• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zľakol sa vysávača. Môže sa malému niečo stať?

19. júna 2009 
Baby, zacala som vysavat a moj maly sa toho velmi vylakal :frowning2: ihned spustil velky plac, moze sa mu nieco stat? Mate skusenosti s prelaknutim? Aj vase tak? Normalne sa nikdy nelakal, az dnes a to velmi :frowning2:
19. jún 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Guza, moja je sice mladsia, ale obcas sa stane ze starsia vleti do izby ako hurikan prave ked ona zaspava a tiez sa mi chudatko prelakne a zacne plakat, myslim ze je to normalna reakcia a nic sa im nestane
19. jún 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis tato tema mi padla ako uliata.ja som tak predvcerom sedela s malinkym u mami v spalni a ta sa jasila s mojim malym braskom a akoze sa papali a brasko strasne krycal a smial sa a malinky si asi myslel ze si robia zle, tak zacal nenormalne ručať a nie nie sa ukludnit a proste jeden den bol taky uplne mimo, ani nas nepocuval ani sa na nas neusmieval, ale na dalsi den to preslo..ale strasne som sa bala ci neostal nejaky laknuty a ze mi prestane uplne blabotat..dufam ze to bude v poriadku, ale myslim si ze to je asi normalne ze sa babtenka lakaju..moj sa casto aj ked si len kychnem slabo tak sa mikne..
19. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked boli deti sestrine deti male,my sme zatiahlu zaclonu a takisto maly zacal nehorazne plakat,ma pet rokov uz a vsetko je v poriadku.Teraz mam aj ja maleho a raz sa aj on naplasil a zacal plakat,tiez som sa zlakla,lebo som citala,ze z toho moze byt neskor napr.epilepsia..
19. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok