Aký vianočný darček pre rodičov?

lilinka13
13. dec 2011

poradte,som zúfalá,čo kupujete na Vianoce rodičom? ja stále netuším a už by aj bolo načase niečo kúpiť,NIE?

jasminet
3. dec 2015

u nas si kazdy rok babka, moji rodicia a svokrovci u jeziska objednavaju fotoknihu deti...

otec dostane cesku whisky - prvy krat po dlhych rokoch nieco ine ako vino (vasnivy vinar), knihy nedostava, tie si nakupuje sam. kedze rad vari kadejake specialitky, dostane aj hrniec na pomale varenie, mama si objednala detektor kovov 😀 😕 , ale to nieee, tak dostnane ine nacinie na hladanie pokladov 😉 , svokra vonavku a svokor okuliare polaroidy. a kedze svokrusa ma tesne pred vianocami narodeniny, tak dostane wellness poukaz na vikend - bud so svokrom, alebo nejaku kamosku vezme.

inak este tipy na darceky - termo pradlo, termo ponozky, pero kvalitne, poukazky do ikea, nay, avion, desigual, poukazky na kreativne kurzy,

hanculka
3. dec 2015

dobrý den, ak by mal niekto zaujem o lacnejšiu biolampu a ultrazvuk z zepteru tak sa ozvite, ďakujem

lilitela
3. dec 2015

@jumama A toto je iba do kupela, alebo aj do sprchy? Lebo bezne mydlo sa tak nerozpusti, preto sa pytam. Diky

jumama
3. dec 2015

@lilitela My sme to na umyvanie ruk pouzivali. Tie lupienky su skoro take tenke ako naozajsky lupienok, takze ked si to das do mokrej dlane, a posuchas si ruky ako pri umyvani, tak sa to rozpusti, napeni, ako ked si klasickym mydlom umyvas ruky. Takze nie je to nieco na navoniavanie kupela alebo tak. Neviem ci je to cisto len platok mydla zlisovany na lupienok alebo este nieco ine v tom, aby to drzalo tvar... Lebo naozaj sa to dost lahko rozpusti.

lulutoo
3. dec 2015

Ja mamine vetšinov kupujem voňavku alebo deku . Ockovi kupujem žiletku alebo cédečko Miro Zbirka . Babke urobím niečo z papiera a dedkovi baterky alebo myšku pri počítač lebo je na ňom od rána do večera . 🙂

lilitela
4. dec 2015

@jumama Este by som sa opytala, ak ste kupili prave ten model, co si dala link, asi ako velka je na priemer ta "bonboniera"? Vdaka.

lilitela
4. dec 2015

@jumama Uz som nasla, vdaka.

julca15
4. dec 2015

A čo tak nejaký originály darčekový kôš, napríklad darčekový kôš levanduľa pre mamku, tu
http://skvelydar.sk/levandulovy-kosik-velky/p98...

lusinda248
5. dec 2015

Ja, netušim vyrobila som im stromček ale našli ho :( ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

hanka7778
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
piotraa
7. dec 2015

Zalezi aki stari su rodicia, ale starsim ludom na dochodku zvacsa nezvysuju peniaze na predrazene doplnky ako napr pharmaton geriavit, alebo wobenzym-zrovna tieto dva su ucinne na rozdiel od niektorych predrazenych vyrobkov pre zdravie. Alebo urobit kos plny zdravych veci napr kokoosvy olej, chia semienka atd. Nejaka inspiracia sa najde aj sem
http://vzdelavac.sk/tipy-skvele-vianocne-darcek...

