Vegetariánske dieťa. Skúsenosti, postrehy

lucia123
14. mar 2008

Je tu niekto, kto vychovava vegetarianske dieta od narodenia? Rada by som popisala o skusenostiach, postrehoch, a zaujimavostiach. 😉

sorrelia
20. mar 2009

certica

dakujem 🙂 😉

jaron
20. mar 2009

Aj ja ďakujem za ten carob info. Často ho aj používame.

indy
20. mar 2009

ahojte
ja som banan este nedavala V bio kvalite sa u nas kupit nedaju a normalny mu nechcem dat po tom, co som citala ako ich striekaju a doslova kupu v chemikaliach tak mam dost obavy. Zatial co jedol tak vsetko bolo bio.
Ozaj este dotaz, davate deturencom tie kukuricne chrumky alebo tie ryzove pufovane (extrudovane) chlebiky? Lebo nas drobec sa ide za tym zblaznit. Mam kukuricne chrumky bio tie obsahuju len kukuricnu krupicu a este kupujem v DM ryzove chlebiky nesolene tiez bio tie su z pololupanej ryze . Davam mu to fakt len obcas na take spestrenie ale to je jedine co nikdy neodmietne. Nemate niekto info ako sa to vyraba ci to je fat neskodne?

katka.carska
20. mar 2009

ahojte maminy a tato, mohli by ste nam poradit ? (Alebo poradit kde sa nieco blizsie docitame)
potraviny bohate na zelezo vhodne pre 2 rocne dieta-syncek mal anemiu, jeden cas uzival aj zelezo, lebo prijem potravou nepostacoval (mal obdobie rychleho rastu, mozno preto). V buducnosti by som sa k tomu uz vratit nechcela. Ako tomu predchadzat ?
Strukoviny konzumujeme minimalne 5 krat tyzdenne, snazim sa k nim dodat aj cerstvu zeleninu,
syncek dostava masko kazdy druhy (treti) den - kvoli "pokoju v dusi" a radam lekarky
ovocie, zelenia, kazdy den
biely jogurt, tvaroch, a dojcenie-mlieko nie, ani syry
kukurica, pohanka, pseno, pololupana ryza, tak z toho varime kase (kedze ja som celiaticka, varim i jemu bezlepkovo-aby som to mohla dojedat)
sladkosti ziadne-len cerstve a susene ovocie
biele pecivo tiez nie

Vsimla som si tiez, ze po zaradeni vacsieho mnozstva celozrnnych obilnin ma zapchu, pricom pitny rezim ma velmi dobry.
Pred tymto ma varovala aj doktorka, ze takto male deti by nemali konzumovat celozrnne vyrobky, chlieb, cestoviny, ani kase, lebo to nedokazu stravit. Co si o tom myslite ? Mne sa to nejako nezda, ale nemam ziadne vedomosti ohladom tejto problematiky...
A este ma trapi jedna vec-a to konzumacia masa-je naozaj potrebne ho malym detom podavat 6 krat tyzdenne ?Nasa doktorka argumentovala tym, ze vyuzitelnost hlavne zeleza je z rastlinnych zdrojov omnoho mensia ako zo zivocisnych a dieta nedokaze zjest napr. take mnozstvo strukovin, aby mu to stacilo...neviem...poradte prosim, ak viete.
My s manzelom nie sme vegetariani, ale maso jeme velmi zriedkavo (2-3 krat mesacne-dufam, ze nas neodsudite), ale pri synekovi som na pochybach, ci ho nim krmit kazdy den, alebo nie.

certica
20. mar 2009

vsetko o zeleze: http://www.darius.cz/archeus/LP_zele.html
je to sice velmi zdlhavy a podrobny clanok, takze sa v tom tazsie orientuje, najlepsie asi vytlacit do papierovej formy, kto ma zaujem to studovat.

