Aký vianočný darček pre rodičov?

lilinka13
13. dec 2011

poradte,som zúfalá,čo kupujete na Vianoce rodičom? ja stále netuším a už by aj bolo načase niečo kúpiť,NIE?

nice202
13. dec 2011

ja kupujem pekaren na chlieb ako hlavny dar.

gemini2
13. dec 2011

@lilinka13 ahoj. mame som kupila kozmetiku a retiazku s kamenom a takym plieskom so znamenim z avonu.otca nemam ale strykovi ponozky a vodu po holeni a gelom na holenie

veronique_1
13. dec 2011

radsej sa ich opytaj, co by im urobilo radost, mozu vybrat aj viacero moznosti a Ty z toho jednu, aby bolo prekvaplko Poznam jednu dochodkynu, ktorej 3 deti kupuju rok co rok kozmetiku, ktoru ona vobec nepouziva a nevie, co s tym, len je jej to trapne im povedat

adula3334
13. dec 2011

@lilinka13 my kupujeme tlakovy hrniec,budu mat spolocny darcek,kedze obaja varia... 🙂 a novu postel 🙂

anjelicek26
13. dec 2011

Tatino dostane nejake svetre, to fakt vyuzije, mamine nejake pomocky na malovanie, to zas vyuzije ona. Nejake velke darceky si kupovat fakt nezvykneme 😉 A jasne klasika cely balik fotiek deti im posielam a kalendar 🙂

hoogy
13. dec 2011

@lilinka13 my sa s rodicmi vzdy dohodneme a vacsinou s bratom kupujeme spolocny dar. tak im mozme kupit nieco vacsie. ale vacsinou mame vytypovane dopredu co by asi chceli. ved su uz dospely opytaj sa co by im urobilo radost a odpoved ze nic neber do uvahy 🙂

lilinka13
autor
13. dec 2011

@nice202 presne to sme kupili svokre 🙂
Inak ja som sa snažila vyzislit čo by chceli,ale stale počuvam len že,čo by som im mala kupovať! ved nič im netreba a predsa mam komu kupovat,dcerkam..... jáááj ke dpotom nieco vymysliet,to ma stojí tolko síl 😉
ale dakujem vám baby všetkým za tipy a pomoc,hadam sa inšpirujem a nyvyše mamina má dnes aj narodeniny a budeme spolu až na Vianoce,tak si zaslúži darček navyše 😉 😉 😉

mia258
13. dec 2011

Presne téma pre mňa, ešte teraz mám depku z toho, že neviem čo kúpiť 😒
Neviete poradiť?? Určite nič do kuchyne, to by som sa im vôbec nezavďačila.
Rozmýšľam, že nejaký pobyt v kúpeľoch, len tam oni chodia aj normálne, tak neviem či to bude niečo špeciálne ☹

monline
13. dec 2011

my budeme mať tento rok smutné vianoce, lebo som prišla o brata........... mame kupujem čierne pulovre, svetre, otcovi tiež niečo tmavšie na oblečenie - držíme smútok, tak aby mali dosť čierneho oblečenia

hoogy
13. dec 2011

@mia258 ked maju radi take pobyty tak ich to urcite potesi. nam raz moj brat dal kurz plavania s babatkom lebo sme si nic nevedeli vymysliet tak nam toto zaplatil a tesili sme sa 🙂

@lilinka13 este ja som svokre teraz kupovala napriklad sadu salok na kavu lebo ona ma uz take stare. a kazdorocne davame robit kalendar.alebo starkej som predplatila oblubeny casopis 🙂

jarunka111
13. dec 2011

pre svokrovcov masážnu vaničku na nohy, pre mamičku masážny vankúš, švagrovi kanvicu 😉

mia258
13. dec 2011

@hoogy len to, že sa bojím, či to bude pre nich dosť špeciálne, keď sú na to zvyknutí... 😕
Ale mame by som možno zaplatila nejakú masáž 😵

teddynko
13. dec 2011

Dala som vytlačiť nástenný kalendár s fotkami našich detí...a ešte k tomu nejakú drobnosť...

ladywitch26
13. dec 2011

ja som nasim dala spravit cosi taketo. foto mojich deti v krystali
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=18597...

