Vegetariánske dieťa. Skúsenosti, postrehy

lucia123
14. mar 2008

Je tu niekto, kto vychovava vegetarianske dieta od narodenia? Rada by som popisala o skusenostiach, postrehoch, a zaujimavostiach. 😉

adrianai
18. feb 2012

@jaron tak placky úspešne spapané 🙂 len som mala trošku problém s tou mojou polentou - predsa len bola "hrubá" a nedržalo mi to, tak som pridala hrašku 😝 a dokonca si môj mm vypýtal duplu 😀 ešte raz ďakujem za tip 😉

jaron
18. feb 2012

@indy
Pridávam ešte komplet recept:

Kukuričné placky (8 – 10 ks)

• 2 šálky (asi 340 g) kukuričnej krupice
• 5 lyžíc (50 ml) oleja
• ½ - 1 lyžička soli
• rasca

Kukuričnú krupicu zomelieme na mlynčeku na obilie alebo na kávu. Pridáme olej, rascu a soľ. Postupne pridávame vodu a rozmiešame na riedke cesto. Chvíľu necháme postáť.
Placky pečieme na panvici (s vrstvou proti pripáleniu) bez oleja na miernom ohni vždy asi 2 minúty z jednej a 2 minúty z druhej strany do zlatohneda. Po naliati cesta na panvicu ho trochu rozotrieme na placku. Cesto občas podľa potreby zriedime vodou.

Podávame napr. s fazuľovou omáčkou a zeleninovým šalátom.

Podarili sa nám aj z kupovanej polenty (niečo ako instantná kuk. múka), ale musel som to nechať dlhšie na panvici, kým to konečne začalo držať.

Pridávam ešte zopár záberov z prípravy.

rancuzkaf
19. feb 2012

ak mate radi cicer, kuknite vo fotoblogu, je tam dalsia knizocka 😉

anlu
19. feb 2012

idem tiez robit trochu chute, dnes som robila kolacik od R. Uhrina "Rychly jablkovy kolac" ale robila som na polovicu so slivkami (skoda ze len zavarane ale to boli asi trojrocne, tak treba sa ich zbavit) a polovica s jablckami

luciauk
19. feb 2012

@adrianai musím aj ja skúsiť 🙂

anlu
19. feb 2012

a na vyrovnanie aj raw dobrotka, tiez ovocne semienkove placky. Pouzila som "odpad" z odstavovaca ked som si robila hruskovu stavu a trochu postruhaneho jablka, namocene lanove semienka zlateho a hnedeho lanu, slnecnicu, sezam, skoricu a namocenu pohanku... to je snad vsetko

anlu
19. feb 2012

@jaron to by sa dala pouzit aj kukuricna muka ze? ale myslim ze raz som robila aj z nezomletej krupice a boli vyborne 😉

anlu
19. feb 2012

@luciauk ja uz aj obcas lutujem ze uz nedojcim, Olivka stale ma tak hladka po prsiach a hovori uz nie je mlieko... vtedy mi tak luto pride, a este ked povie ze dobre mlieko...

jaron
19. feb 2012

@anlu aj s múkou by to malo ísť

anitab
19. feb 2012

@rancuzkaf ahoj, obcas ku vam do diskusie chodim na inspiraciu a chcem ti podakovat za paradne kucharky, uz ich stahujem 🙂 my nie sme vegetariani, ale tie kucharky su vyborne, budem ich mat casto "po ruke" 🙂 aj tu cicerovu, ja mam strasne rada cicer, dnes som robila falafel, no moc sa nepodaril, ale uz sa tesim, kedy to opravim 🙂

rancuzkaf
19. feb 2012

@anlu ten kolac poznam, je vyborny 😉

idem sa vam pochvalit ako sme babinu (moju mamu) vytiahli oslavit sedemdesiatku do cajovne, kde aj varia jedla podla tradicnej cinskej mediciny (veganske).......ked som sa dozvedela, ze takto tam aj varia, nevahala som a bolo rozhodnute 🙂 .....nakoniec ani mama nelutovala, ze sme neisli do stvorhviezdickoveho hotela, lebo jedlo bolo chutne, mala sa zabavila v detskom kutiku, dali sme si dobre cajiky a na pripitok cerstve koktaily.....a co nam navarili?....objednavka bola prekvapenie aj pre nas, lebo vyber sme nechali na nich: ponapichovali na spajdlu zeleninu, udeny tempeh a obalili to v spaldovom cesticku, opiekli na oleji k tomu bola kopka ryze natural, rukolovy salat a zelerove hranolky (ale nas dostali, mysleli sme, ze su to zemiakove 😀), tofuneza
dezert sme mali mrkvovy kolac s plnkou z jablk, hrozienok, sliviek a slnecnicovych semiacok

musim poznamemat, ze to bolo na sk v Martine!!!.......no som myslela, ze sa mi asi sniva ako sa lady pohli od leta 🙂

anlu
19. feb 2012

@rancuzkaf je to je super ze je taka cajovna... dufam ze sa to bude cim dalej viac rozrastat, lebo clovek sa naozaj ani nema kde najest. A neviem ci o tom vies ale v Bratislave je aj prva raw restauracia Memba. Ani v cechach nemaju taku 😀 U nas je jedna dobra cukraten-kaviaren a su natolko ustretovy ze uz maju aj sojove mlieko, asi na moj podnet. Raz som sa na to pytala, vtedy este nemali a teraz uz ano.

