Vegetariánske dieťa. Skúsenosti, postrehy

lucia123
14. mar 2008

Je tu niekto, kto vychovava vegetarianske dieta od narodenia? Rada by som popisala o skusenostiach, postrehoch, a zaujimavostiach. 😉

tofik
7. sep 2009

jaron díky za ten rozhovor. Zaujimavé. Vydržala by som toho pána počúvať veru dlhšie. 🙂

marfigirl
8. sep 2009

ahojte
agalia cervena sosovica je zachvilu uvarena,vari sa klasicky 🙂

S tou nasou skolkou, to je hruza, dnes maju na obed hovadziu pecienku, blleeeeee. A zajtra maju na desiatu chlieb, na obed chlieb k polievke a na olovrant, hadajte....no jasne, predsa chlieb ☹
nasa dr ma teraz dovcu, ale ked som to hovorila sestricke tak na mna pozerala ako blazna, ze co to chcem, ze to este nemali taku ziadost, aby davali ten papier do skolky, ze nemoze ich stravu...a to pritom prave sestricka je ta "povolnejsia"...

tofik, ty si to tusim chcela tie recepty na vyrobu cistiach prostriedkov, napisem neskor, lebo teraz nemam tolko casu...ale pamatam na to 🙂

tofik
8. sep 2009

marfigirl pamätaj , pamätaj 🙂 🙂 🙂
A ďakujem.

Tak s tou stravou v škôlke je to podobné. Chlieb je stále a k tomu kakao alebo karamelové mlieko a podobné kravinky. Dosť časo je k tomu džem alebo niaka sladká pomazánka. Najviac ma vedia rozčúliť tie sladké guličky do mlieka, čo sa tvária ako strava šampiónov. Pritom to kúpia v čo najväčšom balení za čo najnižšiu cenu a s cereáliou to už nemá nič spoločné. Len zbytky bielej múky, kuk.škrobu a kopec cukru.

Príde mi to smutné ,že kopec mamičiek sa snaží detičky rozumne stravovať a v škôlke im dávajú takéto blafy. Trošku lepšie je to snáď vo veľkých mestách, kde sa dá nájsť aj škôlka s normálnejšou stravou. Ja by som našim tiež najradšej varila, ale nemalo by to zmysel. Naše by svoje zjedli a ešte by si vyžobrali zo škôlky. My si musíme najskôr ustrážiť to množstvo jedla. Dnes dostali duplu iba na desiatu olovrant . A to som ich včera opäť prosila nech im tie duple nedávajú/ už asi po 20x/ 😠 Asi mám byť rada, že nemali aj obed .

jaron
8. sep 2009

Ahoj Tofík, prosím ťa, čo to máš za malých "žrútikov" 😀 , aj ja by som takých chcel. Veď všade okolo naši známi sú skôr, že ich malá malý nechce veľa normálneho jedla papať a ty máš problém s duplami. Je to také zlaté keď to o nich píšeš, že by zjedli to čo by si navarila a ešte by si vypýtali aj v škôlke. Aj keď chápem, že keď je toho zase veľa ( a v škôlke aj nie príliš kvalitné), že ťa to príliž neteší.

tofik
9. sep 2009

jaron viem ako to myslíš 😉 ale takýchto žrútikov radšej nie. Naše deti trpia citovým strádaním z detského domova . A tiež i zažili dosť hladu v svojej pôvodnej rodine. 😔

Len pre odľahčenie. Vieš čo je najobľúbenejšia kniha drobcov? Moje kuchárky. A najoblúbenejšia rozprávka. Program o varení. . 😉 A čo najradšej robia? Pomáhajú mi pri varení...

Naučila som sa nerozprávať o tom čo budem variť, lebo ten psychoteror by som nevydržala. /každých päť minút sa potom pýtajú, že kedy už pôjdem variť, a kedy budú papkať./ Občas sa ešte z postieľky prídu uistiť, či ráno budú určite tie raňajky/ Ale vraj to časom prejde.

