Vegetariánske dieťa. Skúsenosti, postrehy

lucia123
14. mar 2008

Je tu niekto, kto vychovava vegetarianske dieta od narodenia? Rada by som popisala o skusenostiach, postrehoch, a zaujimavostiach. 😉

jaron
11. feb 2013

@luciauk jedlo má baví fotiť, lebo to potom využívam v prezentáciách, robím si databázu, už mám vyše 1 300 fotiek, takmer všetky druhy u nás používaných surovín (obilniny, ovocie, zelenina...)

jaron
11. feb 2013

@luciauk
snáď ešte môžem dať aspoň dve ukážky, myslím, že to nie je celkom mimo témy...
(len v malom rozlíšení)

oscarka3
11. feb 2013

@jaron a poslať jej recepty, čo sa popridávali tu v téme? u nás je obľúbený funes od @rancuzkaf z celozrnnej múky s fazuľovou pomazánkou. uvarená fazuľa+opražená cibuľa+nastrúhaná mrkva+balkánsky syr, rozmixovať

jaron
11. feb 2013

@oscarka3 len musí to byť viac rozpísané, rozpis surovín, postup a pod., funes je inak super

luciauk
11. feb 2013

@jaron nie že môžeš, musíš! ved to tak krásne oživí 🙂 teraz som si spemenula, že občas odfotím, ked deti niečo navaria a všetci sme prežili 😀

jaron
11. feb 2013

@oscarka3 spomenul som si, že vlastne rozpísaný recept na funesa mám aj ja, len neviem, či by vyhovoval pre šk. stravovanie - príprava je asi náročnejšia (kysnutie cesta) a ide tam dosť veľa oleja, môžem to prípadne nechať na posúdenie p. vedúcej jedálne

rancuzkaf
11. feb 2013

@jaron mne tak sliny tecu pri tych tvojich fotkach, normalne citim v ustach chut toho co vidim 😉

jaron
12. feb 2013

neviete niekto ako sa volá po anglický Poľný šalát (Feldsalat)?
a ako petržlen koreň (nie vňať)?

leishmania
12. feb 2013

@adriana7 dik za info, dufam ze budu v skolke ustretovi 🙂 co robievas na desiaty a olovranty a v com nosis jedlo a ako obed prihrievaju? Na obed nosis vzdy aj polievku aj druhe?

jedna_mamina
12. feb 2013

jasne, rada poslem, hned ako bude cas, diky za iniciativu - mozem poslat oblubene mojho maleho. moze to mat aj (nestiplave, jemne a zdrave) indicke korenia?

jedna_mamina
12. feb 2013

@jaron skus google translate, tam najdes vsetko, aj v buducnosti

jaron
12. feb 2013

@jedna_mamina
s tými šalátmi a kapustami je to trochu v angličtine horšie, na to sa ani google niekedy nechytá 🙂, tu pomôže iba niekto z praxe (žije v zahraničí) alebo skutočne dobrý znalec jazyka

google som samozrejme skúšal, skončil pri lettuce, čo je zrejme tiež široký pojem
ale v podstate už to asi nebude ani tak súrne, chcel som zistiť podrobný rozpis živín (podľa USA programu), ale je možné, že ani pri dobrom preklade tam konkrétne takýto šalát nebude v databáze a v recepte aj tak má byť petr. vňať,
robím fazuľový šalát k prednáške o železe - čiže to bude šalát aj s obsahom železa aj so spôsobom surovín a prípravy, ktorý zlepšuje jeho využite

určite môžu byť aj nejaké korenia, ale zrejme zbytočne budeš dávať príliš neznáme a netradičné, asi by sa ich potom snažili pri príprave niečim nahradiť, ale to nevadí, dať môžeš

jaron
12. feb 2013

napadlo ma, že aký dať názov fazuľovému šalátu, keď chcem zdôrazniť zdroj železa, šalát železník alebo čo tak radšej:

Fazuľový šalát Ironia 😀

neznie to dobre? 🙂

jedna_mamina
12. feb 2013

@jaron skvely napad na to meno salatu 🙂
neviem presne ktoru stranku pouzivas na tie ziviny, ale mne sa najviac osvedcila nutritiondata.self.com tam maju najviac druhov. stranku ozno poznas
ten salat to je druh valeriany, nie? tusim valeriana polna, co nie? ak hej, skus najst "valerian"

jedna_mamina
12. feb 2013

pardon, nie valeriana ale valerianka polna. a tu uz neviem po anglicky ani ja..

jaron
12. feb 2013

@jedna_mamina tá stránka je výborná, ja používam program nainštalovaný v počítači, je to zloženie podľa USDA

je to asi tá Valerianella locusta
takto to vyzerá...

rancuzkaf
12. feb 2013

@jaron corn salad, root parsley

jaron
12. feb 2013

@rancuzkaf corn salad som skúšal, ale to vníma ako kukuričný šalát 🙂
ten root parsley je dobrý, škoda len, že to neberie ani ten program ani na tej stránke, že by američania vôbec nepoužívali petržlen koreň alebo sa to tam volá ešte úplne inak?

jedna_mamina
12. feb 2013

a vyzivove hodnoty:

http://nutritiondata.self.com/facts/vegetables-...

jo, ten corn salad sa pise aj cornsalad, skus to

inak mnoho narodouv moc petrzlen nepouziva. maju ho v databaze ta stranka co som navrhla, asi je to koren, lebo "leaf parsely" maju zvlast, no neviem na 100%:

http://nutritiondata.self.com/facts/vegetables-...

martina1305
12. feb 2013

zajtra idu mat v nasej skôlke fasiangy a idu detom podavat na rohliky kusky klobasky alebo slaniny...skoro mi dnes oci vypadli na rodicovskom. nie som uplne striktny vegetarian, sem-tam si dam rybu alebo kusok kuracieho, malej sem-tam sunku na chlebik, ale davat 4-rocnym detom klobasu a slaninu sa mi zda "too much"

luciauk
12. feb 2013

@jaron watercress a parsnip 🙂

jaron
12. feb 2013

@luciauk
to zobralo 🙂 aj názvy sedia (kontrolujem podľa obrázkov na internete)

zdraviezprirody
12. feb 2013

@martina1305 trošku sa omeškali s fašiangovou zábavou, veď zajtra je popolcová streda, bezmäsitý pôst. Pani učiteľky aspoň tento deň by si mali vstúpiť do svedomia 😀

ivava
12. feb 2013

@luciauk watercress je potočnica alebo žerucha potočná, má ostrú pikantnú chuť, na foto od jarona je polníček alebo valeriánka poľná, pestujem ju v záhradke (momentálne je zasypaná snehom), má jemnú arómu a orieškovú chuť, žiaľ neviem ako sa povie po anglicky

jaron
12. feb 2013

@ivava takže to nie je to isté, zdalo sa mi to na fotkách podobné, ale asi to naozaj nie je celkom ono

luciauk
12. feb 2013

podľa fotky je to niekedy ťažké, hlavne ked som ani nemala potuchy čo je šalát poľný 😀 teraz vidím, že jaron dal aj latinský názov, podľa neho je to ľahké vyhladať na wiki 🙂

oscarka3
12. feb 2013

@jedna_mamina tu už dala link na wikipediu, kde je ten polníček/ valeriánka

luciauk
12. feb 2013

@oscarka3 potrebujem bríle 😀

blovitc120
12. feb 2013

@jaron strasna skoda, ze som sa tam v piatok nedostala. MM dostal po x rokoch prisernu chripku, 3 dni teploty cez 40 C, tak som nemala kde nechat deti ☹.
Fotky krasne 🙂