Darček pre chlapca k 4. narodeninám

hejyou
13. máj 2021

Prosim Vas co by ste odporucili k narodeninam pre 4 rocneho chlapca skolkara,bicykel ma,auto na motor ma,bagre do pieskoviska ma,trampolinu,smyklavku ma,knizky ma,nic mi nenapada co este take by sa mu hodilo k jeho veku..diik za inspiraciu

chelsinda
13. máj 2021

@hejyou Kolobezku?

pribinak
13. máj 2021

@hejyou lego

bagre
13. máj 2021

nejakú stavebnicu, panáčikov playmobil, futbalovú loptu...

laladua
13. máj 2021

Moznosti je dost, nemusi to byt velky darcek.Moze to byt lego, tam je vela moznosti. Lopta, tenisove rakety alebo spolocenska hra

marci77
13. máj 2021

lego, lopta, spolocenske hry, auticko na ovladanie alebo ak pouziva hovoriace knihy napr. od albi, tak dokupit take, ktore este nema ....

hejyou
autor
13. máj 2021

@marci77 tie knihy mi pridu dost drahe,jednu uz ma precital raz a viac ho nebavila akosi...hmmm aj auto na ovladanie... :-/ kukam este po nete co take vhodne pre chlapca by bolo

marci77
13. máj 2021

@hejyou ak uz ma albi pero, tak tie knihy stoja okolo 10-15eur, napr. rozpravky na dobru noc mal moj velmi rad, ako aj Slovensko, Ludske telo a pod.....ale jasne, ak ho to nebavi....tak este neprisiel ten cas ......
tak treba mu kupit nieco, o co sa aktivne zaujima .....u nas boli tiez v kurze vlacikove drahy a take zavory, co blikali, ked po nich presiel vlak, lebo take mali v skolke a tuzil to mat aj doma, alebo garaz na auta, pripadne taky detsky koberec s cestou a na nom sa hral a parkoval si tam auticka
mozno nafukovaci bazen na leto, ak take este nemaju
alebo mall ma teraz akciu na lego, toto ferrari malo u nas uspech, aj ked trochu neskor ako v 4.rokoch
https://www.mall.sk/lego-vozidla/lego-speed-cha...

marci77
13. máj 2021

aj tu podobna diskusia
https://www.modrykonik.sk/forum/hry-a-sportove-potreby-pre-najmensich/darcek-pre-chlapca-na-stvrte-narodeniny/

a spominaju tam hot wheels drahu, to aj u nas v skolkarskom veku ficalo

evkamotka
13. máj 2021

Balancnu podlozku. Su rozne druhy. Da sa na tom poblbnut.
Tricko s meniacimi flitrami (batman a pod)
Nas bude mat 4r v septembri, asi to pojmeme minimalisticky...

barrborka
13. máj 2021

Tablet na edukacne hry/motorka/autodraha

84mirkaba
13. máj 2021

@hejyou u nas top Bruder stavebne auta,vsetky druhy dinosaurov a hokejka na florbal.o 2 mesiace bude mat styri

marzuz89
13. máj 2021

@hejyou drevená vláčiková dráha alebo lego. Pripadne ide leto, tak mozno nejaké vonkajšie hry do záhrady.

Preco sa zameriavas na tak obrovské dary?

hejyou
autor
13. máj 2021

@marzuz89 praveze nezameriavam,len vravim co uz ma aby som sa tomu vyhla....rozmyslam aj nad tymi trickami s filtrami a teda aj tu knihu ked stoji do 15 e...

vandica
13. máj 2021

@hejyou ja som sa rozhodla, že tento rok nič veľké, ved pomaly vsetko už má. A bola som u kamošky a jej decka mali toto vonku a malého to bavilo a aj mu to išlo. A trénuje si aj presnosť 🙂 a ešte mi na tej stránke vyskočili do piesku formičky na robenie zmrzliny, tak to 🙂 ešte nejaké oblečenie s obľúbeným motívom. Verim, že nám odpustí že od nas nebude nič veľkolepé 🙈😁

evkamotka
14. máj 2021

@hejyou ak ho albi nezaujalo, ina kniha nepomoze. Nas bude mat 4r v septembri. Ma 4 uplne rozne knihy a ziadna ho nebaví. Nebavi ho ten princip. Je typ, ze radsej bude stavat bunker

puertorico
14. máj 2021

a keď má tie bagre, traktore by ho nezaujali ? môj má veľmi rád Bruder, či traktore, či zapojiť za to niečo, kombajny a tak. má rád postrekovač, dá sa do neho dať voda a potom to tak aj kvapká 🙂 alebo veľkú vodnú pištoľ, niečo do bazénu alebo do vane.

nikis123
27. máj 2021

Nášho tiež knihy nebavili, ale pracovné zošity hej :D len, musím ja pri nom sedieť a spolu ich vyplname, no veľmi sa teším, že aj niečo také iné objavil. My ich máme od taktiku - tie predškolácke čo sú 🙂

janinque
27. máj 2021

mne tu poradili MAGFORMERS - tiež som kupovala na 4 narodeniny, syn je veľmi spokojný a hráva sa aj teraz ako 5,5 ročný

rajc1nka
27. máj 2021

@janinque my sme toto kupili nasmu 3 rocnemu na narodeniny, ktore bude mat v juli a snad mu to sadne. Viem ze kamoska mi to tiez odporucala, vraj sa s tym zabavia rozne vekove skupiny, da sa stavat viac veci z toho, tak to som zvedava, ci sa mu to bude pacit 👍 nas je celkovo na take logicke veci, ako stavebnice, lego, knihy a tak, tak by to mohlo vyjst 😁