Vegetariánske dieťa. Skúsenosti, postrehy

lucia123
14. mar 2008

Je tu niekto, kto vychovava vegetarianske dieta od narodenia? Rada by som popisala o skusenostiach, postrehoch, a zaujimavostiach. 😉

zojec
15. júl 2010

@matova presne taku polievku som po troch dnoch vcera dojedla.. ale davam obycajne zemiaky.. a ked nekojim, tak obycajnu sosovicu, alebo fazulu... a zvyknem do nej vtedy aj poprazit cibulku... je to mnamky.. taketo polievky jedia na balkane, a davaju miesto majoranky saturejku.. je to este lepsie.. ma to taku specificku chut.. vola sa to bob čorba.. ked pojdete do BG, tak ochutnajte
chcem sa spytat.. nejaky super recept na cukinu a tekvicu?? zacina sezona a rada by som nieco ine vymyslela.. moje najoblubenejsie je ratatui (neviem ako sa to pise :( ),alebo grilovana s cesnakom a oliv. olejom... popripade zapekana, alebo aj placky z casu na cas.. uvitala by som nieco inovativne ak mate.. inak min. rok sme mali malo uhoriek, tak som zavarala cukinu miesto nich.. a bolo to vyborne 😉

pia22
15. júl 2010

Ahojte kocky, prisla som sa k vam poradit😉 Nas drobec ma 9 mes., ma neznasanlivost mliec. bielkoviny, preto pije bezlaktozove UM, uz 3 mes. papa prikrmy-zel., ovocie, bio kase-ryzova, psenova, ovsena, 4-zrnna, zltok, mäso zatial nechcem davat, aj ked nie sme vegetariani, nechcem mu nim zbytocne zatazovat organizmus, bojim sa vsak, ze nakolko ma UM ake ma, o ktorom sa gastroenterologicka vyjadrila, ze to uz ani nie je mlieko, mohol by mat nedostatok bielkovin. Zaujimal by ma vas nazor, nazor lekarov v tomto smere absolutne neuznavam🙂

tofik
15. júl 2010

ten recept je tu http://www.varimezdrave.cz/amarantove-placky-zitne

krásne sa mi nafúkli a v nvútri sa urobia kapsička a do tej som dávala pomazánku. Chutili aj detičkám,čo som rada

tofik
15. júl 2010

malo to byť pre indy. Robila som aj čisto žitné, aj tie sú dobré. Recept je na tej istej stránke.

zfidorka si šikulka. Ja som stihla robiť celozrnné ovocné knedličky a tiež boli suprové. Len ja si recepty vždy zjednoduším.

zojec ja cuketu pridávam asi všade do zeleninovej polievky, do sójového gulášu, iba tak podusím s rajčiakmi,

a tekvicu milujem iba tak podusenú, trošku vegety a pridať pri konci dobrý hustý jogurt. Je to veľmi osviežujúce a milujeme to na studeno aj také teplé.

zojec
15. júl 2010

@tofik hm.. ten gulas sojovy s cuketou... asi vyskusam dnes.. 😉 a tu tekvicu struhas, alebo nakrajas na kocky a tak dusis?? to moze byt tiez dobre.. mnamky.. nieco urcite urobim.. teraz v lete uprednostnujem viac polievky.. som schopna ju jest aj viac dni..nemusim kazdy den varit.. hlavne nejak nestiham.. ☹
ja uz inak asi dva tri tyzdne ficim na cervenej dyni.. som schopna zjest aj tri kilo na posedko.. 😀
@zfidorka.. to je super ze malicka tolko spinka.. ale dnes je aj moja celkom dobra.. este ked ti pisem , v rychlosti latkovkova otazka..: stvorcove plienky aj zehlis?? dnes mi inak prisli plienocky uz visia na snure.. male little lamby.. 😉

indy
15. júl 2010

@rancuzkaf @tofik dakujem 😉
tofik tuto stranku poznam, velmi dobre napady 🙂 Akurat co ma dost prekvapilo, ze pani vo vela receptoch pouziva susene rastlinne napoje napr. oves milk ryzovy napoj Na jednej strane sa snazi nahradzat cukor roznymi alternativami z prirody (rozne slady, susene ovocie)co sa mi velmi paci, ale ze dava do receptov tieto susene napoje, ktore kazdy obsahuje niake to Ecko a tiez ciastocne stuzeny tuk, to ma zaraza
napr. oves milk- http://www.prozdravi.cz/oves-milk-s-obsahem-vla...

