Vegetariánske dieťa. Skúsenosti, postrehy

lucia123
14. mar 2008

Je tu niekto, kto vychovava vegetarianske dieta od narodenia? Rada by som popisala o skusenostiach, postrehoch, a zaujimavostiach. 😉

erique12
18. dec 2012

@luciauk
ahojky, receptik na sojove sote? aj obalovane hriby (napr.portobello) by bolo mnam, hmm snad ich dostanem.
tusim staci obalit len v muke a trochu oprazit na teflonke s trochou oleja.

sosovicovu ako robis prosim ta?

jaron
18. dec 2012

@erique12 dá sa tak asi použiť aj suché celozrnné pečivo, aj keď samozrejme pravé opekance sú chutnejšie
určite sa to volá aj inak (pupáčky...) a aj spôsob výroby môžu mať ľudia iný

nat28
18. dec 2012

Ahojte. Mam 9 mesacnu dcerku ktoru kojim a mame problemy s prikrmami. Chce papat len ovocie, mrkvu a tekvicu. A rohlik 😅 S mm sme vegetariani. Nechcem malej davat maso, ale vajicko mi nechce jest, ona tym prikmom moc neda, takze niet divu 😖 ako mam zabezpecit aby jej telicku nic nechybalo? Neviete mi odporucit knihy, web stranky a pod ohladom vegetarianstva babatiek? dakujem

luciauk
19. dec 2012

@erique12 no, huby v obyčajnom trojobale, múka, vajíčko, strúhanka alebo zmixujem vajíčko s múkou a trochou vegety /ked som lenivá/ a takto to obalím a opečiem. soté je myslím si stále iné, podľa nálady a "čo dom dá". ja teraz používam hlavne hotové "kuracie kúsky" ale kedysi som robila zo sojových kociek, ale tie tu u nás moc nedostať. takže tam dám čo príde, cibulu, cesnak, huby, zeleninu, buď jeden druh alebo viac, ochutím sójovou omáčkou, vegetou, zahustím horčicou, kečupom alebo aj troškou múky. a šošovica- zelená : cibulu a opláchnutú šošovicu dám do hrnca na trošku oleja, ale moc nepražím, pridám mrkvu, petržlen, zemiaky a ochutím vegetou a zalejem vodou, ked to zmäkne tak podlejem sójovým mliekom, prípadne zahustím múkou, dochutím octom, ale nemusí byť. mne ocot najstaršia odmieta. a samozrejme cesnačikom mňam. raz som jedla u kamarátky takúto polievku ešte aj s krupicovými haluškami a staršne mi to chutilo, tak občas to tak urobím. ja mám rada husté polievky 🙂 a z červenej šošovice, to je úplná rýchlovka. šošovica, mrkva šup do hrnca, k tomu zeleninový bujón, trošíčka vody, povariť, rozmixovať a deti sa nevedia dojesť 😉
@nat28 skús si zohnať knihu "vegetariánske dieťa" od Dr. Igora Bukovského. ja som sa po prečítaní tejto knihy úplne ukludnila, čo sa týka výživy detí a uistila, že robím dobre.

jaron
19. dec 2012

@nat28 určite je tiež výborná:
Návod na prežitie pre bejby a Hneď to bude, Anjelik (Bukovský, 2 knihy spolu)

erique12
20. dec 2012

@luciauk
ahojky, ano, da sa na milion sposobov robit sote, vdaka za tvoje typy🙂
ani tu nepredavaju tie susene sojove veci, ale nevadi mi to, lebo aj tak mi to nechutilo 😀
miesto toho maju ale celkom dost druhov roznych vegetarianskych vyrobkov uz predpripravenych, napr.od alpro soya alebo provamel. ale kedze to pocas roka robim dost casto, tak sa mi to nezda az take "slavnostne" na stedrovecerny stol - aspon trosku ine, ako pocas roka, tak tu kapustnicu robim, lebo cely rok ju nerobim🙂 a este by mozno bolo fajn take jedlo z greckej kuchyne, je to vlastne zelenina, ktora sa pecie v oleji a takom bylinkovo paradajkovom naleve v trube asi 2 hodiny, raz som to robila, ale strasne dlho to trva, takze mozno a tie Vianoce🙂 a este pecene zemiaky tiez na grecky sposob, su fajne, len tiez priprava je dlha🙂 no ale 24.12.sa to moze piect cely den, takze pohodicka. som "zaviedla" taky slovensky postny den na 24.12. ze sa najeme az na veceru - o to viacej potom chuti, xixi.
pozriem ten recept na tu grecku zeleninu a postnem, mozno pre inspiraciu (mozno toto na silvestra, na vianoce hriby, tofu a zemiakovy salat, hehe)

anlu
20. dec 2012

@nat28 v jej veku je to v pohode, to co papa jej staci. Moja zacala ako tak jest az po roku 🙂

teodorka
20. dec 2012

@nat28 ja mam 22 mesacnu a su aj tyzdne nie len dni kedy jej staci moje mlieko ,pribera normalne ,zdrava je tak to neriesim 🙂

adelajda2012
20. dec 2012

@nat28 Ahoj, ja mam podobny problem. Nasa mala sice zje vsetko ale velmi malicko. Ale prospieva, tak to az tak neriesim. Skusala si kase? Tie u nas idu este akosi najlepsie. Hlavne prosna a spaldova. A inak som uz zaviedla aj susene ovocie.
Knihy, ktore spomina jaron a luciauk mam v pdf, ak chces. Priznam sa, ze som vsetky este nestihla precitat :(

jaron
21. dec 2012

trochu humoru zo života:

pán, ktorý mi vozí domov sójové výrobky mi raz vravel, že bol práve zaniesť zásielku do väzenia pre väzňov, šéfovia mu vraveli, že väzňom to veľmi nechutí (chceli by radšej mäso) a on na to:
to nevadí, veď sú tu za trest 😀

jaron
22. dec 2012

Želám vám všetkým krásne prežitie Vianoc, hlavne utuženie vzťahov v rodine a veľa zdravia.

