Aký je vhodný darček pre 6 ročné dievčatko?

renatako
12. nov 2011

Maminky, prosím poraďte mi aký je vhodný darček pre šesť ročné dievčatko. Som maminka jeden a pól ročného chlapčeka a vôbec nemám skúsenosti s dievčatkami v tomto veku. Chcela by som ju potešiť nejakým vhodným darčekom, chcela by som jej kúpiť niečo na rozvoj pamäte, niečo legické .... neviem čo by bolo pre ňu vhodné. Ako každé dievčatko obdivuje Helo Kity. Každá rada ma poteši. ďakujem

tinki
12. nov 2011

@renatako napríklad stavebnice lego sú u detí dosť oblúbené, aj keď neviem, či ich robia s Hello Kitty. Alebo je taká sada farbičiek a fixiek, vodové farby, voskovky, pastelky, je to v takom kufríku a na ňom je Hello Kitty. To majú v dráčiku. Alebo také dievčatká sa ľúbia parádiť, nejaké detské šminky, hrebienky. Alebo aj ten notebook pre deti. To je práve pre detičky, ktoré začínajú do školy chodiť. Sú tam matematické a gramatické úlohy. Možno majú aj s HK.

lussy23
13. nov 2011

stavebnice, knižky, alebo take plyšaký, ktoré sú ako živé, napr. taký psík, ktorého si akože adoptuje, alebo psík, ktorého akože lieči, puzzle, spoločenské hry, tabuľa na kreslenie,
alebo ak ešte len ide do školy tak školskú tašku,

leteku
13. nov 2011

Moju malú teraz fascinujú takéto veci http://www.detskepeciatky.sk/predskolaci-1/. teda pečiatky, všetko čím sa dá niečo vytvárať, miluje rôzne farebné papiere, knižky. Stavebnice ju vôbec nelákajú, s legom sa hrá len keď sa s ním hrá mladší syn. Poteší sa aj Barbi ale tá skončí aj tak v poličke takže toto už neriešim vôbec. 6 rokov máme o mesiac a práve riešime darčeky. No hlavný darček u nás bude školská taška, na ňu sa teší najviac 😉.

vejinka
13. nov 2011

my sme pre 6 rocnu neter penazenku hk. Chceli sme aj domcek pre babiky ale vraj sa idu skladat aj so starymi rodicmi a kupia nejaky eno nuno. Inak u takych dievcat by zabodovala babika na prezliekanie. Osobne som milovala papierove dievcatko narobila som kopec veci a vymienala cele dni. Ak nieco take este dostat kupit tak s tym by sa vyhrala.

leteku
13. nov 2011

@vejinka - ja len, že nie vždy platí, že čo si milovala ty miluje aj tvoja dcéra, teda aspoň u nás to tak je. Ja som sa hrávala s babikami veľmi dlho, kočíkovala, prezliekala a moja krpatá o bábiky ani nezakopne. Tak isto aj na ten domček by u nás len sadal prach. Je ťažké radiť čo kúpiť, človek asi musí poznať to konkrétne dieťa, čo má rado, čo ho baví.

jolinka
13. nov 2011

moje dievcata sa radi hraju s LPS zvieratkami,

mirka414
14. nov 2011

moja ma sice 5rokov pod stromcek dostane detsku postu.uz sa velmi tesi ako bude robit postarku.vyrobim jej k tomu schranku a dokumenty a nejake listy,kupim peciatky a bude to.

ivett1
23. nov 2011

ahoj, aj ja som robila taký malý zoznam, ale už na vianočné darčeky pre našu 5 a polročnú dievčinku a teraz ju najviac zaujíma barbie svietiaca morská panna a školáčky, karnevalový kostým - najlepšie princezná, lebo čarodejnica a víla už bola (..."a nemusí byť ružový, môže byť aj tyrkysový"... 😅 ), digitálna LPS hra, pečiatky alebo nálepky, knižku s vééééľa rozprávkami, alebo radšej "veľa knižiek"...a malú tabuľu, na ktorú sa dá písať kriedou, aby mohla vyučovať svojich "žiakov"... 😉

cobhan
24. nov 2011

u manzelovej dcerky v tom veku fical Pet Shop 😉 momentalne ju zase zaujima stavebnica GeoMag

harant
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cviciavsetkyzvieratka
2. nov 2014