indy
15. júl 2010

@zojec ked uz som tu kukla tak ja ti odpoviem 😀 Nasu latkovu vybavu tvorili hlavne stvorce a nezehlila som ich, iba ked som ich vesala tak som ich dobre povystierala 😉 Ale to uz mi tiez odpadlo, lebo uz pol roka si uzivame bez plienok 🙂

tofik
15. júl 2010

@indy presne to mi vadilo na jej receptoch, ale ja to tam nedávam, dám buď sójové mlieko - nie práškové, alebo to nahradím múkou - sójová, ovsená a pod. Podľa toho ako to treba. Práškové veci nekupujem ani ja. Ale ako inšpirácia je to super. Ja potrebujem k receptom aj obrázky a tu sú.

Ja nemôžem v poslednej dobe zohnať sójové mlieko. Prestali ho asi vyrábať. Tak si ho musím vyrábať sama. Ešte že lucka dala na začiatku jednoduchý recept.

indy
15. júl 2010

@tofik ja to tiez tak robim 😉 ma tam kopec dobrych napadov
a neviem co sa stalo, ale ani v nasom meste sa uz neda kupit soj. mlieko z firmy alfabio a tiez ma stve, ze v tescu mavali bio tofu zo spominanej firmy, len pod ich znackou organic a tiez ho uz v sortimente nemaju 😒 a v inych obchodoch som ho nevidela My teda sojove mlieko sme pouzivali uz dost malo, ale mm kazdu nedelu robieva palacinky a tam ho dava

havino
15. júl 2010

@tofik , @indy , ja som sa tu pred časom pýtala, čo sa stalo s Alfabio sójovým mliekom a vraj opäť začnú niekedy ku koncu roka. Vraj bol nejaký problém s firmou, ktorá im to balila (tatranské mliekárne).
Aký máte jednoduchý recept na domáce? Niečo takéto? http://www.biospotrebitel.sk/clanok/650-ake-dru...

zojec
15. júl 2010

ta stranka s receptami je fajn.. ja sa tiez rada nechavam inspirovat.. lebo niekedy fakt dochadza fantazia 🙂 ale dnes som uvarila mnamku co aj moj mm lubi.. kuskus so zeleninkou aj s cuketou, sampionmi, oprazenymi sezamovymi semienkami a feta syr nakoniec, vsetko zmiesat.. rychle , zdrave, chutne 😉 .. da sa aj bez neho.. ale to by uz mm tak veeeelmi nechutilo.. 😉

zfidorka
15. júl 2010

@zojec ako si robila ten kuskus?

zojec
15. júl 2010

@zfidorka kuskus, klasicky dve salky kuskusu, tri salky vriacej vody, solcanka, zaliat a nechat napucat, zeleninu co chladnicka dala.. mala som papriku cervenu a zelenu, cibula, mlada mrkvicka, sampiony male hlavicky v celku1 cesnak, ale moze byt aj viac pre nekojace.. 🙂 cuketa, feta syr, kari korenie, sojovka, solcanka alebo sol..netreba vela, lebo feta je dost slana... zeleninu som nakrajala na kolieska.. na take tensie.. mam take super struhadlo.. cca 0.5cm vsetku a naraz dala na horucu panvicu so sojovkou, kari cesnakom a oprazila.. nie velmi do makka.. tak akurat.. v druhej panvici som urobila sampiony tiez len zprudka orestovat.. ale aj tak im to trva trosku dlhsie ako zelenine.. moze sa to dat aj vsetko spolu.. ja som na sampiony trosku zabudla tak som robila v druhej panvici, lebo zelenina uz bola hotova..
potom som oprazila sezamove semienka a aj trochu lanove.. treba zakryt panvicu lebo vystreluju, ale to asi vies.. 😉 no a nakoniec vsetko zmiesat spolu s kuskusom.. je to pekne farebne ked tam das viac farebnych paprik.. a aj velmi chutne.. k tomu ladovy salat s paradajkou.. a mnamka na svete 😉 mozes ochutit aj petrzlenom, alebo mladou cibulkou, pazitkou.. cim len chces.. da sa to jest na studeno aj na teplo

