Akú knihu pre 9 ročné dievča?

janapavlu
16. dec 2013

Rada by som kúpila dcére (9 rokov) pod stromček peknú knihu. Máte tip? Vyhýbam sa takým tým komerčným Disney knihám a pod. so ,,sladkými" obrázkami. Nech je text aj zmysluplný. Aj do budúcna, poteším sa každému tipu na dobrú knihu pre deti.

marzil
13. máj 2015

my máme 5 a 7 deti, ale tato knižka ich uplne pohltila http://www.darek.cz/oce-n-3d-pl-roda-z200797/
Ked ju otvoriš, tak jednotlivé strany a obrazky vystupia do priestoru, takze napr. ryby, zraloky su v 3D rozmere a velmi je to zaujimave citanie. Ak maju vztah k prirode a vode, na 100 percent to bude perfektny darcek. Vedia to dorucit aj na slovensko za rovnake postovne a cca do tyzdna nam to prislo. Vrelo odporucam. 🙂

lubique
13. máj 2015

skúste knihy od spisovateľa Roald Dahl - Matilda, Charlie a továreň na čokoládu, Obrovský krokodíl, Zázračný prst, atď.

barca1205
4. jún 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Moja neterka má veľmi rada knižky o Asterixovi a Obelixovi, už má hádam celú sériu. ´Jednu som jej objednala na Vianoce z egmont.cz. Tuším Asterix a cesta kolem Galie. Zožala som veľký úspech 🙂

velkacica
4. jún 2015

Medzi nami dievčatami 😀

moje123
10. jún 2015
Používateľ moje123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moje123.

Medzi nami dievčatami som milovala. teraz je niečo podobné séria kníh Violetta - podľa toho seriálu, čo chodí v telke. Myslím, že dievčatku v tomto veku by sa to mohlo páčiť 🙂

lenatali
18. jún 2015
Používateľ lenatali je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenatali.

Moja dcerka aj v tomto veku ešte čítala knižky o Barbie

sonka345
18. jún 2015
Používateľ sonka345 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka345.

Skúste knihy Monster High, Ja som nikdy takéto knihy nemala rada, ale 8ročná neterka ich má celú zbierku

srenata
18. jún 2015
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.

Monster High číta aj moja dcera. Nuž čo, doba pokoročila a princezné vystriedali čarodejnice 🙂

lenickamajchrakova
18. jún 2015

ja som čítala Medzi nami dievčatami bola to séria kníh a veľmi ma to bavilo 🙂 také príbehy zaujímavé o partii dievčat zhruba v takom istom veku :D

veverina
18. jún 2015

Urcite Annu zo zeleneho domu,alebo Pollyana,alebo Poklady pod snehom,krasne poucne knihy....

lenickamajchrakova
18. jún 2015

alebo Heidi dievča z hôr :D

anika
18. jún 2015

klára a iglu od džerengovej

kamajka
18. jún 2015

Dobry je aj Harry Potter, moja na tom fici uz od dva mesiace, zalezi hlavne od Tvojej dcery, co sa jej paci, aky ma styl...moju by Annou zo zel.domu asi nenakrmil nikto😀 ale ja ako mala som ju zboznovala,moja naj hrdinka zo vsetkych to bola, neskor som pozerala aj serial, ked som ho v piatok nestihala kvoli skole,parkrat som si aj porevala😀

prasiatko30
19. jún 2015

nas objav sezony - http://www.lagaleraeditorial.com/es/agathamistery - agatha mistery - ma to pripominat styl agatha christie a je to urcene pre deti tak od 8-10r - problem - cita sa to velmi rychlo a uz mam objednavku od dcery na dalsiu knizku alebo radsej dve 😀

karolinka789
16. júl 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

Skúste túto: http://www.egmont.cz/knihy/violetta-pravidla-pratelstvi/. Nevlastnej dcére sa veľmi páči 🙂

mackopusikba
8. mar 2016

Ahojte, aby ste vybrali dobre knihu nie len podla seba, ale aby sa aj pacila tak ja sledujem tuto stranku na FB Kritiky https://www.facebook.com/kritiky/posts/95696920... su tam dobre tipy na knihy a filmy dokonca aj youtuberov pre mladých vsetko kvalitny obsah 🙂

mikato
1. jan 2017

odporucam knihy od Gabriely Futovej-Keby som bola bosorka,Nasa mama je bosorka,Hladam lepsiu mamu, lepsi otec v hrsti ako kamos na streche. Mily dennicek od Jim Benton-a.

laila22
1. jan 2017

Mimi a Liza 🙂