Darček pre 8 ročného chlapca k narodeninám

lukas897
16. júl 2016

Zdravím potreboval by som vediet aky darček by sa hodil chlapcovI ktorý ma 8rokov ? Za odpoved dakujem

pribinak
16. júl 2016

Moj synovec ma 10, zvyčajne dostane od nas, resp spolu kúpime novu prilbu na hokej, ci cykloprilbu, alebo futbalový ci hokejový dres nejakeho klubu, kepsie kopačky, značkovú futbalovú loptu

Ani legom nic nepokazis

Muz mu este na tajnáča da 10eur

cerez
16. júl 2016

Môjmu synovcovi som kúpila v tom čase obliečky na periny Messiho a tiež pyžamo.

tobnuf
16. júl 2016

Na co vytvaras take iste diskusie?

lukas897
autor
16. júl 2016

Zrejme Omylom som odoslal 2x ak sj to bude dat tak potom ten 1x zmazem

actimela
16. júl 2016

@lukas897 Záleží,co ho baví.. môj malý rad stavia lego a najradšej by mal každý týždeň nové....a páči sa mu aj nové oblečenie....

misel0806
16. júl 2016

Peknou footbalkou,alebo nejakym dobrym DVD😊

prasiatko30
16. júl 2016

Knihu - to budes aspon originalna ako tak pozeram

verushkokav
16. júl 2016

Knihu - napr. Guinessova kniha rekordov 2016 - určite poteší ....

lukas897
autor
16. júl 2016

no neviem či si rád čitava nie som s nim v kontakte naposledy som bol ked mal 6 rokov jeho baví hranie playstation atd rad mal mcqeena chcel vtedy všetko s týmto motívom no teraz vôbec neviem čo ho baví

hettinka
16. júl 2016

tak sa spýtaj rodičov, až nekúpiš blbosť ... alebo mu daj nejakú drobnosť + peniaze
ak nechceš peniaze, tak poukaz napr. do Martinusu

náš malý má 9, najviac sa poteší futbalovej lopte, alebo dres futbalový a knihy, tých číta strašne veľa, ale chodí si ich kupovať sám, lebo ani ja mu neviem vybrať (neviem, čo všetko má prečítané)

lukas897
autor
16. júl 2016

aj som na na to myslel 🙂 rozmyšlam nad tym že sa spýtam trocha len ked im sa je ťažko dovolať 🙂 l ale tak asi to bude najistejšie ok ďakujem za rady a inak ospravedlňujem sa ak som vytvoril 2x tému no písal som cez mobil

natalym
16. júl 2016

@lukas897 No a Ten chlapec Ti je čo?

lukas897
autor
17. júl 2016

Ja som jeho krstny

klaratoth
14. aug 2016

A čo personalizovaný koberec na ktorom sa môže hrať, v ponuke kobečekov z mojej dielne nájdeš veľa personalizovaných koberčekov pre dieťa, ktorý môže byť pekným darčekom.
https://www.modrykonik.sk/market/detska-izba/s9...
Klára

lastom
16. aug 2016

my uz dva roky kupujeme detom na vsetky sviatky 3D tricka na paradnedarceky . sk a deti maju z toho velku radost. Moj 7 rocny syn je blazon do dinosaurov, takze naposledy dostal dinosaura, ktory dokonca v noci aj svieti. Maju tam rozne motivy, naozaj budes mat problem si vybrat, tolko skvelych dizajnov. A kvalita je spickova

lukas897
autor
16. aug 2016

Dakujem pozriem

katkalubkova
16. aug 2016

My sme kupili synovi obliecky, postelnu bielizen s postavickami z rozpravky: V hlave, rozpravka je uzasna. Musi vsak poznat rozpravku, aby ho taky darcek potesil.

suzie_17
16. aug 2016

v takomto veku je to ťažšie keď dieťa až tak nepoznáš...športovcovi sa nezavďačíš knihou naopak keď dáš knihomoľovi kopačky tak tiež nie...ja som na posledné vianoce kupovala 9r. synovcovi hru Planetárium čo premieta súhvezdia na strop + detský teleskop na vonka (býva na dedine takže je tam aj čo sledovať) a on je taký malý vedec, tak sa potešil 🙂

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz