Aký darček pre 5 mesačné dievčatko?

simka28021994
10. okt 2013

Ahojte, aky darček pre 5 mesačne dievčatko pod stropmček mam kupiť ? 🙂

koniarova
10. okt 2013

Aj keby si žiadny nekúpila, nič sa nestane. Podľa mňa stačí nejaká drobnosť - hračka. Dôležitejšia je vianočná pohoda. 😉

drobcek26l
10. okt 2013

Náš mal na Vianoce 4 mesiace a dostal deku do kočíka a ponožky. A myslím si, že mu to bolo úplne jedno. 🙂

brumka
10. okt 2013

daco prakticke, hracka ci obelecenie, nasa mala 9m na vianoce a dostala drobnost, aj z toho sa tesila, pockaj ked bude mat 3 a viac to bude radosti

janie80
10. okt 2013

Nas bude mat na Vianoce 9 mesiacov a neplanujeme nic specialne... Pod stromcekom si najde to, co by sme mu aj tak kupili... Tento rok ho este nebudu zaujimat darceky, ale trhanie a sustanie papiera a o blikanie svetielok na stromceku 😉

m_ij_ka
10. okt 2013

deku, plyšovú hračku čo vyhráva nejaké zvuky, čiapku

stanislavao
10. okt 2013

to je jedno. take male babatko potrebuje len pokoj, mamu a klud. mozete kupit uspavacika. hra velmi jemne melodie.
http://pre-najmensich.heureka.sk/usinacek-dino-...
je aj ruzovy
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_hracky-pre-najm...
je to velmi dobra vec. syn ma 4 roky a pouziva to stale. na zaspavanie. od svojich 3 mesiacov.

mamulienka000
10. okt 2013

určite by si želal šťastnú a spokojnú maminu, ale ak potrebuješ niečo zabaliť tak napr. naše naj. hryzátko -cucátko na ovocie zeleninu, látkový klavírik so zvukmi, projektor s hudbou a svetlom do postieľky.

aadulik2110
10. okt 2013

to bude úplne jedno, malý mal 7 mesiacov, keď boli Vianoce - manžel má veľa súrodencov a malý dostal kopec "zbytočných" vecí... hračky, ktoré ho začali zaujímať až teraz a dovtedy to musíš niekde uskladniť. 2 veci, ktoré si od prvej chvíle zamiloval boli: http://www.bambule.cz/detska-tv-s-melodii/d-71507/ - to u nás hralo od začiatku a je to celkom dobrá hračka aj teraz... a ešte dostal malú plastovú motorku - vtedy ju len žužlal a teraz sa pekne s ňou hrá. My sme mu kúpili len jednu hračku - bola to vkladačka a hračka do vody zároveň, ale tú sme začali "kúpať" až keď mal cca 8 mesiacov. Ono v podstate nepotrebuje nič.... ak tak niečo praktické, alebo malú hračku - najviac ho v tom čase fascinovali svetielka na stromčeku a keď sa darčeky rozbaľovali, tak šušťanie papiera...

henikav
10. okt 2013

Nasa dostala na 5 mesiacov hracky do vanicky, velmi rada sa s nimi hra, vzdy si nejaku vyberie z vanicky ked ju idem osusit a obliect a zatial si ju spokojne zuzle.

mamina2208
10. okt 2013

myslím že bábu je to jedno ale naša mala na vianoce min rok 4 mes a kupili sme plienky a nejakú hračku a peniažky sme jej dali na knižku

katrinka8
10. okt 2013

Tiez si myslim, ze takemu babu je to jedno, nasa mala 6 mesiacov, ked mala 1x Vianoce. Dostala toho hovoriaceho psika fisher price - ale to sme mali otestovane, velmi sa jej pacil asi mesiac predtym, ked ho videla u svojho bratranceka. Potom dostala nejaku detsku knizocku, tie miluje od malinka, a par drobnosti a plysaka. Cca zo 5-6 hraciek. Teraz riesim podobnu dilemu, babo sa ma narodit v novembri, cize na Vianoce nebude mat mozno ani mesiac. Ale starsia dcerka bude mat 3 a pol roka. Takze babo zrejme tiez bude musiet dostat darceky, lebo si neviem predstavit, ako takemu 3 a pol rocnemu dietatu vysvetlim, ze preco Jezisko nedoniesol nic aj bracekovi, prip. preco ona ma viac darcekov ako bracek... 😒 A to mam pocit, ze naozaj nam netreba uz dalsie hracky pre mimino, na povale je ich teda dost, len moje starsie dieta ma pamat jak.. hned by prisla na to, ze som tam zabalila "stare hracky"... ☹

lujza123
11. okt 2013

@simka28021994 tak toto je uzastny vek kedy mu mozes nakupit pod stromcek nieco co aj potesi teba - oblecenie,nabytok, cokolvek....tak si to uzi.....takato prilezitost sa uz nezopakuje...mozno tak v puberte ale to uz nebude o obleceni podla tvojho vyberu 🙂

Neboj za par rokov ti uz nadyktuje taky zoznam darcekov od jeziska ze sa ti bude az hlava krutit, teraz nepotrebuje nic...aj ked mu kupite nejaku farebnu hracku tak ho viac budu zaujmat svetla na stromceku, farebne obaly a milion dalsich blbosti...len nie hracky

beatrice28
11. okt 2013

Ja keď som mala dcérku v tomto veku, tak pod stromčekom si našla chodítku, ktorému sa veľmi potešila a hneď sme to aj vyskúšali a páčilo sa jej to.

danuus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sveta27
4. nov 2013

také dieťatko nevie, že má dostať darček. Čo takto nemateriálny-napr. pohladenie??? 🙂

darcekovetorty
9. nov 2013

A čo tak plienkovú alebo uterákovú tortičku? Praktický darček...môže byť aj s rôznymi doplnkami alebo tematicky ladená...

bocianikcom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz