011

@zojec , aká super správa...no plienočiek máš dosť, tak smelo do toho...nech ste obatraja zdraví

zojec
22. okt 2011

dakujem dievcata 😉

zelovocka
24. okt 2011

@lucia123 @zojec Ahojte holky, zdravím aj všetky vege maminky a tehule. Ja ešte dieťa nemám, ale plánujem. 🙂 Keďže som vegetariánka, trochu sa obávam, že ma počas tehotenstva prepadnú chute na nezdravé veci a mäso. Rada by som sa od vás dozvedela vaše skúsenosti, či ste s tým nemali problém, keď ste čakali deti, a ak áno, s čím konkrétne. Mäso nejem asi 6 rokov a nikdy som naň za ten čas nemala chuť, ani predtým som ho nemusela jesť často, a teda mi nechýba a samozrejme som zdravá. Prípadne mi prosím poraďte literatúru a články pre vege tehule, dojčiace maminky a pod. Ďakujem veľmi pekne.
🙂
(Zároveň prosím mamičky, ktoré nemajú osobnú skúsenosť s vegetariánskou/vegánskou výživou, či už seba, alebo svojich detí, aby sa k téme nevyjadrovali.)

zojec
24. okt 2011

@zelovocka ahoj.. 🙂 pocas prveho tehu, ma prepadali vselijake chute, aj na vsetko nezdrave 😀 ... teda hlavne sladkosti.. na maso som si ani nespomenula.. proste ho nejem uz viac ako 10 rokov, je to ziv. styl, takze toho som sa neobavala a ani teraz sa neobavam 🙂 problemy som co sa tyka stravy nemala ziadne, jedla som ako pred tym , mozno trosku viac. to sladke mi ale sposobilo ze som vela pribrala, takze na to si treba davat pozor.. :( snad sa pri druhom tehu k tomu nedopracujem 🙂 moja naj kniha pocas tehu bola vegetarianske dieta od bukovskeho.. je z roku 92, cize vela veci je uz prebadanych viac, ale nic lepsie sa zatial nevydalo :( ak si budes pomaly citat celu tuto diskusiu, tiez sa vela dozvies 😉

rancuzkaf
24. okt 2011

@zelovocka vitaj u nas!🙂 mozno ta neprepadnu ziadne chute, ako mna, ani pri jednom tehu...ked je telo zvyknute na stravu (u mna 18 rokov vege), ktora mu prospieva, nebazi po inom.....ale je pravda, ze ja mam pevnu volu😀

delli2
25. okt 2011

Ahojte všetci. Dnes som sa k vám zaregistrovala, hoci mám už veľké deťúrence. Dcéra 20r., starší syn 18r a najmladšie " bábo" má 15r. Čítam túto debatu o vegetariánstve už nejaký táždeň a dnes som vám chcela s obrovskou radosťou povedať, že p. Bukovský začiatkom novembra konečne dáva na knižný trh svoju druhú knižku o vegetariánskom dieťatku Návod na prežitie pre bejby + Hneď to bude, Anjelik . Napriek horeuvedeným vekom mojich detí si túto knihu kúpim, veď budem aj babičkou niekedy...raz...snáď...už teraz sa teším. Tak sa vytešujem...Prajem vám všetkým krásny deň a všetkým čakajúcim maminkám tak krásne tehotenstvo ako som mala možnosť prežiť ja a to dokonca trikrát.

zelovocka
25. okt 2011

@rancuzkaf
@zojec vďaka za odpovede 🙂
@delli2
@zfidorka super, ďakujem veeeľmi za tip, kúpim a budem študovať 😉 strašne som rada, že na slovenskom trhu taká knižka bude.

rancuzkaf
25. okt 2011

davam do pozornosti tieto dve natierky, vyskusajte.....same dobre ingrediencie 🙂

SLNECNICOVA NATIERKA

80g slnecnicovych semien (dat namocit aspon na 6 hodin do vody)
1PL citronovej stavy
2PL vody
6 susenych paradajok v oleji (ak su iba suche bez oleja, nachat namocit vo vode)
1 maly str. cesnaku
stvrt cibule
2 kl bazalky
sol

vsetko spolu vymixovat do hladka (ak sa vam to bude zdat huste, staci pridat vodu pri mixovani)

rancuzkaf
25. okt 2011

ORECHOVA NATIERKA

80 g vlasskych orechov namocit min. na 6 hodin do vody
1PL citr. stavy
1PL olivoveho oleja
1PL vody
1kl sojovej omacky
1 maly str. cesnaku
stvrt cibule
1PL nasekanej petrzlenovej vnate
sol

postup rovnaky ako hore

jaron
26. okt 2011

Ahojte, ďalší s mojich článkov, i keď pre vás v ňom asi nebude nič nové:

http://restauracie.sme.sk/clanok/co-maju-spoloc...

zfidorka
26. okt 2011

@jaron ze tofu a ufo, dobre slovne spojenie 😀 😀 😀

zojec
27. okt 2011

caute, prednedavnom.. (no mozno takym davnejsim davnom 🙂) sme tu rozoberali, ako uvarit plnenu papriku tak, aby sa z papriky nevysypala.. tak som prisla na jeden "zlepsovak" . papriku odrezat cca 1-2cm odvrchu, klobucik nevyhadzovat, papriku naplnit, prikryt tym klobucik a zasparatkovat 3-4 sparatkami. vlozit uz do mierne vriacej paradajkovej stavy. varit na uplne miernom ohni cca pol hodku, potom vypnut a este nechat dojst 😉 plnka sa mi vonku nevykydla a boli naozaj vynikajuce 😉 nabuduce aj pofotim, teraz som len skusala, ci to bude fungovat.. skoda, ze ked mi ostane plnka a robim gule, tak tie sa rozpadnu :(

zelovocka
27. okt 2011

@zojec mnaam, hned ma pochytila chut 🙂 a co dávas do plnky? sójovú drvinu? strúhané tofu?

zojec
27. okt 2011

@zelovocka aj aj, co momentalne mam poruke 🙂 ale s drtou mi asi chuti viac 😉

zelovocka
27. okt 2011

@zojec aj som si myslela, ze to bude chutnejsie s drtou 🙂 prosim ta, neviem tu ten recept najst, mohla by si mi ho poslat trebars aj do IP? na webe je kopec receptov, ale rada by som nejaky overeny, preskusany 🙂