Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorá bábika vie robiť skoro všetko?

sabbub
29. máj 2020

Ahojte maminky 🙂 moja mala má veľmi rada bábiky, a preto som sa rozhodla jej kupit jednu poriadnu, na cene mi vôbec nezáleží... bola som sa informovať aj v hračkárstve, ale tam mi povedali čo mali, baby Born citala, dalo sa ju kŕmiť, vodu jej dat a išli jej slzy ale nerozprávala, a zase anabell rozprával, dudlala, zaspavala... ale necikala... ale moc sa mi napacila ani vyzorovo... viete mi odporučiť nejakú bábiku s ktorou ste vy spokojne, alebo nejakú ktorá toho “robí” čo najviac, ďakujem za rady 🙂

ludinka
29. máj 2020

@sabbub mne sa nepacie tie ,,robotické,, bábiky sú tvrdé , majú síce funkcie ale podľa mňa treba u detí podporiť hru s fantaziou. mne sa najviac páčia llorens bábiky
Ale ak už dcéra tuzi napr. po baby born(ak ju niekde videla ) tak jej kúp takú čo si vyberie

s_a
29. máj 2020

Ja som vždy chcela baby born 🤣

daganov
29. máj 2020

@ludinka presne toto som išla napísať, absolútne súhlasím. A ešte by som sa riadila želaním dieťaťa. Možno túži po niečom úplne inom, ja som ako dieťa dostala veľkú chodiacu bábiku a bola som sklamaná, lebo som chcela takú, ktorá vyzerá ako bábätko.

hirosimik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabbub
autor
29. máj 2020

@ludinka mala bude mat dva roky 🙂 nemá konkretnu bábiku ktorá sa jej paci 🙂 keď prídeme do obchodu a uvidi najaku bábiku, hoc akú, tak len dám babo, dám 😅 vďaka tomu má doma ale vyše 20 “klasických” hoc akých bábik, preto by som chcela kupit jednu poriadnu, s ktorou sa výhra a dokupovali len doplnky k nej ako to je pri Born a anabell, aby teda mala len jednu bábiku a s tou sa hrala a vážila si ju, preto po kúpe novej ostatne bábiky plánujem darovať iným dievčatkam ktoré potešia 🙂

kp7333
29. máj 2020

@sabbub Pre tak male dieta je babyborn velka, tazka a tvrda. Navyse tie funkcie nebude v tomto veku vediet ovladat. Pre najmensie deti je najlepsia babika s makkym telom. A nemusi ani rozpravat, ani nic robit, staci ze bude pekna.

miska333
29. máj 2020

Moja mala ma baby born. Stala vyše 50e. Pije a cika, lenže keď pije tak ta voda je všade tak jej to radšej nedávame. Za mňa radšej takú co plače, dudluje alebo zmurka očami,

micina88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli