Darček pod stromček pre 3-ročného chlapčeka

27. nov 2022

Ahojte, čo kupujete pod stromček svojim 3 ročným deťom? (chlapcom) Blížia sa Vianoce a ja som fakt bezradná, čo mu kúpiť pod stromček. Ďakujem za pomoc a rady 🙂

elis248
27. nov 2022

Muž ešte v septembri kúpil veľký parkovací dom (bol v akcii). K tomu knižku a vlakové depo s otočnou plošinou k vlakovej dráhe, ktorú dostal minulý rok (drevené v Lidla). A na druhý deň 25.12. má synček narodeniny (3r) takže ešte dostane malé autíčko, ktoré môže rozložiť so šrobovákom (z Pepca).

laura0107
27. nov 2022

U nas frčia plastelinove sady Play doh..takže dostane také.. plus taky vysoký žeriav na ovladanie(v draciku stojí 10eur)
Od starých rodičov kuchynku ,takú plastovú .
Hot wheels dráhu dostal na narodeniny nedávno..

hilda08
27. nov 2022

Doplnky k vlacikovej drahe, connetix, a moj fici na encyklopédiách cize daku vyberiem

nwnw
27. nov 2022

Vlaciky, korcule, bicykel, nieco z patroly, peracnik, pracovny zosit, spolocenska hra napr Krtkove hry, nieco od Bruder, kolobezku, loptu, sadu retro blbosti (gulocky, cecka, ...),

moni2522
27. nov 2022

Moj dostane nejake dalsie detske naradie, kedze by stale nieco vrtal a opravoval 😁 a este labkovu patrolu 🙂

maminkadeticiek
27. nov 2022

U nas je tutovka vsetko,na com je tlapkova patrola.Ale kupila som 3 a pol rocnemu detske vysielacky.Myslim ze budu mat uspech.

kris_tin257
27. nov 2022

My kupujeme hot wheels mega garáž + nové obliečky paw patrol 😊

evinqua
27. nov 2022

Magneticka stavebnica, srobovacie auto s autoumyvarkou, parkovací dom ak nemá...

qetka
27. nov 2022

nas na 3.tie narodeniny dostal kuchynku (spou s dcerou), hokejove branky, spolocensku hru Lov na cerviky a Ferrari auto 1:24

marianarem
27. nov 2022

U mojho maju vzdy uspech tricka vyrobene specialne prenho. V decembri ma aj narodky, tam dostane jedno, kde som dala natlacit svoju kresbu, a na Vianoce zase bude mat s fotkou svojej oblubenej veci. Okrem toho dostane vselijake specialne suciastky k Legu - motor, svetielka, ozubene kolieska...take technicke funkcne suciastky, to je jeho.

catherinah
27. nov 2022