tofik
15. júl 2010

@zojec tekvicu nakrájam na malé kocky. Aj nastrúhať by sa mohlo, ale mňa to takto naučila kamoška, tak už som zvyknutá na kocky. A melón červený aj ja som závislák, ale mm kúpil pred tromi týždňami taký obrisko melónisko v LIDLi a strašne zle chutil, ako po chémii. Som sa snažila ho aspoň trochu zjesť a odvtedy nemám vôbec naň chuť. 😝
@havino no teraz si spomínam, že to tu niekto písal. Ako ja budem pracovať do 70 tky, keď mám teraz sklerózu 😉 To sójové mliečko robím podľa lucie je to str. 4.
@zojec takto navečer mi narobiť chute. 😖 Slintám

Inak som teraz dopiekla osie hniezda. Vôňa krásna, vyzerajú super a zajtra budú aspoň mať raňajky. Ja som robila zo špaldovej múky.

adriana7
15. júl 2010

@zfidorka
to ma mrzí, že sa ti to nevydarilo, ale ja som včera piekla celozrnný chlieb a tiež mi to super nakyslo a pri pečení totálne spľaslo, ráno som v pekárničke našla "tehlu", v strede to bolo doslova mokré, nedopečené (a to som dala dlhší program, tmavý chlieb), chlieb som nakrájala a suším pre zoju (to je náš zajac)...
@matova
ahojte, mám sa dobre, prechodne mi síce tvrdlo brucho ( v tom teple to už dobre nezvládam), tak som trochu poležala, ale dnes sme boli v tn, aj sme vybavovali, aj sme sa boli schladiť na plavárni a uvedomila som si, že snáď každú polhodinu húkali sanitky, tak sa ani nečudujem, že ja pupkatá kolabujem, keď aj takí, či nie sú 2v1 to teplo nezvládajú...
dnes som ti konečne poslala 1. knihu a aj tú od lucie, čo mi doporučovala (dr.nolfi: léčení stravou) tak pekne počítaj, ja som ju včera dočítala...

adriana7
15. júl 2010

@zojec ,
aj my fičíme na červenom melóne, naši chlapi na žltom, ráno vždy vybehnem na trh... a ty sa nezdáš, aké recepty, a červenám sa, ja nestíham ani toľko čo ty...

@pia22 , tvojmu bábu podľa mňa nič nechýba, len by som ešte pridala čerstvé ovocie (pyré, šťavičky) na 9 mesiacov má super pestrý jedálniček, vôbec sa netráp, moje deti nepijú mlieko ani žiadne mliečne výrobky a sú zdraví (krvné testy našej blchy sú vraj ukážkové)

...som si práve uvedomila, že blška ju voláme preto, že mala 2,75 kg, keď sa narodila a zostalo jej to doteraz (už by som s tým mala prestať, má 10 r a 150 cm)

@indy , vy ste sa super rýchlo odplienkovali, inak to tofu majú v bille

@tofik , tiež ma štve to sójové krabicové, nakoniec vždy zoberiem to "kakao", ale v polovici receptov si uvedomím, že ho nemôžem použiť...
a melón kupujem hlavne na trhu od jednej tetule z južného s., je to síce drahšie, ale tá cukornatosť, mňam, ja som sa tiež opaprala a kúpila som v kauflande a chutil ako tráva, vôbec nebol sladký, žula som ho potom sama, decká ho ani nechceli dojesť...

...a idem sa vám pochváliť, pridávam sa do klubu mamín s bábätkom - dievčatkom, v pondelok na poradni bolo konečne vidieť, čo čakáme, takže my baby chceme miu, naši chlapi izabelku...

