LOL bábiky - máte v tom prehľad?

pribinacka
9. máj 2019

Ahojte mamičky, viete mi prosím poradiť aká je posledná verzia, vychytávka, prípadne ktoré bábiky LOL sa najviac páčili dcérkam?

Ide o to, že o tom nemám vôbec prehľad, dievčatko z rodiny mi pošepkalo, že na narodeniny by chcela tie LOL bábiky. Má ich viac, v takých gulickach. Ďakujem 🤗

kristina2412
9. máj 2019

@pribinacka neviem ,ake veľké je dievčatko,ale mojej skoro sedemročnej sa najviac páčilo toto: https://www.dracik.sk/l-o-l-surprise-dekoder/
Bábiku dostane von až po zadaní priložených kódov,bavilo ju to skúšať a vo vnútri sú typovo iné bábiky ako v tých guliach,aspoň budeš mať istotu že také už nemá .

pribinacka
autor
10. máj 2019

@kristina2412 Jej dakujem za super tip, si zlata. Tato ma 8r, to by sa jej teda mohlo pacit 🙂

vikusjk
10. máj 2019

Mojej (tiez 7 r) sa tiez toto pacilo najviac, tie kody sa studuju cez taku lupu, a musis to skusat a vzdy sa otvori ina priehradka, v ktorej je nieco schovane. Je to zuppa 🙂

pribinacka
autor
10. máj 2019

@vikusjk Tak super, dakujem mne sa to tiez pozdava, tak sa jej to snad bude pacit 🙂

karin2608
27. máj 2019

@kristina2412 prosim vas a toto ked kupim tak viem aka je babika vo vnutri? To co je na obale to je vo vnutri? Neviem ako kupovat podla coho tie babiky tiez sme v tom zaciatocnicky. Daju sa kupit aj samostatne doplnky? A ak ano budu sediet na vsetky babiky? A este aky je material tej babiky? Plast, guma, latka? Ako rozoznam original? Alebo vsetky su original co kupim vo vajicku alebo v tej kapsuli? Dakujem za pomoc

matta308
27. máj 2019

@karin2608 volajú sa LOL surprise myslím, takže nikdy nevieš aká je vnútri 😂 ale pokiaľ ich nemienite kupovať 30 z každého druhu, tak myslím, že nie je veľká šanca, že trafite dve rovnaké 🙂 babika je celá gumená, resp taky makksi plast. Aj doplnky. A myslím že sedia na všetky bábiky z rovnakej série. (Lebo už je viac druhov, v gulke dospelé bábiky, v gulke bábätka tuším, zvieratá, aaatd atď, je toho mrte 🙈)

karin2608
27. máj 2019

@matta308 ahoj cize ked kupim v gulke tak neviem aka je vo vnutri a ked kupim s tym puzdrom ci ako to nazvat taka kapsula tak tam je znazornena na obrazku ta babika?

kristina2412
27. máj 2019

@karin2608 nikdy nevieš aká bábika tam bude. Ale v tých guliach a v tej kapsule by nemali byť tie isté bábiky. Na tej guli máš napísané či sú to trblietavé atď atd

mafinka219
28. sep 2019

Ahojte dievčata . Dcéra dostala prvú Lolku k narodkám ,rozbalila gulu a sklamanie, babika jednu nohu naopak😂🙂ja sa v tom vobec nevyznám, má to tak byt🙂 su aj takéto výnimočne 🙂 🙂 Ďakujem.

dadika663
29. nov 2019

Kocky prosím vás kde by som zohnala bábiku kol takú vacsiu ale nie ten typ tu barbinovsku ale normálne ako sú tie maličké ale ževraj je aj väčšia . Moje detievcata by ich chceli pod stromček veľmi a neviem kde ich kúpiť dakujem

ryusko
5. dec 2019

Kúpim prosím vás

luna_sk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz