Ktorá bábika vie robiť skoro všetko?

sabbub
29. máj 2020

Ahojte maminky 🙂 moja mala má veľmi rada bábiky, a preto som sa rozhodla jej kupit jednu poriadnu, na cene mi vôbec nezáleží... bola som sa informovať aj v hračkárstve, ale tam mi povedali čo mali, baby Born citala, dalo sa ju kŕmiť, vodu jej dat a išli jej slzy ale nerozprávala, a zase anabell rozprával, dudlala, zaspavala... ale necikala... ale moc sa mi napacila ani vyzorovo... viete mi odporučiť nejakú bábiku s ktorou ste vy spokojne, alebo nejakú ktorá toho “robí” čo najviac, ďakujem za rady 🙂

ludinka
29. máj 2020

@sabbub mne sa nepacie tie ,,robotické,, bábiky sú tvrdé , majú síce funkcie ale podľa mňa treba u detí podporiť hru s fantaziou. mne sa najviac páčia llorens bábiky
Ale ak už dcéra tuzi napr. po baby born(ak ju niekde videla ) tak jej kúp takú čo si vyberie

s_a
29. máj 2020

Ja som vždy chcela baby born 🤣

daganov
29. máj 2020

@ludinka presne toto som išla napísať, absolútne súhlasím. A ešte by som sa riadila želaním dieťaťa. Možno túži po niečom úplne inom, ja som ako dieťa dostala veľkú chodiacu bábiku a bola som sklamaná, lebo som chcela takú, ktorá vyzerá ako bábätko.

hirosimik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabbub
autor
29. máj 2020

@ludinka mala bude mat dva roky 🙂 nemá konkretnu bábiku ktorá sa jej paci 🙂 keď prídeme do obchodu a uvidi najaku bábiku, hoc akú, tak len dám babo, dám 😅 vďaka tomu má doma ale vyše 20 “klasických” hoc akých bábik, preto by som chcela kupit jednu poriadnu, s ktorou sa výhra a dokupovali len doplnky k nej ako to je pri Born a anabell, aby teda mala len jednu bábiku a s tou sa hrala a vážila si ju, preto po kúpe novej ostatne bábiky plánujem darovať iným dievčatkam ktoré potešia 🙂

kp7333
29. máj 2020

@sabbub Pre tak male dieta je babyborn velka, tazka a tvrda. Navyse tie funkcie nebude v tomto veku vediet ovladat. Pre najmensie deti je najlepsia babika s makkym telom. A nemusi ani rozpravat, ani nic robit, staci ze bude pekna.

miska333
29. máj 2020

Moja mala ma baby born. Stala vyše 50e. Pije a cika, lenže keď pije tak ta voda je všade tak jej to radšej nedávame. Za mňa radšej takú co plače, dudluje alebo zmurka očami,

micina88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz