Darček pre trojročné dievčatko

nene1133
18. máj 2021

Ahojte, potrebovala by som pomoct s darcekom pre dceru na 3. narodeniny. Mame s tym problem, kedze dcerku nic nezaujme dlhsie ako na par minut. Skusali sme ju zobrat aj do hrackarstva a nic si nevybrala. Nebavi ju Lego ani puzzle, ani knihy...Cela rodina sme zufala, lebo na sa tesi na darcek a nik neviem co kupit. Kuchynku aj kolobezku ma, na zahrade ma aj domcek. Ak ju nieci zaujme, tak vacsinou,ze to vydava zvuk. Tak som rozmyslala,ze mozno nejaku babiku, kt. vydava vela zvukov alebo nieco take...

gbgb
18. máj 2021

@nene1133 Albi knihy

nene1133
autor
18. máj 2021

@gbgb mame, 10 minut s tym stravi maximalne

puertorico
18. máj 2021

alebo odrážadlo bicykel ? domček, ak bývate v dome, taký na záhradu. alebo stan.

nene1133
autor
18. máj 2021

@puertorico domcek na zahrade ma, dnu ma stan. ma kolobezku a na tej chodi, mozno este zvazime ten bicykel

marzuz89
18. máj 2021

@nene1133 ak dcerku nic nezaujme na viac ako par minut, mozno by stalo za to drzat sa hesla "menej je viac", pretriedit hracky, nezasypavat ju nimi, dobru polovicu na par tyzdnov skovat. Cim menej hraciek deticky maju, tym radsej a kreativnejsie sa s nimi hraju. U nas to funguje rovnako, hraciek mame ovela menej ako je v inych detskych izbickach, v ktorych sme boli, ale za to sa s nimi krasne a dlho dokaze hrat, a to ma iba 2 roky 🙂

Ak sa tesi na darcek a aj tak neviete co kupit a aj tak oredpokladate, ze ju to bavit nebude, co tak torta a v den narodenin vylet do zoo alebo na najblizsi gazdovsky dvor? Dalsie hracky by som v tomto pripade nekupovala v ziadnom pripade 🙂

U nas je vzdy krasny darcek obycajna kniha, nie albi. Alebo by som nieco "spotrebne", samolepky, kreativnu sadu, koralky na navliekanie, pracovne zosity.. Je toho velmi vela na vyber 🙂

nene1133
autor
18. máj 2021

@marzuz89 ja jej tie hracky skryvam pravidelne a potom znovu vytahujem. ona ich nema vela, skor raz za cas kupime nieco vacsie. zoo ani gazdovsky dvor ju nezaujem, uz sme tento mesiac boli a nula bodov. ona je skor typ,ze rada spieva,tancuje a najradsej medzi detickami.tak hladam pre nu nejaku tanecnu.

felicita027
18. máj 2021

@nene1133 u nás má veľký úspech trampolína malý ako 3r ju dostal a teraz sa tam vedia neskutočne vyblázniť 😂 potom, čo by ju mohlo zaujať je pieskovisko alebo naši majú doma malú šmykľavku 🙂

marzuz89
18. máj 2021

@nene1133 v tom pripade nejaky hudobny nastroj by ju nepotesil? Drevena flauta, huslicky, vsetko do 15€ a krasne 🙂

Inak u nas vzdy pomahalo na vsetky hracky aktivity, vylety, sa tesit spolu s nim, "naucit" ho na tu radost, teraz uz nemusime tolko saskovat 😅 uz sa tesi sam od seba, z kazdej malickosti ma radost, tak mozno nie je zle urobit na par minut denne zo seba cvoka 🤣 mozno sa prida

danieli
18. máj 2021

u nas mala uspech hracia skrinka (maju v draciku s baletkou), financne nenarocne, ak pobavi len chvilku nevadi, nuz a vobec by som nesla do velkych darov, zapojila by som drobceka do vyroby a zdobenia torty, stavila na spolocne a pekne prezity den, nachystala male pohostenie pre rodinu, ak uz dar musi byt a mate kde, trampolina je u nas top uz 8 rokov

slavkadi
18. máj 2021

Točivú sukňu a dvd s tanečnými pesničkami, napr od Smejka a Tanculienky. Alebo býva aj taká tanečná podložka hudobná.

hruska91
18. máj 2021

A plastelina, opakovatelne nalepky take nieco? Nasa ma sice dva roky, ale toto ju ted bavi

kristina2412
18. máj 2021

Moju skoro trojročnú najviac baví stavebnica magformers,guľôčkova draha , kineticky piesok a hokejky .

nene1133
autor
18. máj 2021

@kristina2412 hokejky? Akoze hra hokej?

kristina2412
18. máj 2021

@nene1133 Florbalove hokejky s loptičkou, majú aj celé sety s bránkou. To ju veľmi bavi

basska23
18. máj 2021

Trampolína? Ja akurát riešim aký darček kúpiť pre neter ma 3,5 roka 🙈

nikusiak9
18. máj 2021

@nene1133 kineticky piesok

gbgb
18. máj 2021

@nene1133 no chapem. U nas do 2r okrem odrazadla bolo zaujimave iba detske plavanie, tak som ani neriesila dake extra darceky.

maminkadeticiek
18. máj 2021

Odrazadlo?bicykel?

luccy89
18. máj 2021

Bicykel, vyuzije dlhsie a neni to taka blbost co ti bude doma len zavadzat. Alebo ta trampolina je super napad. Okrem skakania sa v nej vela deti aj hraju, v lete v nej akoze stanuju, mozete ju zvnutra ovesat balonikmi. Nas 2,5 sa tiez s nicim nevie hrat. Jedine co cele dni robi, ze po dome jazdi na kolobezke, odrazacom aute, vonku zase odrzadlo bicyklove. Aj ta trampolina ho bavi iba ak s nim skace este niekto.

nene1133
autor
18. máj 2021

@maminkadeticiek ma kolobezku,mozno zvazime ten bicykel

poopsie
18. máj 2021

@nene1133 určite kúpte bicykel, najvyšší čas aby sa naučila šliapať do pedálov.. Moja ako 4 ročná už šla bez pomocných koliesok 👍

tncka
18. máj 2021

@nene1133 spominas zahradu,napr.trampolina?

sono2
18. máj 2021

@nene1133 retiazku

nene1133
autor
18. máj 2021

@tncka nad trampolinou uvazujeme,ale mame taku mini zahradu,ze sa tam ledva ta najmensia zmesti.

tncka
18. máj 2021

@nene1133 tak potom ten bicykel ako vyssie radia,to je super vec a vek akurat 🙂

mone8
18. máj 2021

@nene1133 bicykel alebo trampolínu, využije aj dlhšie 🙂 a zvyšku rodine by som asi povedala, že nech kúpia jednú spoločnú vec, keďže ju hračky nebavia, zbytočne jej všetci nejakú "blbosť" prinesú keď sa s tým nebude hrať. Ak rada spieva tak možno mikrofón detský 🙂 u nás bude mať narodeniny neter, 4 roky, tiež rozmýšľam, že co jej kúpime .. Dnešné deti majú "všetko" a je fakt ťažké niečo kúpiť čo ich zabaví aj dlhšie

nikis123
27. máj 2021

@nene1133 happy omaľovky od Taktiku to je u nás čistá láska, žiadne maľovanky jui takto nebavili 🙂 alebo od nich máme aj tabuľku Zúbky, to je také, že si lepí nalepky za každé vyčistenie. Trošku netypické možno, ale také iné 🙂

eternity24
27. máj 2021

@nene1133 odrazadlo