anlu
19. feb 2012

@rancuzkaf ja ked som ten kolac robila prvy krat zabudla som tam dat cukor a bol taky hnusny 😀 som si vtedy povedala ze nikdy viac. A po roku ma osvietilo ze ja som tam asi cukor nedala a skusila som este raz a uz bol ako ma byt... Do teraz nechapem ako ma az po roku osvietilo kde som urobila chybu 😝

luciauk
20. feb 2012

@rancuzkaf mňam mňaaaaam 🙂

luciauk
20. feb 2012

@anitab na str. 159 som písala recept na indický cícer, tak kuk ak chceš. minule som to robila len s jednou papričkou čili a dala som málo korenín, tak to skoro neštípalo a decká zjedli 🙂

zfidorka
20. feb 2012

neskusali ste niekto robit jogurt z rastlinneho mlieka (sojove, mandlove...) pridanim tychto kultur?
http://www.viaczdravia.sk/viaczdravia/eshop/5-1...

rancuzkaf
20. feb 2012

@anlu restauracia sa nevola Memba, ale Bemba 🙂 .....som to nemohla najprv najst na nete, az potom mi vyhodilo restauraciabemba.sk...........chodte si trosku poslintat v ich ponuke 😉

oscarka3
20. feb 2012

@rancuzkaf už slintáme od septembra, keď otvorili 😉

rancuzkaf
20. feb 2012

@zfidorka tie kultury vyzeraju dobre, aj u nas nieco podobne mame......ja som to sice neskusala, ale ved ak ich kupis, vyskusaj a potom sa nam pochval s vysledkom 😉 ........... o mandlovom jogurte som este nepocula,ale mozno za velkou mlakou o nom vedia

rancuzkaf
20. feb 2012

@oscarka3 a bola si poslintat aj na mieste? 😀

oscarka3
20. feb 2012

@rancuzkaf nie, len keď otvorili, tak som slintala na fb, keď tam dali odkaz. ja som ho asi vtedy dala aj sem na koňa, tak sa mi zdá

anlu
21. feb 2012

@rancuzkaf hej jasne 😀 som sa pomylila

anlu
21. feb 2012

@zfidorka nedocitala som sa ci je to zivocisne alebo rastlinne. Nevies to nahodou? Teda ci to nie je zase len z mlieka...

radha
21. feb 2012

@anlu 🙂 tie mandlovo-kakaove sušienky nemajú chybu ! 😝

barborka08
21. feb 2012

Bembu mozem len odporucat, skvele dobrotky tam pripravuju 😵

tweetinka.co
21. feb 2012

eir -- tak môžeme sa pridať k tejto téme 😉 Placky / palacinky: Ja robím všetko úplne od oka a sama neviem spraviť presne také isté.
Tak placky napr. z hokaida: nastrúhané hokaido, hrachová múka + ak je treba, tak kukuričná múka, cesnak, majoránka, príp. lahôdkové droždie. Alebo placky zo zeleru (veľmi sýte) zeler sa rozpolí a uvarí sa so shoyu, nastrúha a zmieša - tiež môže byť hrachová alebo cícerová múka, zahustiť kukuričnou múkou, kvalitná horčica (so semienkami)... lahôdkové droždie a hotovka. 🙂 Dnes čo dobré chystáš? 😉 Pekný deň želám

tweetinka.co
21. feb 2012

ahooojte . je tu niekto z TT? 😀

skolara
21. feb 2012

kocky tie ktore mate deti co chodia do skolky ako to riesite?
Nosite im stravu alebo ich beriete na obed domov?
Lebo my sice vegetariani nie sme ale snazime sa zdravo stravovat a nepijeme a nejeme mlieko a vyrobky z neho ale to skolke vadi ze nosim obedy, olovrant a desiatu.
Ani hygiena to nepovoluje. Tu v tom debilnom state rodic nema pravo stravovat svoje dieta ako chce ☹ ☹ 😠 .
Musim mat papier z alergo ze je alergicka na mlieko aby som jej mohla nosit stravu. To uz ani nestaci papier od pediatra ktory mam.
dik za rady

jaron
21. feb 2012

@tweetinka.co ahoj, to je super, keď som pozeral tú zmenu na tvojej stránke, aj iné zaujímavé veci

emogeon
21. feb 2012

@skolara statne skolky nepustia tie maju svoje normy, ale v sukr. zatial nebol problem s nosenim stravy do skolky