Darček pre ročné dieťa

12. máj 2021

Syn mal rok v case ked platil prisny lockdown a tak sme oslavu urobili len pre nas a syna...darceky sme boli vyzdvihnut a dostal ich na tej oslave... S tym ze muzova sestra sa pytala ze co kupit malemu, muz ze nic tak nic nekupila...no a o par tyzdnov bude mat syn svagrinej rok a boli sme pozvani na oslavu..teda najradsej by som nesla ale co uz...vraj vravela ze nemame nic kupovat malemu lenze mne by bolo blbe prist na oslavu a nekupit ziaden darcek..ale tiez sa mi nepaci ze by sme mali nieco kupovat ked ona nasmu na rok nekupila nic-ani dodatocne ziaden darcek proste nic...kupili by sme nieco? A co teda? Ja som myslela ze iba nejaku hracku alebo nieco z pepca do max 10€..

hettinka
12. máj 2021

Idete na oslavu, budete tam jesť, piť, takze áno, darček je vhodný. Kúpila by som nejakú lacnejsiu kvalitnú hračku, radšej menšiu, ako škodlivú čínsku z Pepco.

petamich
12. máj 2021

zvyknem kupovat darceky pre to, ze chcem niekomu urobit radost a nie preto, ze aj mne niekto nieco kupil, cize ja osobne by som kupila nieco "normalne" s cim viem, ze sa rocne dieta zahra alebo vyuzije napr. oblecenie - neviem ako ste si zvykli kupovat pred tym a v akej hodnote ak to aj pred tym bolo nieco symbolicke, tak je v pohode s tym pokracovat ale ak mas kupit nieco len, aby si kupila a nesla s prazdnymi rukami, tak to by som radsej asi nekupila nic alebo by som za tych 10E radsej kupila nejake detske keksiky, chrumky atd. 🙂

lenkakravcova
12. máj 2021

Ja neviem, ale keď poviem, že NIČ tak to aj znamená nič. Nemienim potom niekomu vyčítať že skutočne to nič priniesol. 😀
Mame kopu hraciek a som rada keď ak príde návšteva donesie skôr nejaké jedlo pre deti - napr chrumky, než žeby kupovali hračky, čo mi tu budú ďalšie zavádzať.

karmen118
12. máj 2021

Možno má hračiek, oblečenia dosť, preto povedala, že netreba nič, plus dobre vie, že vášmu nič nedali. Ja by som možno kúpila knižku - nejaké pekné leporelo, to myslím neurazí. Prípadne jej povedať, že je ti to blbé prísť bez darčeka a poradiť sa s ňou napr. aj aké leporelo ešte nemá, príp. hračku...možno švagriná prekvapí, a budú mať darček aj pre tvojho synčeka 🙂

martina1201
12. máj 2021

Ahoj, kúp mu knizocku radšej ne nejaké lacné hračky z Pepca. Alebo kúp kocky, či puzzle. Nestojí to veľa a poteší to....

mirka438
12. máj 2021

My mame po starsom synovi snad takmer vsetko a tiez sme spekulovali, co kupime dcere na 1 narodky. Nakoniec sme kupili uplne obycajnu taku vezicku snad za 6 € lebo to bola jedna z mala veci co z hrackarstva este doma nemaju 😁 a musim povedat, ze top kupa. S nicim inym sa nehrala niekolko mesiacov, ked ich neukladala do seba/na seba tak si do nich ukladala natrhany toaletny papier alebo letak ..nevedeli sme o nej aj 3 hodiny 😃

evkamotka
12. máj 2021

Pepco nieeeeeee. V obyc hrackarstve/knihkupectve kupis do 10e

filili
12. máj 2021

Jasné, určite by som priniesla darček, idete predsa na oslavu 🙂 Vy ste oslavu nerobili. Pre chlapca by som kúpila trebárs nejaké autíčko, leporelo a drobnosť na zjedenie (detské chrumky, výživa alebo niečo také) a máš pekný darček do 10€ 😉

autor
12. máj 2021

@hettinka ved ano preto by mi bolo blbe nic nepriniest
@petamich keby sme kamosky ok ale my dve nemame ziaden vztah ani sa nemame o com rozpravat a ani ten ich surodenecky nie je nejaky extra..takze skor je tocele o slusnosti ako o dobrych vztahoch..svokra je velmi fixovana na dceru a ta dostane vsetko co chce a to plati od detsta a muz si na vsetko zaroba sam...tiez sa dohodli ze kupovat si nic nebudu ale ona mu stale kupi na vianoce ponozky, my jej nic..synovi kupila raz na meniny capacky a ponozky - z pepca inak nic..a chrumky a take neviem ci papa kedze on je stale z 80-90% kojeny
@lenkakravcova no na fotke som videla ze tam nejake hracky ma ale zas jemu prve hrkalky kupili asi ked mal 6-7mes...a ako som pisala neviem co uz papa kedze je stale viac kojeny ako na prikrmoch...aj ked mozno chrumky+caj by nebol zly napad..a este nieco samozrejme😂
@karmen118 moze byt len on nato ze bude mat rok ma hracky ako pre 4-5mes dieta...a zase na oblecko svokra stale ze nas chodi krajsie poobliekany tak neviem..mne sa zda ze ona mu v pepcu nakupuje kedze ona chce vsetko nove iba a tolko penazi nemaju ..
@martina1201 z pepca mi napadlo preto ze svokra aj vtedy svagrina raz z pepca nakupili..svokra tam nakupuje pravidelne🤦
@mirka438
@evkamotka
@filili
Dakujem za tipy kocky🙂 👍

nikusiak9
18. máj 2021

No ale ked ste nic nechdeli tak nebudte prekvapeni ze kupili nic. Spytajte sa ich co by chxeli oni

jabuducanevesta
17. máj 2022

https://www.martinus.sk/?uItem=733979&gclid=Cjw...

tieto knizky kupujem a su deti radym, dobre sa držia v ručke a naučia sa slovnú zásobu aj napr farby som učila na nich malého,,,