katrinka8
13. dec 2011

Tak my sme toho roku kupili nasim aj svokrovcom ako hlavny darcek rucny vysavac, kedze nasa ratolest je vo veku, kedy kade chodi, tade smeti 😀

sympa1
13. dec 2011

@ladywitch26 wauw!!! super napad! to sa da normalne urobit hocikde vo foto?

kukujka
13. dec 2011

ja som uz tiez nevedela co tak som dnes dala urobit stolovy kalendar a fotkami malej

ladywitch26
13. dec 2011

@sympa1 ja som to dala robit v irsku, ale podla mna urcite ktosi robi take aj na svk, staci len prelustrovat net. dokonca som ani nemala jednu foto, kedze decka su dost akcne a dostat ich na spolocnu foto a este aby sa aj prijatelne tvarili je skoro nemozne, ale chlapik mi z dvoch foto cez photoshop spravil jednu a vysledok je genialny. nasi budu hotovi z toho 😀

koniarova
13. dec 2011

Ja som dala spraviť puzzle, s fotkou malých.

apoloma
14. dec 2011

ja som kupila nasim spolocny darcek akvarium ale take do elektriny a su tam take umele rybicky aj rastliny je to moc pekne farebne a upokojujuce ked sa na to clovek pozera)) a inak kazdemu knihu a kozmetiku...

tin007
15. dec 2011

ahojte, rozmyslam co manzelovi na vianoce; to co by chcel (objektiv na fotak - samozrejme drahy) mu nemozem dat. on sice nenapadne naznacoval, ze by sa mu pacili nejake led baterky ale neviem. bol velmi nenapadny, lebo mi parkrat spominal, ze na somarinky.sk su nejake pekne 😉 no ja neviem.
poradte, co davate vasim chlapom?

bambola1003
25. sep 2012

ahojte tento rok mam dilemu, co kupit rodicom. presla som niekolko stranok tipu http://vianocnydarcek.info/ kde sa snazia ludom poradit co kupit, ale nic som tam nenasla. prosim poradte. Je to sice skoro ale pred vianocami pojdem na sluzobne cesty a tak nebudem mat na vyber casu.

pectore
25. sep 2012

my robime fotoalbumy s fotiek malej ako postupne rastie...nasi s toho maju radost...ale je pravda ze nezijeme u rodicov a s malou sa tak casto nevidia cca raz do mesiaca....takze maju s fotiek radost. Tu je typ ... http://www.fotolab.sk/fotoprodukty/cewe-fotokniha

ivett1
28. sep 2012

aj my dávame tento rok obom starým rodičom fotoknihu😉... a ja klasicky mojej mamičke kupujem jej obľúbenú kozmetiku, alebo parfém (podľa toho, čo jej už "dochádza"...) a ocinovi diaľničnú ročnú známku ...to je tak trošku aj darček pre nás, lebo takto sa k nám rýchlejšie a bez problémov na svojom aute dopravia😉 ...svokrovci sú v réžii môjho manžela (aj keď svokre v posledných rokoch vyberám darčeky ja a ...to väčšinou praktické veci do kuchyne alebo do kúpeľne.... 🙂 )

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zofiac
21. okt 2012

Môjmu otcovi knihu a, možno to znie smiešne, termoponožky alebo podkolienky 🙂 Teplé nohy sú predsa dosť dôležité. Mamine ešte presne neviem, mám vyhliadnuté pončo, ale ešte musím tajne zistiť, či by ho vôbec chcela 😒 No a svokra to je téma citlivá 😉 Oni totiž nám a ani našim deťom nekupujú nič, slovom NIČ.A ani ostatným vnúčatám. Dlho sa mi to zdalo divné, doteraz som si na to nazvykla. Aj keď nám nič, ale deti sú predsa deti .... Ale povedala som si, že to nevadí, ja mám tým pádom o starosť menej .... 😝

henrietag
21. okt 2012

kávovar 🙂

digysa
1. nov 2012

Oprasujem....

teddynko
2. nov 2012

..už druhý rok nástenný kalendár našich detí.. veľmi sa mu tešia, celý rok ho majú na očiach a navyše im zostane niekoľko dobrých fotiek, už mamina nejajká, že nemá fotky vnúčat.. 😉 plus patchwork poťahy na vankúše vlastnej výroby a jedno pekné CD čko..