Už to píšem tretí x ale vždy mi padne net. 😠

tofik
9. sep 2009

No a ešte : dokážu papať toľko až sa z toho povracajú. Najmä synček.
Mne srdce trhá keď im to jedlo musím prideľovať, ale horšie je keď im je potom zle. Len moja mama to nechápe. Vždy riešim , či jej ich dám na dlhšie varovať alebo nie. No proste nedá si povedať.Môj muž chcel už minule vracajúce deti šupnúť do auta a zaviesť jej ich, aby verila. Ja viem ,že je babička, ale ....

Proste to pochopí človek až to má doma.

jaron
9. sep 2009

Tofík, veď ty si už spomínala v predošlích príspevkoch DD, to len ja som na to zabudol. Chápem, že je to hlbší problém, ktorý sa vlastne ani netýka samotnej stravy, tam sa len prejavuje. Verím, že vďaka vašej láske, sa to bude zlepšovať.

Inak tá dr., čo prekladala ten rozhovor s p. Scharffenebergom, má tiež dieťa, ktoré predtým malo ťažký život vo svojej rodine, zanedbávanie, možno nejakým spôsobom týranie a pod. Mala to s ňou veľmi ťažké, ale vytrvalo sa jej venuje a dnes sa z nej už stáva slečna. Janka (tá dr.) sa okrem iného venuje, možno aj vďaka skúsenosti s nevlastnou dcérkou téme detský mozog, vývoj, zanedbávanie, dôsledky, drogy a pod.
Určite by ste si mali čo povedať.

Zajtra idem do Nitry. Tak určite si chcem kúpiť ten tempeh, vďaka tebe. Tak sme na to všetci doma veľmi zvedaví. Potom napíšem, či nám chutil, ak ho budú mať.

vera21
9. sep 2009

Zdravim Vas 🙂
Tak som konecne navstivila PF u nas v meste a kupila si aj seitan aj tempeh. Musim sa priznat, ze to bola asi moja chyba, ze som tam ten seitan nikdy nenasla, lebo teraz tam na mna hned krical 😀 😀 nebola som tam teda par mesiacov, a normalne som len kukala, sa im to tam poriadne rozrastlo, kopec tovaru, predavacky mile, vsetko vedeli, takze som bola milo prekvapena.
Jaron, tak som si vcera aj dnes pustala ten rozhovor, este stale som to nedopozerala, ja by som si to potrebovala v klude vypocut, ale je to teda velmo zaujimave - dik za tie linky a mudrosti, co sem hadzes 🙂 Mne sa teda aj ta Janka pacila...
Temped mam v chladnicke, idem premyslat, ako s nim nalozim 🙂
Ozaj Tofik a dakujem za ten recept na seitan !!! To je aky paradny blog, citala som od toho pana aj ostatne, celkom zaujimavo pise...Idem si to skusit urobit, lebo tento seitan, co som si kupila sice chutil dobre, ale uplne inak ako ten domaci. Takze, ked budem mat cas, idem na to !!!

tofik
9. sep 2009

jaron ja viem , že to s láskou pôjde. Len to chce čas. Ale vieš ako to je s rodičmi. Najradšej by všetku tú bolesť a trápenie detí prežil namiesto nich. Nechcela som aby to vyznelo smutne. 😉

No a zajtra budem čakať , či sa zaradíš k závislákom. 😀

Chcela som si urobiť sójové mlieko, tak som namočila ráno sóju. Keď som prišla domov, tak bola po celej kuchyni. 😀 Kucúrik sa asi nudil. Alebo bojuje proti vegetariánom. A ja si to mlieko budem musieť kúpiť.

tofik
9. sep 2009

Vera no to je sranda. Ja som si zase hovorilla, že musím si kúpiť seitan. aby som vedela ako má správne chutiť. 😀 😀

A aj ja som rada,že sem jaron chodí. Presne ako píšeš. 🙂

Veri ten blog je super , ale on tam už dlho neprispieva. Škoda. Dobre sa to čítalo.

