Zľakol sa vysávača. Môže sa malému niečo stať?

guza
19. jún 2009

Baby, zacala som vysavat a moj maly sa toho velmi vylakal ☹ ihned spustil velky plac, moze sa mu nieco stat? Mate skusenosti s prelaknutim? Aj vase tak? Normalne sa nikdy nelakal, az dnes a to velmi ☹

janajanajana
19. jún 2009

Guza, moja je sice mladsia, ale obcas sa stane ze starsia vleti do izby ako hurikan prave ked ona zaspava a tiez sa mi chudatko prelakne a zacne plakat, myslim ze je to normalna reakcia a nic sa im nestane

nikacosta
19. jún 2009

jezis tato tema mi padla ako uliata.ja som tak predvcerom sedela s malinkym u mami v spalni a ta sa jasila s mojim malym braskom a akoze sa papali a brasko strasne krycal a smial sa a malinky si asi myslel ze si robia zle, tak zacal nenormalne ručať a nie nie sa ukludnit a proste jeden den bol taky uplne mimo, ani nas nepocuval ani sa na nas neusmieval, ale na dalsi den to preslo..ale strasne som sa bala ci neostal nejaky laknuty a ze mi prestane uplne blabotat..dufam ze to bude v poriadku, ale myslim si ze to je asi normalne ze sa babtenka lakaju..moj sa casto aj ked si len kychnem slabo tak sa mikne..

ejusaaa
19. jún 2009

Ked boli deti sestrine deti male,my sme zatiahlu zaclonu a takisto maly zacal nehorazne plakat,ma pet rokov uz a vsetko je v poriadku.Teraz mam aj ja maleho a raz sa aj on naplasil a zacal plakat,tiez som sa zlakla,lebo som citala,ze z toho moze byt neskor napr.epilepsia..