Darček k 1. narodeninám pre chlapca

ferula
2. máj 2019

Ahojte žienky. Poprosila by som Vás aby ste mi dali nejaký typ na darček pre chlapčeka. Ďakujem vopred 🙂

biela_sova
2. máj 2019

@ferula Asi oblecenia maju dost, kedze sa blizi leto, ja ako mama takehoto chlapceka by som sa potesila bazeniku na terasu/balkon/trojkolke/tatrovke/smyklavke, hrackam do vody. Prave idem z Tesca takto nabalena :D

aleshka_supermama
2. máj 2019

@ferula my sme kupovali smykalku na záhradu kým nebolo dobre počasie použili to do bazéniku medzi gulicky..

29simona29
2. máj 2019

@ferula trojkolka, tatrovku, hojdačka na záhradu, odrazadlo...

ferula
autor
2. máj 2019

@29simona29 ďakujem pekne 🙂

ferula
autor
2. máj 2019

@aleshka_supermama ďakujem pekne 🙂

ferula
autor
2. máj 2019

@biela_sova ďakujem pekne 🙂

aleshka_supermama
2. máj 2019

@ferula ešte ma napadlo čo tak Teepee stan?

bobula46
2. máj 2019

Z tých spomínaných určite top tatrovka, bazénik, šmýkačka.
Super je aj pieskovisko, stan, fúrik, sedačka na bicykel plus prilba. Syn začal 11m a už sedí a odráža sa nohami na takom autíčku -odrazadle, na rok dostane od uja odrážadlo také ozaj, ale to rátam že bude na neskôr,

nika3136
2. máj 2019

Učiaca veža, activity board, piklerovej triangel, drevené hračky hocijaké, hudobné nástroje - rolničky, xylofón, tamburína; quiet book, knihy rôzneho druhu, kocky (napr lego duplo), loptu (našu to začína baviť), suchý bazén s loptičkami, pieskovisko, šmýkalku na von, kresielko na sedenie, sedací vak, odrážadlo, trojkolka, teepee, elektrické auto, hojdacieho koníka

ferula
autor
2. máj 2019

@bobula46 super nápady, vďaka vám 🙂

ferula
autor
2. máj 2019

@nika3136 vau toľko nápadov 😉 určite si niečo z toho vyberiem.. Vďaka 🙂

ellieellie
3. máj 2019

U nas mal najvacsi uspech hojdaci konik a uciaca veza. Dalej odrazadlo Puky Pukylino a tatrovka. Dostali sme aj teepee stan, ten ale zacal registrovat a hravat sa v nom az neskor.