oscarka3
22. dec 2012

@jaron ďakujem aj tebe a tvojej rodine krásne Vianoce a samozrejme všetkým v tejto téme 🙂

dianka2374
22. dec 2012

My nie sme vegetariáni a ani nebudeme jeme mäso jeme zeleninu a sme zdravý. Ja som skôr za vyváženú stravu ale na BIO potravinách si rada pochutím. Soju jeme tiež nevidím na tom nič zle ale neodporúčam kupovať mäso v Kauflande tam je to "no zbohom" kupujeme v mäsiarstvách ktoré dovážajú z domáceho chovu alebo vo Frehsi na luníku 7 tammajú mäso krásne a ani nie je drahé napríklad na kuracích krídlach nieje ani pierko a dnes sme kúpili 13 ks k. krídiel za 2.02 ale už som odbočila trocha od témy :D

adelajda2012
22. dec 2012

@dianka2374 hmm...pochybujem ze tu najdes niekoho, kto co len tusi kolko stoja kur.kridla... 🙂 :D

jaron
22. dec 2012

@dianka2374 veru naozaj netuším, koľko také veci ako krídla a pod. stoja 😀, ale som rád, že si sem napísala a že sa snažíte jesť zdravo (aj keď jete mäso) a želám ti veľa zdravia aj celej tvojej rodine 🙂

jaron
22. dec 2012
zuzanaam
23. dec 2012

Želám všetkým krásne sviatky prežité v zdraví, láske a spokojnosti 😉

oscarka3
23. dec 2012

@zuzanaam ďakujem aj vám krásne Vianoce

jaron
23. dec 2012

@zuzanaam k tomu testu má výhrady Dr. Bukovský a výrobca olejov Borges, viac tu:

http://www.akv.sk/index.php?option=com_content&...

http://borges.cz/ (vpravo)
(odkaz na slovenskú stránku Borges nefunguje)

rancuzkaf
23. dec 2012

vsetkym zelam Merry Veggie Christmas 🙂

zuzanaam
24. dec 2012

@jaron bodaj by to bola pravda, aj keď je logické, že výrobca sa bude obhajovať a nie som si celkom istá, či ich analýzy sú také nezávislé, ako o nich píšu. Známa mi vravela, že keď bola na exkurzii v toskánsku vo výrobni olivového oleja, tak ich varovali, že oleje v obchodných reťazcoch sú pančované, a inde som tiež čítala, že cca 80% týchto olejov sú nariedené olejom z GM repky. Preto mi napadlo, že tak sa mohlo dostať do olejov to DDT, z repky krajím tretieho sveta, kde sa DDT doteraz veselo používa (to nám zas vravel docent z Katedry ochrany rastlín, keď som ešte študovala, vraj to videl v Indii).

jaron
24. dec 2012

@zuzanaam určite sa dejú v potravinárskom priemysle aj podvody, to je jasné,
ale celkom mi nesedia také konšpiračné teórie, ako že takmer všetko je miešané, falošné, škodlivé atď., napr. už len to riedenie olivových olejov repkovým - to je príliš ľahko rozborom zistiteľné (repkový má aj omega 3 MK, olivový nemá), predpokladám, že aj v tom dTeste by to zistili a radi s tým vyšli von.

Tiež občas v tých magazínoch: A dosť, či Peklo na talíři (aspoň tuším, že sa tak volajú) zaznejú buď nepresné alebo zavádzajúce alebo zveličujúce informácie.

Tým sa nechcem byť za olivový olej Borges, aj tak máme najradšej iné značky (grécky olej). Len (opakujem) mi nesedia také tie správy - že všetko je podvod a pod. Snáď mi rozumieš 🙂.

zojec
24. dec 2012

Krasne a pokojne Vianoce aj od nas 😵 😉

dianka2374
29. dec 2012

jaron ďakujem aj tebe veľa zdravia 🙂

luciauk
31. dec 2012

šťastný nový rok všetkým xxx

martina1305
1. jan 2013

vela zdravia a vzajomnej inspiracie po cely rok 2013

oscarka3
2. jan 2013

zopár receptov z tekvíc: http://www.facebook.com/LesnaZahrada

luciauk
2. jan 2013

@oscarka3 zaujímavá stránka. taký maličký Eden project 🙂

jaron
4. jan 2013

Ahojte, viem, že je to na poslednú chvíľu, ale ak je niekto z Martina, tak dnes je zaujímavá akcia, aspoň v skratke:

Dnes, v piatok 4. januára 2013 od 14.00-18.00 sa v novej zasadačke Mestského úradu v Martine (na Nám. S. H. Vajanského 1) uskutoční historicky prvé, medzinárodné stretnutie priaznivcov vegetariánstva (lekárov, odborníkov na stravu, producentov a distribútorov vegetariánskej stravy, pracovníkov školských jedální, prevádzkovateľov reštaurácií a pod.). Cieľom je nájsť spôsob, ako umožniť stravovanie vegetariánskych detí na školách a v predškolských zaradeniach na Slovensku a v Českej republike, resp. aj v ďalších krajinách EU.