Kde nájdem šaty pre seba a dcérku na svadbu?

meggyinka
24. júl 2018

Baby odporucte mi prosim nejake stranky kde najdem saty spolocenske na svadbu pre seba a 2 rocnu dcerku. Z aliexpresu mi to do tyzdna nepride a na nete som ja nasla len same teplakove saty.
Hladam nieco elegantne.
Dakujem

henriettak
24. júl 2018

tak utekaj rýchlo do požičovne spoločenských šiat, možno sa vám ešte niečo ujde :/

veronika9797
24. júl 2018

Uz tak tyzden je kratka doba...ja som objednavala z wish a prislo do 10 dni

meggyinka
autor
24. júl 2018

@henriettak no v ziadnej pozicovni som este nevidela rovnake saty pre seba a dceru

viktoria1425
24. júl 2018

@meggyinka ahoj na mojasvadba.sk predávajú aj spoločenské saty. Ale na facebooku su svadobne skupiny som len v dvoch a vela báb tam ponúka spolocenske saty aj pre deti. Staci najst a spytat sa🙂snad som pomohla

marienka1989
24. júl 2018

Zajdi do Mochita, ja som tam kupila rozkosne saty pre seba aj pre dceru, kazdy nas na svadbe chvalil ;) mali sme zladene vsetko, rovnake pancusky, topanky aj bizuteriu, jedine, cim sme sa lisili bola farba vlasov a objem tela :D

ivooonia
24. júl 2018

pozri tu, alebo im napis: www.rovnakesaty.sk

pininka
24. júl 2018

Aj tu na bazari je kopec mamiciek ktore silu rovnake saty pre mamky a dcery a urcite najdes aj taku co ich usije do tyzdna. mne a dcere sila jedna pani odtial a bola som max spokojna.

pupi14
24. júl 2018

Ja som na bazári kukala, lebo tiež sa mi to veľmi páči, skús tak. Aj keď poviem ti, že skôr čo som našla tak to boli na také bežné nosenie, nie spoločenské :-/

dixieland
4. aug 2018

Ahoj, už asi píšem neskoro.. Hľadáš ešte tie šaty? Ja predávam, tiež sme boli s dcérkou na svadbe rovnako zladené. 🙂 kukni do môjho bazárika.