Darček pre 8 ročné dievčatko

karolinakk
9. aug 2020

Ahojte, prosím poradte. Ideme na oslavu 8 ročnej kocke ktorá si momentalne fici na tiktoku :D (cez maminkin mobil) maminka jej už tiktok veci nakupila tak by ma zaujmalo, čo sa babám v tomto veku paci? Čo by ju najviac potešilo? Potrebuje peracnik, ale neviem aký kupit, či ruzovy či to už v 8mich rokoch neletí :D dakujem!

ovaaa
9. aug 2020

Ja riesim tak, ze sa spojim s mamou a spytam sa jej co by ju potesilo alebo by som ju poprosila, aby ona sama pre nu vybrala darcek v urcitej hodnote.

sonnenshein
9. aug 2020

Ja som 8r. neteri kupila paradnu kefu na vlasy (take to vajicko, predavaju ho napr v DM) a este dokupim nejaku kvalitnu kozmetiku na vlasy - ma ich huste a uzasne a dost si na ne potrpi. Ruzovy peracnik urcite nie, mozno skor nejaky s jednorozcom - taketo trendy veci ako pera s brmbolcom a podobne chodime s dcerou nakupovat do Sinsay...

heln
9. aug 2020

To fakt take male deti ficia na tiktoku? Ziram. U nas letia lolky, petsopsy, frozen. Peracnik by som nekupovala, nevies ci nema doma uz dalsie 3. Najlepsie spytat sa jej mamy

tosomja
9. aug 2020

Moja má 10 a stále ju baví lego 🤷 a internet a všetko okolo toho má zakázané lebo ma až abstinenčné záchvaty keď necumi do tabletu. Nič nepočúvam len tiktok, asimister a ostatní debilkovia 🙄 určite by som ju v tom nepodporovala.

andrejka1974
9. aug 2020

Spytaj sa rodicov mam 11 rocnu a tu bavia spolocenske hry

makova333
10. aug 2020

lego, lolky, spolocenske hry, knizka, nieco zo santoro london 🙂

zuzanisko
29. aug 2020

@karolinakk Anna zo Zeleného Domu je pre takéto dievča najlepšie, ak by ste náhodou jednu chceli tak práve jednu predávam za skvelú cenu