Kupujete už teraz darčeky na Vianoce?

ella105
2. okt 2020

Ahojte baby 🙂 chcem sa vás spýtať či už kupujete darčeky na Vianoce a ak áno, tak čo. Dajte nejakú inšpiráciu. Ja už niečo mám, ale rada sa inšpirujem.

h2
2. okt 2020

Nikdy nekupujem darčeky takto skoro.

monika_xixi
2. okt 2020

Nekupujem ani nemám v pláne, poviem že Ježiško musel zostat v karanténe a nemohol nás navštíviť🙄😂😂

mariska1989
2. okt 2020

Ja už niečo mám 😀 keď treba aj rodičom či svokrovcom po drobnosti tak sa to nazbiera . Niečo už pre manžela mám niečo pre deti pre brata pre svokrovcov a rodičov čakám kedy príde

rora
2. okt 2020

Ano, v decembri uz nekupujem nic, vtedy setrim peniaze na velky nakup potravin aby som nemusela ist medzi davy pred a pocas sviatkov. No musim povedat ze zatial kupujem len tak pozvolne, co sa mi prave pritrafi, nejake drobnostky, nie nejake obrovske nakupy darov... proste po par veciach,s rozumom. Nie je to potom taka financna a ani psychicka zataz. Takto to robim roky.

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petulda333
2. okt 2020

Mam jeden este nezabaleny. Synovi plysaky Bing a Flop, jeho oblubena rozpravka. Inak si pockam co napise jeziskovi a inspirujem sa. Dcerka je mala tak tej len nieco male. Muzovi lodku na zakrmovanie ryb. Nasim spolu so sestrou tv a svokrovcom netusim

miruslb
2. okt 2020

Akurát som dnes malej objednala drevenú kuchynku z lidla. Aj to len preto tak skoro, lebo bude čoskoro po nej 😂🙈

ella105
autor
2. okt 2020

@sylvia217 Kraaaaasne, kde si kúpila prosím ťa? 🙂

asia83
2. okt 2020

@ella105 Áno. Keďže som dávala sebe robiť fotoknihu, dala som už aj zvyšku rodiny. Deťom ešte dokupujem podľa ponuky obchodov.

ella105
autor
2. okt 2020

@miruslb Koľko stojí? Ja som videla na internete nedávno v zľave drevennú za cca 100, neviem ale či investovať či nie

miruslb
2. okt 2020

@ella105 59.99€ a doprava zdarma

kratucka
2. okt 2020

vieš čo mala som už chvíľkami také nutkanie, keďže ako som si všimla obchody už sú plné vianoc, ale ešte som odolala. Uvidím, po čom tí moji budú túžiť tesne pred vianocami

oliali
2. okt 2020

@monika_xixi vtip? Ja este tiez nekupujem, posledne roky vacsinu objednavam online... vzdy sa tesim na tie rozziarene detske oci pod stromcekom 😉

monika_xixi
2. okt 2020

@oliali jasne ze ano😂

tulipanicek
2. okt 2020

@miruslb Aj ja som presne dnes malej objednala kuchynku z Lidla lebo to sa minie v Lidli hneď 😂 Inak by dom kupovala až o mesiac veci

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cervenaruza123
2. okt 2020

@ella105 Zvyknem kupovat od septembra, ked najdem nieco specialne a v skvelej cene, tak kupim aj skor. To aby sme neskrachovali v decembri 😀 . My si ale kupujeme skor take malickosti alebo prakticke veci. Mam napriklad tricko co som nasla vo vypredaji a bude sa pacit sestre, v skvelej cene som nasla obliecky na periny, tak som vzala (este ani neviem komu ich dam, viacerym by sa zisli). Knihy zvyknem pozerat. A celkovo sa obzeram v obchodoch v tomto case viac, ze ci mi nieco nepadne do oka.

lenka2710
2. okt 2020

@ella105 ja už tiež kupujem, už mám asi polovicu lenže ja musím rozmýšľať za nás, za jednu babku, druhú babku a ešte aj môjho brata, čo im je krstný! Takže ja už od augusta riešim, keď som kupovala na poslednú chvíľu, tak za prvé kúpila som blbosti, za druhe už nebolo to co som chcela a za tretie som mala stresy, či mi to vôbec príde do Vianoc 😊 dva roky dozadu ostal muž na dlhodobej PN od októbra, keby som nemala niečo kúpené, tak by boli Vianoce bez darčekov, lebo z tých peňazí sme mali sotva na stravu a peniaze bokom sme dali za účty! Takže ja z každej výplatky niečo kúpim a v decembri už nekupujem

andrea_82
2. okt 2020

ja tiež už začínam, z jednej výplaty sa to všetko nedá.

scila
2. okt 2020

@ella105 Áno, keď mi niečo padne do oka kúpim. Pre deti už mám lego a lego duplo. Natrafila som na Slivkový lekvár tradične varený, pekné darčekové balenie, vzala som ho krsnej, lebo tej ťažko niečo kúpiť, má všetko, tak sa snažím niečo praktické 🙂

simca06022011
2. okt 2020

Nie, ale ja ich kupujem malo, vacsinou vymyslim dopredu :D dcere uz mam vybrate takze to nebude ziadny problem :D

tana85
2. okt 2020

zatial nekupujem, ale uz vyberam a vsimam si, co ich asi zaujima. lenze mam male deti a tam tie zaluby sa rychlo menia, je mozne ze o mesiac ich uz to nebude zaujimat 🙂 ale nad manzelom sa budem musiet velmi zamysliet, jemu sa tazko pretazko vybera. inak detom klasika kniha, a napadlo mi zatial ukulele (namiesto hrackarskej gitary, ktora nie je skutocny hud.nastroj), auticko na ovladanie a nejaku spolocnu hru

luxus10
2. okt 2020

@sylvia217 kde si zohnala tie mario obliecky? u nas je teraz super mario time....🙂

ivangeline
2. okt 2020

Pre mňa estelen idú Dusicky. Premýšľam nad zosnulymi. :D Ale z gastanov robím ozdoby na stromček... ale to sa asi nepočíta. Netuším,čo manželovi na Vianoce a nie to ešte svokrovcom... a možno aj moja mama a sestra prídu...a im je ťažko ulahodit... asi im dám vianočnú kartu :D

cervenaruza123
2. okt 2020

@ivangeline Mozem sa spytat ake ozdoby robis? Nikdy neviem co z gastanov, ale rada ich zbieram 😀

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka6
2. okt 2020

@ella105 Ja vždy kupujem darčeky vopred. Dávam si záležať a každému vyberám skôr jeden kvalitný, často ručne robený dar. Pred Vianocami by mi ich nikto nestíhal vyrobiť.
A tento rok som sa dokonca tromfla, pre deti mám objednaný darček od apríla. Na budúcoročné Vianoce :D

kitycat
2. okt 2020

Ja tento rok pravdepodobne kupim len nieco sebe na Vianoce 😆

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
metuzalem
2. okt 2020

Ja mam uz pre manzela aj syna, pre manzela uz aj na meniny a narodky, ktore ma nov.-dec. Vzdy kupim nieco v priebehu roka co s mi niekde zapaci...pripadne je v zlave. Aj aby som nemusela narychlo daco vymyslat pred sviatkami.
Sice len drobnosti, ako kosela, obraz, a tento plysacik 💛..