Je Barbia vhodný darček pre dvojročnú slečnu?

5. máj 2021

Je barbie v pohode ako darček pre dvojročné dievčatko alebo je ešte skoro?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marci77
5. máj 2021

u mojej 2 rocnej je momentalne najoblubenejsia tato babika, ked ju stlacite aj spieva pesnicky anicka dusicka a kukulienka
svokra jej to kupila v coop jednote .....a s tou sa najviac hrava a ma ju rada
https://www.vrabciak.sk/babika-anicka-handrova-...

martina1201
5. máj 2021

Ahoj podľa mňa Barbie nie je vhodná ani pre väčšie deti. Ale to asi len preto že tá bábika sa mi nepáči a je škaredá. Obliekať sa dajú aj iné krajšie bábiky.

bagre
5. máj 2021

nie...a nie

adalmba
5. máj 2021

Ja mám dvojčatá chlapcov. Majú 3r teraz v marci mali a od Ježiška si vypýtali Annu a Elzu barbie. Dostali a hrajú sa skoro každý deň.

miadi
6. máj 2021

Moja dcera do 3r nemala rada babiky potom uz ok ale Hlavne morske panny a Moj syn sa snimi hra vo vani od 8m 😜kupe sa so sestrou a morskymi pannami Barbie dreamtopia mà ich radsej ako zvieratka gumene .. zatial. 😎 babiky som kupovala okolo 2-3r. Je to inak skoro no maly opakuje vsetko Po milovanej segre. Ale hra sa snimi aj ked je sam vo vani 😊

sense
6. máj 2021

Myslím ze barbie pre 2jrocnu ešte nie... Ú nás začala oost až v 6rokoch...

otazka1
6. máj 2021

Moja bude mat 2,5 a barbiny ma rada, oblieka ich, obuva, hra sa ze su to pani učiteľky v skolke, kupe ich. Je to individualne, kazde dieta baví niečo ine. Ale asi by som stavila na nejaku klasiku, mozno lego duplo, to podla mna bavi kazde dieta. Su pekne pastelove alebo aj ruzove.