havino
15. júl 2010

@tofik , buď rada, že máš sklerózu... aspoň zabudneš, že budeš robiť do 70-ky 😀

@adriana7 , cesto Ti v pekárničke spľaslo, lebo bolo veľa vody. To, ako sa Ti chlebík vydarí závisí od múky, ktorú použiješ, od jej vlhkosti ale aj od počasia. Mne tiež posledné chlebíky krásne nakysli a na konci stred prepadol. Ale nie moc, je to jedlé. Aj sa mi to vždy upečie, len to nie je také vypuklé ako by malo byť 😅 . Múku používam celozrnnú pšeničnú + tmavú chlebovú T650 + otruby

matova
15. júl 2010

zojec: saturejku som ešte nekoštovala.
Ja robievam z cukiny toto:
1. (dá sa aj z tekvice): cibuľku nakrájanú nadrobno trošku opražím na oleji, hodím do toho cukinu pokrájanú na kocky+ paradajku, okorením: soľ, oregano (rodičia dávajú tymián, takže kto čo má rád 😉 ), zamiešam, troškou vody podlejem (nie veľa), zakryjem a dusí sa to kým tekvica nezmäkne (je to dosť rýchlo). Na záver pridám prelisovaný cesnak. Zvykla som v tej šťave rozpustiť aj tavený syr, ale asi s tým už prestanem 😉.
2. cukinová polievka (tiež sa dá aj z tekvice)- cukina na kocky+ zemiaky na kocky (v množstve asi 1/3 obsahu cukiny), cibuľa nadrobno- všetko naraz hodiť do hrnca, zaliať nie úplne dovrchu vodou+ soľ, Solčanka (alebo podobné), varí sa do mäkka, na záver rozmixovať ponorným mixérom, pridať prelisovaný cesnak, mne chutí aj s petržlenovou vňaťou navrch, manžel si dáva ešte feferón či čierne korenie. Je to rýchle, pri servírovaní na tanier je fajn aj kôpka jogurtu do stredu polievky- robím si z toho slniečko 😵, ale bez mlieka je tiež dobrá a už som raz robila aj bez zemiakov- zabudla som 😀
adriana: jej, tak dievčatko 😵 .keď tie knižky dôjdu, dám to vedieť, a ďakujem 😉

tak ja som mala výsledky glukózového tesu o.k, ale železo mám vraj nižšie 😕

matova
15. júl 2010

ten recept č. 1 sa hodí k vareným zemiakom aj chlebu 😉

adriana7
15. júl 2010

@havino ,
ja teda pečiem stále dokola osvedčené recepty, ale takýto "dzganec" sa mi ešte nezadaril...
ale použila som úplne novú celozrnnú múku, objavila som ju v bille "ražná chlebová" mlyn havlíčkuv brod - a asi to bude tou múkou - nikdy viac...

adriana7
15. júl 2010

@matova
a zajtra varím polievku z cukiny... si mi urobila chuť...

tofik
16. júl 2010

@adriana7 izabelku máme aj my

adriana7
16. júl 2010

@tofik ,
a ako ju voláte, mne sa tiež začína to meno páčiť, ale chcela by som vedieť aj nejaké skratky oslovenia, dik...
@zojec,
dnes som robila ratatouille, super mňamka, od dnes ďalší člen nášho rodinného jedálnička, decká boli nadšené, dokonca vedeli aj recept naspamäť, s týmto názvom máme totižto takú detskú rozprávku (inak o kuchárovi potkanovi)

tofik
16. júl 2010

izka, izušik, izabelka, izik
Ale keď som videla to meno na papieroch na úrade, tak som si aj poplakala, že akože jej preboha budeme hovoriť. Ale v domove jej všetci hovorili krásne Izabelka, tak sme si zvykli a už sa mi to meno veľmi páči. Dokonca som prekvapená koľko ľudí jej to meno pochváli. Aj v škôlke je to také chutné , keď jej všetci hovoria krásne - Izabelka.

Ale ešte horšie bolo meno drobčeka - Ivan., lebo u nás v rodine mám bratranca s tým menom, no postrah mesta, deti v každej osade, stále v base. Pre nás bolo to meno také negatívne. Ale manžel začal hovoriť malému Ivko a malej Izušik, tak krásne a s láskou, že teraz sú to pre mňa tie najkrajšie mená na svete.

Som akurát pozerala prednedávnom tému o menách dieťaťa a prišlo m i to také zvláštne, koľko sa niekto natrápi nad menom drobca. Ak niekoho miluješ tak to meno si spojíš s láskou a je pre teba krásne. Aj moja sestra, keď dala meno synovcovi, tak sme si ťukali s maminou na čelo a teraz je to meno super, presne pre malého.

A ešte k tým menám . Ja som chcela sestru Nastenku/ z Mrázika/. Som to dlho nevedela prežiť , že ma naši podrazili. 😉

rancuzkaf
16. júl 2010

Ahojte, mam zopar receptov na cukinu:

GRATINOVANA CUKETA (4 osoby)

4 cukety
250ml sojovej smotany
sol
francuzske susene drozdie

nastruhat cukety ako na privarok a vyzmykat, v hrnci zohriat smotanu, osolit, poprasit drozdim, pridat cuketu a dobre pomiesat 5 min na ohni, hmotu rozotriet do nejakeho pekaca, posypat vrch drozdim a gratinovat 45 min pri 175 st.

nieco na surovo TAGLIATELLE Z CUKETY S MRKVOVOU ZALIEVKOU

1 cuketa
1 mrkva
4PL oleja repkoveho
1PL fr, drozdia

neosupanu umytu cuketu nastruhame pomocou skrabky na tenke dlhe rezance, dame do misy a zalejeme zalievkou: zmixovat mrkvu, olej, drozdie, stipku bylinkovej soli




adriana7
16. júl 2010

@tofik ,
ja neviem, či som dobre pochopila, ale ty máš adoptované detičky?
aj moja kamarátka stanka má 2, a tiež keď si brali jarmilku, tak im hovorili, že jej môžu dať iné meno (mala len 3 mesiace), ale oni jej ho nechali, lebo sa narodila na jar a tiež majú taký názor, že zmeniť dieťaťu meno nie je len tak...
naša laurinka vymyslela, že naše bábo budeme volať bela, len tak sa volá aj jeden psík v rozprávke, tak s tým mám trochu problém...
...mne zas dali naši meno adriana, čo v 72 nemal nikto v okrese, mame som snáď celú zš pílila uši, že chcem niečo obyčajné, janka, anička a tak...

@rancuzkaf ,
to leto je super na takéto fresch recepty, určite vyskúšam...

rancuzkaf
16. júl 2010

CUKETOVY QUICHE S CHERRY PARADAJKAMI

potrebujete si urobit cesto alebo v nudzi posluzi aj listkove:

200g muky
100g masla alebo margarinu pokrajaneho na male kusky
50g vody
stipka soli

urobte z muky a tuku taku sypku zmes pomedzi prsty, pridajte vodu, sol a rychlo vypracujte homogenne cesto, ktore nechate na pol hodinu v chladnicke, vysteliete kolacovu okruhlu formu priemeru 26 cm papierom na pecenie a na to polozite vyvalkane cesto, poprepichujete vidlickou

predhrejte ruru na 180 st. a na 12 min dajte cesto do rury
zatial si nakrajajte 500g cukiet na tenke kolieska a na troske oleja ich nechajte "spotit" v panvici spolu s nakrajanou 1 cibulou
nakrajajte paradajky na polky a spolu s cuketami ich rozlozte na predpecene cesto
rozslahajte 2 vajcia s 200 ml sojovej smotany, osolte, okorente a zalejte tymto zeleninu
pecte este asi 25 min

tofik
16. júl 2010

@adriana7 dobre si to pochopila 🙂 A my máme v okolí psíkov nelu, filipa, zuzku a pod , to nerieš. Ale veď uvidíš, aj mia je krásne meno. Ja som sa mala volať úplne inak, len mamina mi v popôrodnom nadšení dala meno sestričky , čo bola pri pôrode 🙂 a ja som našim potom zas pílila uši , že mi dali také obyčajné a časté meno 🙂

tofik
16. júl 2010

@rancuzkaf to mi robíte naschváľ, na večer takéto super recepty, baby ja tuším nikdy neschudnem 😝

rancuzkaf
16. júl 2010

....pre tych, co nevedia: quiche (k i š) je zeleninivy kolac, jedava sa teply alebo studeny, bud samotny alebo je to vyborne s ryzou!

...doma mam este kopec receptov na cukety, patizony, tekvice: spanielsky cuketovy nakyp
tekvicove cevabcici
pecena ryza s patizonmi, paradajkami a paprikou
ak vydrzite este mesiac, potom hodim.....teraz som na SK a poverim mm, nech mi to donesie🙂