1tatiana137
7. dec 2015
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

to su celkom dobre napady na darceky 🙂 mozno nejake pouzijem 🙂

lulinka81
7. dec 2015

predplatné obľúbeného časopisu, permanentku na masáž, manikúru...

renka007
13. dec 2015

Nasi su uz na dochodku a ako sa tak stazuju na rozne bolesti tak tento rok jednoznacne kupujem prirodne doplnky na podporu zdravia.nakupila som ich tu http://www.sebapoznanie.sk/collections/zdrava-l..... take balicky maju alebo jednotlivo ...prirodne produkty myslim ze nasich to potesi lebo sami by si to nekupili

seximamina
21. dec 2015

Welness pobyt alebo pobyt do kupelov.

mia18112
27. dec 2015

@apoloma Jeeej, to si kde zohnala ? Ako to vyzera ? To je cele akože umele, nie žive ????

andrea_269
1. jan 2016
Používateľ andrea_269 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od andrea_269.

ja som nasich prekvapila adrop.sk/kurz-potapania, vzdy to bol ich sen potapat sa. tak si to mozu konecne vyskusat. boli nadseny a neskor tieto skusenosti mozu vyuzit aj na dovolenke 🙂

fairinaa2
3. jan 2016
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

jeej to je mile 🙂 to by som chcela aj ja 🙂 vzdy som tuzila sa potapat 🙂 urcite boli radi 🙂

andrea_269
13. jan 2016
Používateľ andrea_269 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od andrea_269.

ano boli 🙂 najlepsie je vyberat taketo zazitkove darceky cez adop ked uz chces nieco vynimocne. Je to dobry darcek aspon si ho uziju a budu mat zazitok. ja som dlho hladala taku stranku tam ta hned nieco napadne a vyberies si tam. ja som chcela vyskusat aj ten bungeejumping ale vzdy mi to prislo drahe a tu maju aspon dobre ceny nato

andrea_269
13. jan 2016
Používateľ andrea_269 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od andrea_269.

adrop.sk pardon som sa pomylila 🙂 nech nehladas zbytocne 🙂 @fairinaa2 skus to potapanie urcite 🙂

fairinaa2
30. jan 2016
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

dakujem Andrejka 🙂 ja som si ten adrop pozrela a myslim ze si tam toho vybereme viacej 🙂 i tak cely cas sme s manzelom doma, taky nejaky vylet by sa urcite hodil. ja som myslela ze to vychadza drahsie a milo ma niektore veci prekvapili, ze si to fakt clovek moze dovolit 🙂

tamina969
30. jan 2016
Používateľ tamina969 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamina969.

baby ja som si to prezerala a mne sa tam strasne paci ten balicek adrenalinovy :O turistika je moja srdcovka a to vyzera strasne zaujmavo.

lastom
24. feb 2016

urcite taky darcek, aby z neho mali radost, takze podla ich konickov. Mna potesilo pivo, ale manzelku asi moc nie 🙂

martina032
3. nov 2016

Poraďte mi veľmi vás o to prosím neviem čo mám kúpiť rodičom a bratovi na Vianoce.

lucifera
3. nov 2016
lucifera
3. nov 2016

@martina032 vypalujem do dreva...motivy rozne..tak isto aj drevo rozne..

viks696
3. nov 2016

Podľa mňa niečo do domácnosti ... najskôr do kuchyne (hrnce, mixér... ) alebo dobrú knihu :D ak by si sa rozhodla objednávať cez net tak kuni túto stránku a máš tam zľavy na kadečo 🙂 http://www.kuponyzdarma.sk/
alebo ak stále nevieš čo chceš tak kukni na hej.sk alebo podobnej stránke kde máš všetko možné a možno ti niečo padne do oka 😀

janalm
8. nov 2016
Používateľ janalm je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janalm.

.

si_sa_6
8. nov 2016

@viks696 myslím že keď nájde niečo čo bude chcieť tak nebude riešiť ani žiadne zľavy ani nič podobné. Môj názor je taký že na darčekoch pre rodičov ani náhodou netreba šetriť, ale treba im dopriať. Oni sa nám tiež snažili dať všetko čo mohli tak prečo im to neoplatiť?

julca15
11. nov 2016

U nás už viackrát vyhrala fotokniha. Samozrejme, že ju nerobíme každý rok. Ale dali sme ju vyrobiť pred cca4 rokmi a potom vlani. Vždy s novými fotkami za cca 2-3 ročné obdobie. A vždy mala úspech. Hlavne keď tam boli fotky s vnúčatmi.