Mne tempeh chutí aj samotný. Nakrájam ho na tenučké pásiky a šupnem do zeleninového šalátu.

zfidorka
10. sep 2009

ahojte,
pouzivate doma odstavovac? rozmyslame o jeho kupe, mame teraz napr. vela cvikiel... ale zase nechceme aby nam potom nan padal prach, kedze je to predsa investicia 🙂 vyuzivate cerstve stavy aj pre deti?

tempeh ani seitan som este neskusala, kto ich pouzivate, mozete dat tipy na recepty 🙂

lucia123
autor
10. sep 2009

zfidorka, mame doma odstavovac Philips, kupili sme ho v rakusku o 35 eur lacnejsi, ale este raz tak kupim nieco ako tento:

http://www.pelia.sk/tov-tlakovy-odstavovac---he...

Koli nizkym otackam.

Pijeme kazdy tyzden najmenej 2-3 krat mrkvovo-jablkovu, alebo cviklovu stavu, a nasa mala (2.r) vypije 0,5 litra na ex a sama. Cize vyborna vec a odporucam!

jaron
10. sep 2009

jééé, ten odšťavovač by som chcel, že vyrába okrem iného lahodné orieškové maslá, cestoviny, ... neuveriteľné
Kto mi ho kúpi? 😀

Fakt dobrý výrobok, keby som mal naň tých 170 € určite si ho kúpime, ale možno raz.

vera21
10. sep 2009

Ahojte,
odstavnovac - tak to je tema pre mna 🙂 riesila som to niekolko rokov, az som sa dopracovala k tomuto :
http://odstavnovace.odstavnovac.cz/product_info...
Ta cena je strasna, ja viem, ale mala som predtym dva ine a tomuto sa teda nic doterajsie nevyrovna, fakt. Pozerala som tu aj temu na odstavnovace a tam dala jedna baba tip na tento champion, ako si ho dala kupit cez stranku nakupyvusa.sk - a vysiel ju nejakych 5000Sk aj s dopravou, tak ma to stvalo, lebo ja som ho kupovala cez dealera tu u nas za hriesne peniaze. No, co uz 😠 ale som spokojna, aj moja mala /2r./pije stavy - najviac jablkovo-mrkvovu, tiez exuje.....cviklovu nie, to je eee 😝

vera21
10. sep 2009

Ozaj, a podla mojho MM to vyzera ako motor zo skodovky postaveny na kuchynskej linke 🙂 takze o nejakom peknom dizajne sa tu da iba snivat 😉 ale to mne je jedno....

jaron
10. sep 2009

Ahojte,

tempeh mali, mal som na výber údený alebo smažený. Kúpil som smažený. Na večeru sme ho jedli so zemiakovým pyré a opečeným baklažánom. tempeh sme len trochu zohriali a posolili. Bol výborný a chutí aj Natálke. Aj keď predtým povedala zasa jeden z tých jej výrokov: "Tempeh ten ja vôbec nemám rád. A čo to je, to som ešte nikdy nejedla?" 🙂. A chutil jej aj studený, aj nám. Určite by sa zaradil do nášho pravidelného jedálnička, ale od závislosti nás ochráni to, že ho u nás nepredávajú a tiež cena.

Tu je aj návod na jeho výrobu, ale neviem, či by som si trúfol:

http://www.crossroads.cz/index.php?option=com_c...

je to asi trochu náročné a hlavne by som nevedel, či už mám tempeh alebo len pokazenú sóju. 🙂
Keď ale občas budem mať možnosť, určite si ho ešte kúpime.

tofik
11. sep 2009

No ja som na tempehu závislá aj preto, že mäso som donedávna jedla a ešte sa mi žiadajú také výrazné chute. Dúfam, že časom sa mi chute upravia. 🙂

Odšťavovač by som chcela aj ja, ale tiež sa bojím, či mi potom nebude stáť zbytočne v kuchyni. A tiež tie pálky. No uvidím. neskôr, ale ten čo dala link lucia sa mi páči.

