Zapíjať jedlo čajom?

ajajaaaj
13. mar 2009

chcela by som sa spytat, ci je dobre ucit babatka zapijat napr. zeleninku cajikom...manzel mi hovoril, ze sa to nema, tak som teraz trosku mimo, ci robim dobre... ked kasicku zapije, tak spapa viac, tak neviem teraz...co myslite?

matak
13. mar 2009

AHoj ajajaaaj, neviem ci je to dobre alebo zle, ale tiez ma pri najmladsej dcere skusenost ze ked zapija jedlo, a je jedno ci je to kasicka alebo obed, dokonca aj jogurt,tak zje viacej.Nerobim z toho vedu, Dieta je este male a pyta si to co jeho telo vyzaduje.Takze jej ten cajik vzdy dam. 😉

ajajaaaj
autor
13. mar 2009

dakujem matak, lebo az som sa zlakla, ze ci robim zle...takze ak ano, tak sme dve 😀 aaale, nie, srandujem.... dakujem este raz 😉

vikykiss
13. mar 2009

Ahojte aj naša Maya od malička všetko zapíja a aj teraz musí mať pri raňajkách,obede aj večeri vodičku.Podľa mňa nič zlé na to neni.

helena001
14. mar 2009

Je lepsie pockat cca 20 min po jedle a uprednostnovat vodu

babofka
14. mar 2009

caute, praveze ja som citala, ze jedlo je dobre zapijat. to len volakedy sa tvrdilo, ze tekutiny az po jedle. a plati to aj pre dopelych.

martina46
14. mar 2009

Ja viem, že tú polhodinku pred a po by sa nemalo pit, lebo neviem čo... 😅
Ale môj osobný pocit je, že často proste potrebujem zapiť, normálne mi to dobre urobí a malej tiež dávam.
Ja sa budem riadiť svojím pocitom.

lucdavdan
14. mar 2009

aj ja davam zapit cajik trosicku zase ne vela aby si babetko nenaplnilo brusko vodov,ale davam aj ja cajik ved aj mi po jedle sa napijeme takze je to v pohode si myslim

montinka
15. mar 2009

ahojte aj ja davam malej po obedik pit cajik. a je to v pohode

lyly
15. mar 2009

nasa zapija vsetko cajikom alebo vodou, dokonca aj polievku. a zje toho viac, ked zapija tak som rada.
to, ze sa nema zapijat pocas jedla (ani dospely) je uz davno vyvratene, zle by bolo, keby ste vypili sud vody, ale ta trocha nikomu neublizi

daisy33
15. mar 2009

nasa mala tiez zapija, mam dojem, ze to jedlo potom lepsie prehltne a spravi si zase priestor v puse na dalsie susto. ked si pyta tak jej dam pit.

valka
15. mar 2009

pit by sa nemalo kvoli riedeniu traviacich stiav...

ale ak to dieta vyzaduje, tak preco nie? urcite by som ju to neucila, ale dietatko si vodu vypyta, ak ju bude potrebovat...lucka niekedy zje rozok bez zapitia, ale napr. vcera potrebovala pit este aj pri polivke 😨 🤐