Darčeky pre ročného chlapčeka na Vianoce

13. dec 2020

Strašne premýšľam nad tým aj keď áno Vianoce niesu iba o tom ale chcem synčekovi urobiť radosť.. Chcem sa opýtať na vás názor či to bude ok keď ja ako matka mu dám to čo potrebuje nie hračky pretože tych mu už nakúpila moja mama hŕbu.. Ja som mu kúpila všetko nové do postieľky tabuľu na kreslenie a taky malý vercajch s náradím.. A už ďalej neviem co.. Ono najlepšie ja ako matka viem čo sa mu zíde len ci to jemu urobí radosť má iba rok 😏 ono ho síce nepotešia nové tanieriky príbory a veci čo sa týka starostlivosť o neho ale už hraciek má naozaj dosť hold ma jeho stará mama predbehla 🤦🏻‍♀️ myslite ze to bude ok keď si nájde pod stromčekom také veci?

petamich
13. dec 2020

myslim, ze tento a este mozno aj buduce roky ti to isto odpusti 🥰 je to podla mna uplne v poriadku

karelova
13. dec 2020

Darčeky pod stromčekom nemajú menovku a sú predsa od Ježiška 😊

mogaa
13. dec 2020

ročné dieťa sa bude tešiť už len svietiacemu stromčeku a super ak bude môcť čokolvek lesklé odbalovať....je ešte maličký, nevie čo sú Vianoce....ak mu ale ešte neičo chceš dokúpiť napr.detské odrážadlo také autíčko vzadu je opierka aby sa neprevrátil dozadu...ale kludne aj oblečenie....ja by som mu kúpila určite nejakú blbosť napr.bublifuk, detský svietiaci mobil... aj z toho bude mať radosť😉

mogaa
13. dec 2020

tabula na kreslenie je v roku asi skoro😉

mogaa
13. dec 2020

u nás v tom veku malo úspech všetko svietiace a vydávajúce zvuk

nevludna
13. dec 2020

Myslim, ze je mu to uplne jedno 🙂

elizabet173
13. dec 2020

tiež si myslím, že mu to bude úplne jedno. Môjmu do roka síce na Vianoce nejaký ten týždeň chýbal, no najviac ho zaujala krabička z pera, ktoré dostal môj muž. Donekonečna ju otváral a zatváral, vkladal tam pero a tešil sa, keď to pri zatváraní cvaklo. Hračky si veľmi nevšímal.

090255
13. dec 2020

Náš ma teraz 2 roky a 8 mesiacov a no až tento rok rieši Ježiška sa už nevie dočkať lebo ze Ježiško nosí hračky aj nakreslil obrázok co by chcel😀 a tým chcem povedať to ze predtým keď bol menší to bolo úplne jedno vôbec ho to nezaujímalo ani tomu nechápal kúp proste len niaku hračku primeranú jeho veku a máš aj tak to budeš viac prežívať ty ako malý...

dusankomoj
13. dec 2020

Moje deti sa na prvé vianoce najviac tešili lesklému baliacemu papieru(pri dcére som ho mala pod postielkou ešte v máji) Inak mali vianoce u prdelky😊

ajka0207
13. dec 2020

Ročnému by som viac ako jeden darček nekupoval. Úplne zbytočné, aj tak sa bude tešiť viac z trhania papiera ako z darčeka. Ja mám dvojročnú a štvorročnu, každá dostane jednu hračku, jednu knižku a jedno oblečenie.

bettie
13. dec 2020

Ja som vzdy pod stromcek davala malym detom len hracky. Davat tam oblecenie, pribor, veci do postielky, len aby toho bolo vela, no neviem. Ked uz boli vacsi a vyslovene chceli oblecenie co si vybrali, tak dostali to. A s mnozstvom darcekov sme to neprehanali. Detom sme pocas celeho roka kupilu co si priali. Ved su aj meniny, narodeniny ... necakali sme na Vianoce.

hettinka
13. dec 2020

Najviac ho poteší baliaci papier.
Kúp čo myslíš, o rok už bude z Vianoc vnímať viac. My sme na prvé Vianoce kúpili odrazadlo a 1 hračku. A praktické veci, ktoré potreboval. Hral sa 2 hodiny s krabicou od toho odrazadla.

jana_eyre_2
13. dec 2020

Moje deti sa v roku tešili najviac baliacemu papieru 😅 inak dostali len nejakú hračku maličkosť.. keď boli už starší a mali malého súrodenca, tak som vždy zabalila aj balík plienok pre bábätko, nech majú starší pocit že na neho ježiško nezabudol..

3petka
13. dec 2020

Nás 8 mesačný mal pod stromčekom od nás len odrážadlo motorku. Ešte nejak Vianoce neprezival...

miakey
13. dec 2020

Náš synček bude mať 8 mesiacov, kúpila som mu na Vianoce jednu hračku, ktorá mi padla do oka. Môj muž mu tiež chce kúpiť nejakú jednu drobnosť. Myslím, že to stačí úplne. Aj tak dostane určite kadečo ešte od našich rodičov a súrodencov.

nika_m
13. dec 2020

Myslim, ze to bude uplne ok :D ved tych veci treba tolko, ze to stoji dost penazi...hracky dostane od babky, ty mu das aj prakticke veci 🙂 nerob si z toho hlavu, take male deti tesi vsetko si myslim 🙂

ivec16
13. dec 2020

rocne dieta sa najviac tesi ze moze trhat papier ;) a je jedno co je v nom zabalene ;)

ja som nasej malej kupila symbolicky jednu hracku, a dostane kus nabytku ;)

autor
13. dec 2020

No aj ja to vidím tak ze ho najviac záujme baliaci papier alebo krabica 😏😀 ja sa len uisťujem či niesom zla matka čo mu nekúpi tonu hlúpych hraciek ktoré už aj má a ani ho nezaujímajú ale kúpim mu niečo užitočnejšie 😀🤷🏻‍♀️

ckatka
23. dec 2021

Náš malý ma rok týždeň pred Vianocami. Ma rad krabice a všetko do coho sa môže schovať ako do domčeka (a starší mu tie krabice pomaluje fixkami takže win-win) 😂
Dostal activity board vo forme domčeka. Skladali sme sa naň aj s babkami. Ten sa mu páči. A na vianoce dostane malú plastovú motorku(odrazatko), knižku a nejaké merino.
Netreba to veľmi prežívať. Ja som proste zbalila veci ktoré by som mu aj tak kúpila. A keďže má narodky skoro na vianoce tak som to len rozdelila.

didi2102
23. dec 2021

Syn keď mal rok kúpili sme mu na Vianoce modreho plyšového slona symbolicky a dcére mini bábiku nič viac ,rozmýšľali sme že nič ale tak aby mali fotku na pamiatku,od starých rodičov podostavali komu somarin

zuzuliatko18
23. dec 2021

My sme syncekovi na prve vianoce kupili novu autosedacku a jedalensku stolicku. Hracky dostal od inych pribuznych. Nemala som s tym problem, este je prilis malinky. Tento rok sme mu kupili policku na hracky, detsky stolik a jednu sadu nakladak a bager, pretoze miluje bagriky. Bohate mu staci, zatial darceky nechape a je uveliceny so vsetkych svetielok vnutri I vonku v meste😁

zuzanka.zuzu
23. dec 2021

tak ja osobne nepovažujem za "darček" napr. autosedačku, nábytok a pod. 🙈😂 a nevidím absolútne žiadny zmysel ich pchať pod stromček aby bolo vidieť koľko sme utratili a všetci nastúpení okolo stromčeka sme mali ňuňu fotečku 🙄😂