Napíšte mi čo varievate bezne počas dňa. Ja som ešte stále taký tĺčik. Viem ,že ste tu dali link na recepty, ale ja to radšej z praxe. Trochu inšpirácie, prosím. 😉

Ja dnes lečo s tofu. Zajtra fazuľovo-zemiakový gúláš /bez mäsa / a skúsim tam šupnúť seitan / uvidím čo to spraví s mužom 😉 /. No a koláč /bez toho sa sobota nepočíta , ale aj na tom pracujem /.

vera21
11. sep 2009

Cau Tofik, no ja prave obedujem sulance s makom 🙂 som to nejedla asi rok, su fakt vynikos 😉
vcera som mala lasagne s hubami a besamelom, zajtra este neviem....polievku mam mrkvovu s mrvenickou, mala to ma rada...
ten tempeh mam stale v chladnicke, sa ho bojim ci co 😕

jaron
11. sep 2009

Ahojte,

my sme mali na raňajky obyčajný biely nízkotučný jogurt, (dali sme si do neho taký hnedý nerafinovaný trstinový cukor, čo som včera kúpil v Nitre, veľmi nám ten cukor chutí, lebo to nemá len sladkú chuť a je to také mňam), manželka s Natálkou si do neho ešte dali carob a urobili si "kakaový", jogurt sme mali so zmesou kukuričných a pšeničných celozrnných lupienkov, k tomu ovocie.

Na obed sme mali zemiakové pyré od večere, opečené tofu a baklažán, Natálka mala zvyšok tempehu (dali by sme si aj my, ale už bolo málo, tak sme ho radšej nechali jej). K tomu zeleninu. (ja kapustový šalát, neviem čo mali doma).

A na večeru budem neviem čo.

tofik
11. sep 2009

vy ste šikovníčkovia. 🙂 Ďakujem.

vera , tak ho klepni po hlavičke. Potom ťa už nespapá. 😀

jaron
11. sep 2009

Trochu teórie:
Vyberám z prednášky p. Scharffenbergera.

"V USA v 40 rokoch minulého storočia, dietológom, ktorí boli vegetariáni, nedali za to certifikát (po štúdiu). Neskôr to začali tolerovať, nakoniec dietologická asociácia prijala vegetariánstvo ako dobrý spôsob stravovania a dnes ho propaguje. A dokonca si zvolili vegetariánskeho dietológa ako vedúceho celej am. dietologickej asociácie. 🙂

Ale pretože komunisti vo vých. Európe prevzali vládu v 40 rokoch minulého storočia až do 90 rokov, spôsobilo to ochromenie prepojenia informácií medzi výskumom na západe a na východe."

zfidorka
11. sep 2009

tofik,
kolace mozes aj piect aj z celozrnej muky, resp. kombinacie bielej a celozrnnej... navrch ovocie, ktoreho je teraz dost a mas zdravu variantu 🙂
u nas ma doma teraz uspech pseno so slivkami, manzel to vola slivkovy kolac a velmi mu chuti 🙂

jaron
11. sep 2009

mňam, pšeno so slivkami by som si dal, mi to zase voláme pšenový nákyp

jaron
11. sep 2009

a tu je jeden z našich receptov, ktorý mám veľmi rád, je to síce kuskusový nákyp, ale myslím, že sa dá urobiť aj zo pšena, len ho treba dlhšie povariť ako pšeno, tak nejako to aj zo pšena robíme.

http://www.zivotazdravie.sk/recepty-kz-zlate-mo...

jaron
11. sep 2009

večera bola dobrá, chytila ma zase múza, na trochu oleja a vodu som pokrájal trochu biocitróna (kôru), potom nakrájal kapustu a podusil do mäkka, trochu ochutil balzamikovým octom, rascou, červenou paprikou a soľou. Krátko som na sucho opražil mandle. Podávali sme to s nakrájaným lahôdkovým tofu, mandle sme posekali na tú kapustu. K tomu pečivo a zeleninu (pradajky, papriku, uhorky). Akurát Natálka si teraz myslí, že neľúbi kapustu, ale veď verím, že zase zistí, že ju vlastne ľúbi, len o tom nevie 🙂 tá jedla len to tofu, zeleninu, pečivo.
Bolo to zaujímavé a dobré. Aj pekné.

tofik
11. sep 2009

no super. Tak ja skúsim miesto koláča zajtra spraviť ten nákyp. Dám vediať ako chutil tým mojím zlatkám 🙂

Presne toto som myslela, že by ste mohli hodiť občas , čo varíte, aby ste inšpirovali aj druhých. Ďakujem ste super 😉 .

jaron a tá kapusta, dobrý typ. Už pomaly bude jej sezóna. Ja by som brala keby môj MM vedel variť a ešte takto čarovať. No ale aby som mu nekrivdila... Zvládne chleba vo vajci a krupičnú kašu. 😅 Kedy sa mal prestravovať , asi by sa stal tiež vegetarián. 🙂

indy
11. sep 2009

ahojte
super ste sa rozpisali, docitam dufam neskor
Ale najskor mi to neda a musim sa podelit s vami s 2 prijemnymi zazitkami co mam za posledne dni.
Prvy bol taky, ze moj manzel bol darovat krv prvy krat odvtedy co presiel na zdravsie stravovanie a vysledky mal excelentne Doktorka este pred transfuziou mu hovorila, ze zelezo urcite nebude mat v spravnej hodnote, ked neje maso a opak bol pravdou 🙂a okrem transfuzie bol este na roznych zdravotnych testoch a tie mu tiez vysli vynikajuco Omnoho lepsie ako niektorym, ktory boli rocnik 1990 o 15 rokov mladsim 😕

a dalsi prijemny pocit som mala dnes po precitani clanku v casopise Dieta s nadpisom "Vegetarianska rodina alebo aj vase dieta vyhadzuje maso z taniera? Kupila som si tento casopis po dlhej dobe kvoli tomuto clanku a aj napriek pociatocnym obavam som nakoniec bola velmi prijemne prekvapena Autorkou clanku bola pani, ktorej rodina sa stravuje vegetariansky, takze vedela o com pise...Cely clanok vyznel velmi doveryhodne, optimisticky a hlavne argumentacie boli podlozene poznatkami z odbornej literatury a clovek sa dozvie vela zaujimavosti. Pozitivny vyznam vegetarianstva bol podany z viacerych hladisk (ekologickeho, etickeho)nielen zo zdravotneho Skoda len, ze sa neda precitat cez internet

certica
11. sep 2009

indy, ako dlho sa tvoj muz stravuje vege? inak super 😎

indy
11. sep 2009

zhruba 3 a pol roka
On sa za vegetariana nepovazuje, lebo obcas si da kuracie prsia - to bolo jedine maso co mu v mladosti chutilo Tak obcas v restike si da, ked nie je moc co na vyber, ale to je velmi zriedka

certica
11. sep 2009

aha, tak to je potom asi ako ja 😀 , lebo tiez sa nikde nezaradujem. pravda je, ze maxi o nejaky kusok morky/ kurata zakopnem 3 dni v roku, aj to u svokry 😀. no ale aspon su vlastneho domaceho chovu. u mna je vsak problem, ze sa maso ani nesnazim nejak nahradzat rastl. alternativami 😅 .
zaujimave, ze aj napriek tou mam napr. tolko omielane zelezo v ukazkovych hodnotach a celkovo krv. obraz zatial tiez vzdy fajn (klop, klop).

viki (starsi) zacal sam od seba odmietat maso uplne asi pred pol -3/4 rokom. ani mu ho uz neponukam. aspon ze strukoviny ma celkom rad. len by to chcelo obohatit stravu...a keby nebol taky priebercivy v poslednej dobe 😒