Darček ku svätému prijímaniu pre chlapca

ketrin1211
19. apr 2019

Ahojte idem ako host na prve svete primanie chlapcovi. Tych darcekov je kopa ale takmer vsetky su o tom istom. Chcela by som dat nieco ine. Videla som strieborny pribor s vygravirovanym menom.Mohla by som to dat? Alebo este je sed-ruzenec,anjelik a ram na fotku. Co by ste dali? Ak nie toto tak co? Ďakujem za odpoveď

fokuska
19. apr 2019

@ketrin1211 Je to svate prijimanie ;) nie primanie.
A vzdy radim detsku Bibliu.

klaudia_kaja
19. apr 2019

Ja by som sa tiež priklonila k detskej biblii, alebo k modlitbám sú veľmi krásne knihy 🙂

natuska87
19. apr 2019

@fokuska To ste už mohli opraviť aj ten" sed" za set...🙂

kerstina
19. apr 2019

@natuska87 sed 😂 primanie 😂😂

pribinak
19. apr 2019

Taky darček chces dat malému chlapcovi? Nudaaaa. To by sa ako darček mozno pacilo tebe, keby si nieco take dostala
Mozno su to otrepané darčeky, ale urcite potešia viac maleho chalana viac: korcule, bike, kolobezka, .....

kristiii
19. apr 2019

@ketrin1211 synovcovi som kupila darcekovy poukaz na motokary..bol to top darcek..chalanisko ti darceky ako pribor, bibliu, ruzenec a pod. asi sotva oceni

natuska87
19. apr 2019

@pribinak darčeky, rovnako, ako aj dejiny, sa prispôsobujú dobe...U nás sa kupujú napr.ipody, tablety...knihy, ani bibliu deti neocenia...Sú to PC deti...☹☹

bobula46
19. apr 2019

Kedysi sme povinne všetci dostávali hodinky :D možno teraz nejaké s krokomerom, s pripojením na telefón by mohlo mať úspech. Ja som na prijímanie dostala mnoho spomienkvých darčekov no teraz ako sme sa sťahovali už som si to neodkladala. Nechala som od babky ruženec a od krstnej krížik s menom, ostatné od tety, uja a pod som neodkladala.

katren
19. apr 2019

@natuska87 nie vsetky....nasa dostane bicykel 😉

ketrin1211
autor
19. apr 2019

@katren ja dam peniaze ale chcela som dat este nejaku malickost-pamiatku a neviem co..

ketrin1211
autor
20. apr 2019

@ketrin1211 a co tak darcekovy kos a peniaze?