TIP na vianočný DARČEK
pre všetky deti, ktoré sa radi hrajú, šantia a vystrájajú.
Zacvičme si spolu so zvieratkami 🙂

cviciavsetkyzvieratka
2. nov 2014
sasagajdoska
1. dec 2014

Co taketo krasne saty? http://www.bonprixshop.eu/style/dzersejove-saty... Aj sebe by som take kupila, ak by som mohla :D

kiki_123
1. dec 2014

http://www.bonprixshop.eu/ims/0/0/0/0/0/4/6/1/0...
alebo tieto su super alebo ked tak tak
nejaku knižku 🙂 🙂 🙂

kafulienka
15. júl 2015

Ahojte,

ozivujem temu - poprosim Vase tipy... 🙂

anega79
25. aug 2015

U nas ficia Lego Friends, alebo napr aj skladacky od Hello Kitty od firmy Unico, mame ich uz vyse 2 roky a dcera s nimi stale sklada nove veci

meusicka
25. aug 2015

@kafulienka ja mam doma 6 rocnu a teraz si od ocka vypytala babiku Elzu, ta sa hadam teraz paci vsetkym dievcatkam. Ja som minule pozerala take kabelky pre dievcatka ktore sa predavaju spolu s fixkami a baby si ich mozu same vyfarbit. 🙂

parvitas
8. okt 2015

u nás je to aktuálne, lebo seniorka má 6 rokov o pár dní 🙂
z toho, čo mi občas hovorila, chcela by pyžamu, fialové ponožky, čarodejnú paličku, dievčenskú pištoľ a bábiku, ktorá hrá pesničky 🙂 (niečo ako Barbie, alebo Elza)
ale úplne ma dostala, keď si želala najviac tortu a oslavu s kamarátkami (príde len jedna, ale verím, že aj tak bude spokojná)

simonavanova
8. okt 2015

nieco z TOP Model

majuska4401
15. okt 2015

odporúčam stránku kde máte aj rôzne zľavové kupóny zdarma ,dá sa pekne ušetrit na nákupoch ...pozrite si stránku www.kuponyzdarma.sk máte tam kopec kupónov s ktorými ušetríte

ninka555666
11. dec 2015

Určite lps to je jasne 😀 🙂

jasminet
11. dec 2015

lego friends na 100%, knihy o vilach, konikoch, farbicky, moja teraz len pera a zapisnicky chce a stale pise (prvacka), ladove kralovstvo nalepky (do albumu), nejake super saty, tik tak boom junior chce mala od jeziska (spolocneska hra), dobblo alebo duch (tiez hry)... laky na nechty, lesk na pery (uz chcu byt za krasne 😀 )

zdenka2904
3. feb 2016

Tento Smartphone poteší všetky dievčatká http://disneymania.sk/smartphone-elsa-biely

ralficka
3. feb 2016
Používateľ ralficka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ralficka.

tak to by urcite potesilo 🙂

lauraaaaaa
9. apr 2016

Ahojte baby,musím sa podelit s vami.vzdy sme hladali nejake knizky pre dceru-6 rocnu,teda uz má 7.vrecítali sme si mnoho kníh,ktore nevyvolali taku spokojnost ako naposledy z knižnice vybrate knizky,cítali sme vsetky casti Mach a šebestová,co boli zatial topky pre mna a dceru.knihy v ktorých lieta detská fantázia az az.no a naposledy mi doniesla knizku Styri kosti pre Flipra,od Gabiky Futovej a top nad top je kniha Nejdem a basta.,ktorá presne opisuje ako to chodí v mnohopocetnej rodine v ktorej je dievčatko ktoré a rada vklov a práve nastupuje do skoly... a jej svojský postup ako neist do skoly.Odporučam oplatí sa cítat.dcera sa nevedela dobkat kedy sa bude zase čítat,

lastom
29. júl 2016

my mame takisto 6 rocnu babu a 5 chalana a okrem klasickych praktickych darcekov uz dva roky kupujeme na vsetky sviatky a vianoce tricka s 3D efektom z paradnedarceky . sk a niekedy aj nieco ine. Deti tie zvieratkovske dizajny proste miluju, takze o to jednoduchsia je volba. Zabijem 2 muchy jednou ranou a vsetci su spokojni.

jarmilus
16. aug 2016

@renatako Ahoj. Ja vyrabam textilne babiky pre male slecny. Ak by si si chcela popozerat, podielam link. Skvely a hlavne otihinalny darcek pre deticky ☺ ahoj https://m.facebook.com/Tvorivá-dielnička-u-Žane...

hedy66
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
frederika887
16. dec 2022

Určite je krásnym darčekom kvalitný bicykel, pre rodičov je to nákladnejšie a akýkoľvek sviatok je super príležitosť na takýto darček. Odporúčam Woom alebo Rascal, majú ľahkú konštrukciu.