katka, cvikla - resp. stava z nej je velmi dobrym zdrojom zeleza a takisto sus. ovocie, hlavne marhule.
vstrebatelnost zeleza zvysuje vitamin C

celozrnne obilniny su vdaka pritomnosti vlakniny naozaj trochu tazsie spracovatelne a stravitelne, ale prave preto sa vylucia von z organizmu. cize ta zapcha mi prilis nesedi.
ja som malemu zatial dala len natural ryzu, spaldove celozr. cestoviny a tiez pecivo, problem nebol. zvyknem do zelenin. prikrmov pridavat ovs. vlocky, prip. razne.

inak sorry, ze sa vam sem miesam, tiez nie som vege, aj ked bez masa dokazem fungovat v pohode, v podstate z 365 dni mam tak 10 masovych 😀 , aj to len hydina.

certica
20. mar 2009

jaron, sorrelia... niet za co 🙂

indy, marťan tiez dost fici na tych kukuricnych, aj ked nie bio, lebo tie boli strasne tuhe, neviem, ja som ich nemohla pomaly pohryzt 😅 , ale kupujem nesolene a pisu tiez 100% kukur.krupica. raz sme mali aj ryzove, pohankove su 😝 , fakt je to specificka obilnina, na to, aby jej clovek prisiel na chut.

inak cervenu bio sosovicu z dm kupujem tiez, aj malemu vyhovuje

dudri
20. mar 2009

jaron, dakujem za radu 😉

sorrelia
21. mar 2009

Katka
No konecne som to nasla a ani to dlho netrvalo. Tu je link o ktorom som ti pisala
http://www.hematology.sk/modules.php?name=News&...

Pokial viem u chlapcov je vseob. problem v tomto veku so stolicou. Tak ma napada zaradic viac zeleninky a ovocia /najlepsie suroveho/ kvoli vlaknine.
K tym celozrnnym vyrobkom. Nuz aj ja som sa stretla s podobnym nezmyslom. Biele pecivo neobsahuje takmer ziadnu vlakninu a lepi sa na steny creva co potom sposobuje ine zdravotne problemy. Vacsia konzumacia produktov z mliek sposobuje u deti aterosklerozu. A mohli by sme pokracovat.

Ku konzumacii masa. 6 krat tyzdenne je HROZNE VELA a ZBYTOCNE VELA. Maso samo o sebe je zle stravitelne, a v traviacom trakte sa zdrzuje prilis dlho. Pocas procesu travenia sa zachytava na klkoch a moze sposobyt zapaly /rakovina hrubeho creva/ ale to uz idem velmi do dosledkov. Maso taktiez v traviacej sustave podlieha hnilobnym procesom, aj ked je tepelne spracovane. Nepbsahuje ziadnu vlakninu, a po tepelnej uprave ma z vyzivoveho hladiska len maloco ponuknut.
Nehovorim, ze maso nie. Kto chce nech ho dava detickam a je ho sam. No myslim si, ze striedmost je zlata stredna cesta.
Vyuzitelnost Fe z rastlin /ktore ho maju omnoho viac/ je mensia. Je pravda ze hemove zelezo sa vstrebava lepsie, ale ked uz poviem A treba povedat aj B. Fe z rastlin sa velmi lahko spristupni vitaminom C. A teda staci par kvapiek citronu do polievocky a je vybavene.

Strukoviny - dalsi blud. Ja teda nechapem kde ti lekari na toto chodia ? 😖 😕 ???
Strukoviny a najma soja, maju dostatok bielkovin. Hlavne teda soja, ktora je stravitelna na takmer 100%. Obsahuje vsetky bielkoviny, ktore su plnohodnotnou nahradou bielkovin z masa. Soju mozes dietatku podavat aj vo forme tofu. Okrem ineho soja obsahuje aj dobry cholesterol / nie ako maso, ktore obsahuje ten zly co nam nici cievy/ a ine latky napr. inhibitory rakovinotvornych latok a pod.

Jaj... Az sa mi zlc dviha, ked citam co lekar doporucuje pacientovi 😖
Ved aj Hypokrates povedal - Nech je jedlo vasim liekom...

katka.carska
21. mar 2009

sorrelia dakujem za rady, povzbudilo ma to,
ale predsa len mam este otazocku - dostali sme v nemocnici zoznam alergenov, ktorym sa vyhybat (niektore do roku, ine az do troch) a medzi nimi bola aj soja. Neviete co je na tom pravdy ?
Ja sama konzumujem vela soje (kedze som bezlepka,nemam moc na vyber) ale syncekovi sa bojim ju davat, ked sa to "neodporuca"...

sorrelia
21. mar 2009

katka

neviem preco prave soja.. ved sa vyraba aj sojovy nutrilon /nutrilon soya/... ale soju kludne nahradis hociakou strukovinou /fazulky mungo, cervena sosovica, hrach..../ ale kludne aj tofu....

jaron
21. mar 2009

Ahojte.

Alergický môže byť človek takmer na všetko. Niektoré potraviny vyvolajú alergiu síce častejšie a iné menej. Ale sója určite nie je väčší alergén ako mlieko alebo kakao. Pri sóji však nezabudnú jej odporcovia upozorniť na to, že to je alergén, pritom rovnako dôrazne už neupozorňujú napr. na mlieko a iné možné alergény. Podla mňa to vyplýva skôr z predsudku, že sója je pre nás stále niečo nové a že je často spojená s vegetariánskou stravou, ktorá pre nedostatok informácií a hlavne pre osobnú zaujatosť (teda skôr neochotu prijať informácie) často aj v odborných kruhoch odmietaná.
Americká dietetická asociácia odporúča pre zavádzanie tuhej stravy u kojencov vegetariánov potraviny ako sú tofu, strukoviny, sójové a mliečne jogurty atď.
Samozrejme pri zavádzaní akejkoľvek potraviny platí zásada, ktorú asi poznáte, že vždy pridáme len jednu potravinu a až po odstupe (neviem presne ale asi 7 dní) ďalšiu, z toho dôvodu, aby sme zistili prípadnú negatívnu reakciu. A ak sa napr. na sóju objaví, tak ju viac zatiaľ nedáme.
Ja som alergický na peľ (senná nádcha), to znamená, že budem teraz všetkým hovoriť pozor, nechoďte do prírody, je to alergén? Asi nie, alergén je len pre tých, čo sú naň alergický. Takže ja sa sóji nebojím, ale treba dodržať ten odstup, aby sa zistila prípadna alergická reakcia.

jaron
21. mar 2009

Katka,
tvoja strava sa mi zdá byť takmer vzorová. Je pravda, že to mäso by stačilo aj dva tri krát do týždňa, 6 krát je naozaj veľa ako píše aj Sorrelia.
Certica, vôbec nevadí, že sa nám tu vegetariánom tu do toho "miešaš".

Chcel som trochu niečo k tej anémii a k železu, ale trochu sa bojím, že z toho tu zase urobím prednášku na dve strany, ale keď ja to inak asi neviem 🙂. Tak sa prosím nehnevajte, budem sa snažiť to skrátiť čo najviac, alebo ma preskočte. ale sú to také zaujímavé veci, že mi to nedá nenapísať.

Ktoré skupiny ľudí majú v priemere najväčší príjem železa?
Nevegetariáni, vegetariáni alebo vegáni?
Sú to vegáni, potom vegetariáni a nakoniec nevegetariáni.
A aký je výskyt anémie v porovnaní vegetariáni a nevegetariáni?
Je rovnaký.
A ešte dodatok - jeden citát:
Vegetariánska strava pre dospievajúcich ponúka niektoré výhode v jej zložení. Dospievajúci vegetariáni konzumujú viacej vlákniny, ŽELEZA, folátov, vitamínu A a vit. C, než nevegetariáni. (Zo stanoviska Am. dietetickej asociácie a Dietetikov Kanady - to nie sú nejaké vegetariánske "spolky", o to to má väčšiu výpovednú silu a objektívnosť)
Žiaľ, keď sa napr. lekárka dozvie, že máte trochu horšie hladiny železa a nedajbože vie, že ste vegatariáni (teda dieťa), už je lekárovi všetko jasné. keby ste jedli mäso.... ale to je prístup na základe predsudkov, a nie profesionality. pretože keď tú anémiu má nevegetariánske dieťa, hladajú sa dôvody, príčiny, čo je správne.

Pri anémii môže ísť aj o problém nedostatku:
kyseliny listovej
železa
vitamínu C
vitamíny A, E, B2, B6
meď
zinok
atď.

a napr. Kyselinu listovú alebo vit. C určite mäsom človek nevyrieši 🙂

Vstrebávanie železa z rastlín (nehemiické žellezo) zhoršujú:
fytáty a vláknina - aha, tak je to jasné, prečo majú vegetariáni anémiu🙂. Určite nie. Čím viac fytátov máme v strave, tým máme i viac železa. Problém fytátov sa rieši napr. namáčaním a varením obilnín a strukovín, kvasením chleba, vplyv vlákniny na vstrebávanie železa je zanedbateľný. problém môže byť len pri konzumácii koncentrovanej vlákniny (napr. surových otrúb) a pri nadmernej spotrebe surových obilnín.
vápnik (napr. skoré nahradenie mat. mlieka kravským, môže byť niekedy príčinou anémie)
čierny čaj
bylinkové čaje (mätový, harmančekový, lipový, železník,)
káva
kakao
Vstrebávaniu železa pomáhajú:
vitamín C
ostatné organické kyseliny v ovocí a zelenine
Čo sa týka tých uvedených čajov (myslím tie bylinkové) to neznamená, že sa im musíme vyhnúť, len ich nepiť s jedlom alebo tesne pred ním či po ňom (možno nejakú hodinu pred a viac ako dve po)
Na raňajky s obsahom železa namiesto kávy, čaju... radšej vodu, minerálku, pomarančovú šťavu a pod. (My s jedlom nezvykneme piť nič, len medzi jedlami, ale keď niekto chce piť)
Okrem toho pomáha tiež krátke povarenie zeleniny (brokolica...) a popraženie orechov a semien.

🙂 Anémiia sa mikla,,
keď začula slovo cvikla,,
už aj z tela uteká,,
keď cvikla ide do človeka...

jaron
21. mar 2009

Cvikla je zaujímavá tým, že nemá vysoký obsah železa a predsa pôsobí protianemicky.
tak isto avokádo pri pokusoch na zvieratách sa ukázalo, že znižuje anémiu

🙂 Krvička hovorí,
mám veľmi rada
celozrnný chlebík
a kus avokáda.

Skúste napr. toto:
http://www.zivotazdravie.sk/recepty-kz-zlate-mo...

Ovocie a zelenina nemusí obsahovať príliš veľa železa väčšinou, ale ich konzumácia je samostatný faktor pozitívne vplývajúci na zdravie krvi.
Hlavne v sezóne je dobre využiť marhule, broskyne, čerešne... (naša Natálka papala broskyne a marhule asi od 9 -10. mesiacov akurát nám rastli)

Výborná a zdravá maškrta môže byť hrozienkový lekvár:
hrozienka umyjeme a namočíme, potom rozmixujeme s trochou vody na lekvár, keď to už deti môžu, ideálne je pridať ešte pomarančovú alebo citrónovú šťavu. Tiež môžeme použiť napr. sušené marhule. V takomto ovocí je železo koncentrovanejšie (2 - 3 mg na 100 g, to je ako v mäse alebo trochu viac) a v tejto kombinácii i dobre využiteľné.

Strukoviny - to je jasné, bohatý zdroj železa, niekoľko krát viac ako mäso.
Pomletý sezam - tiež dobrá vec atď. slnečnica a pod.

Veľa krát sa o anémii hovorí ako o riziku vegetariánskej stravy. keď by sme aj pripustili to riziko, anémia je ako pád do jarku. Konzumácia mäsa však zvyšuje riziko srdcovo-cievnych ochorení, rakoviny, cukrovky... a to je pád do priepasti (často smrtelný). Vysoké hladiny hemového železa (z mäsa) zvyšujú riziko rakoviny hr. čreva a infarktu. Železo z rastlín to nespôsobuje. preto všetko si myslím, že je lepšie prijímať železo z prevážne rastlinnej stravy a mäso mať už len ako doplňujúci zdroj (nie naopak) alebo ho úplne vylúčiť.

Hoci som len sója malinká,
keď je nás veľa,
pomôžeme vašim krvinkám.

Dajte si každý deň
za hrsť slnečnice,
aj vo vyššom veku
budú z vás tanečnice.
🙂 🙂 🙂

jaron
21. mar 2009

Ja viem, že to tu má byť diskusia a nie monológ (prednáška), ešte raz sa ospravedlňujem za dĺžku príspevku, budem sa už snažiť krotiť.

magda22
21. mar 2009

pekne basnicky jarko
pekne osviezenie
a dik vsetkym, co prispievaju, aj masozravcom, vsetko citam

sorrelia
21. mar 2009

Jaron

ba ! super !
Toto je skvela "prednaska" na doplnenie info 🙂 🙂 🙂 🙂 😉
Vela veci som sa zase podozvedala. Dakujem 😀

Btw. Katka - ani my nie sme 100% vegetariani, sem tam skusime masko, ale je pravda, ze nam uz vela nehovori... Minule sme si kupili dietnu salamu 😀 a zjedli ju macky 😝 ... Ale musim sa priznat, ze sunkovu pizzu som zhltla jedna radost 😅

emogeon
22. mar 2009

sorrelia a ty takto maskooo ? 😨

katka.carska
23. mar 2009

Jaron velka vdaka za "clanok"

emogeon
23. mar 2009

jaron ty si taky basnik ? no super 😉

sorrelia
23. mar 2009

emogeon

my sa nejak neobmedzujeme v chutiach... ked mame pocit, ze mame na nieco chut dame si aj ked je to masko... ale vacsinou ked k tomu pride zistime obaja, ze su to len stare zvyky a nasmu jazyku tu nic nehovori... taketo experimenty sa deju raz za 4 mesiace 🙂 😉 ... a uz so mnou nerobi nic ani sunkova pizza...

nema zmysel si nieco odpoierat - podla mna teda... ved potom by sa to vo mne kumulovalo, a kto vie, ci by som neskor neskoncila pri pecenej bravcovej hlave 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
srandujem

emogeon
23. mar 2009

sorrelia ono to prejde s tym masom..
ja si urcite neodporiem sladke 😀 😀

addaa
23. mar 2009

ahojte, tak ja napíšem k tomu masu a železu. Náš Matinko papal 6 krát do týždňa masko a aj tak mal zlé výsledky krvi. Takže s tým masom a železom asi tak, pre tých čo tvrdia, že aké je maso super zdroj železa a iných vitamínov.

Museli sme dávať maltofer. Teraz mu mali brať znova krv, ale boli sme chorí, takže by to nemalo význam. Dohodla som sa s dr. že nám zoberú krv na jeseň pred tými chrípkovými obdobiami. Dovtedy budem dávať maso 3t ak krát a budem dávať strukoviny, zeleninu, tofu, zdravšie kaše....

emogeon
23. mar 2009

noo maso je samy bordel a mozno tak bielkoviny ale zeleza malo...
ano ludia si myslia ze maso je zdroj zeleza 😀 😀

magda22
23. mar 2009

(emogeon, ja len tak od veci, tvoja mala funguje uz bez plienky?)

jaron
23. mar 2009

Sorrelia,
v pizzérii neboli mačky, tak ste na rozdiel od salámy tú šunkovú pizzu museli zjesť sami. 😀
(samozrejme to je len môj chatrný pokus o žart 🙂 , pekný deň vám želám všetkým)

emogeon
23. mar 2009

magda mozed od veci aj tak je to tu take vazne cize vazna diskusia 😀
nefunguje praveze jááj
jaron len zartuj to patri k zivotu ako aj zdrava strava 😎

magda22
23. mar 2009

jarko ja mam take vtipy rada 😉

emogeon tak sa tu podme rozpravat o plienkach, ze co nam na to povedia

emogeon
24. mar 2009

magda 😀 bohuzial o plienkach..
aj vy este ficite na nich ?

sorrelia
24. mar 2009

Jaron

no ved 😀 😀 😀

emogeon
24. mar 2009

co dnes varite , dajte tip nieco nemasove 😀