Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Darčeky pre 10 ročnú dcérku a 1,5 ročného na Vianoce

9. okt 2020

Baby dajte neake tipy co na Vianoce?Dcerka ma 10.Kupim jej oblecenie,no to jej urcite radost nespravi.Hracky nedostala uz ani minuly rok,na knihy moc nie je.Spolocenske hry mame habadej.Vobec neviem co by bolo vhodne pre nu.?A pre synceka chcela by som stol so stolickami a hracku co?Aby ho to aj bavilo a hral sa s tym?Ma rad knizky.Poradte neaku knihu co by bolo vhodne pre 105rocneho.Napadla ma aj ta kniha omalovanok.Neviem ako sa to vola ,ale co pretre sa s vodou a vyfarbi sa.Ked uschne bude ciste.No na to je este asi maly.Fakt neviem.Potrebujem pre deti aspon po 3 velke darceky.Co rozdelim jedno od nas rodicov,A od starych rodicov.Musim vybrat namiesto nich darky.Ony by kupili uplnu blbost co ani nevyuzijeme.

vamajka
9. okt 2020

mozno lego kazdemu primerane k veku

janci05
9. okt 2020

Mám 10 ročného a teraz si prial na Vianoce fitness náramok. Tak my ten kúpime, inak ďalej tiež neviem.

090255
9. okt 2020

1,5 ročnému isto lego duplo. Naš tiež dostal a hra sa s ním každý deň. Väčšinu dna bud stáva, nakladá do nákladného auta alebo bagruje legove kocky. Čiže za mňa isto jedna z top hraciek...a staršej no ja by som sa normálne spýtala co by chcela aspoň nekúpiš blbosť...

autor
9. okt 2020

@090255 Vedela by si dať link alebo foto ktoré máte?Je x druhov a neviem si vybrať.

krankenschwester
10. okt 2020

Mam 10rocnu dcérku.ju baví Lego Harry Potter, rada skladá Puzzle. Ďalej vždy sa poteší vymalovavankam pre väčšie dievčatá od Topp Model. Alebo 10r ak nemá rádio, CD prehrávač, slúchadlá, mobil, tablet,..... kozmetiku pre mladé dievčatá a potom už podľa záujmov. Véd co rada robí dcérka?

autor
10. okt 2020

@krankenschwester Ona najradšej je vonku s kamarátkami.Mobil tablet má aj MP3 prehrávač.Lego a vymaľovánky ju nebavia.A kozmetiku neviem,ona sa nerada paradi.