Narodeninový darček pre 5 ročné dievčatko

lorela
18. feb 2015

Chcela by som poprosiť o nápady na darček k 5. narodeninám.
Výber je o to ťažší, že malú oslávenkyňu nepoznáme, rovnako ani jej rodičov, len z videnia a pozdravov. Spolu s dcérkou chodia na gymnastiku a dcérka bola pozvaná na narodeninovú party, zjavne si ony dve spolu veľmi rozumejú 🙂 Poradíte?

prasiatko30
18. feb 2015

Knizku, novy ubor na gymnastiku, unas ficia little pet shop, sadu pasteliek alebo farieb a skicar, nejake tricko, pyzamko, teplakovu supravu - vzdy ak je mozne s blockom "darovacim" aby mohli vymenit pokial nesadne, velkost, pekny diar alebo peracnik.

Pripadne brnkni jej matke aby ti poradila z coho by malo dievcatko radost - ja to tiez tak robim ak nepoznam dieta a nemam info od dcery tak ked volam matke ze primame pozvanie tak sa jej aj opytam co by asi tak uvitala oslavenkyna

bonaqa2013
18. feb 2015

encyklopédiu - detskú, knihu, omaľovánky - majú aj zložitejšie, ja by som asi vbehla do hračkárstva a tam niečo vybrala

lorela
autor
19. feb 2015

@prasiatko30
@bonaqa2013
Ďakujem za inšpirácie.
Dcérka dostala "bojovú úlohu", zistiť od dievčatka, s čím sa doma rada hráva, aká je jej obľúbená hračka ale hlavne nenápadne.
Uvidím teda, s akým poznatkom dnes príde... 🙂

nataliaslivkova
19. feb 2015

nikdy nic nepokaziš omalovankou...farbičky , popripade nejaky pekny batožtek na gymnastiku a isto aj dcerka vie co sa jej kamoške paci 😉 skus posondovat ale nerob si velké starosti až sa mamicka neciti moc zaviazana a nemá potom potrebu stale nieco vracat...ja som takato a nedokazem sa to odnaucit prist len tak s cokoladou a jednym darcekom :P

lorela
autor
19. feb 2015

@nataliaslivkova Som podobná 😉 , preto si aj toľko lámem hlavu nad tým darčekom.
A máš veľkú pravdu v tom, že aj tou "prílišnou snahou" sa dá veľa pokafrať...

ekinderko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika2_9
13. jún 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

Ahoj 😉 už sa to niekde písalo, že trendom je PlayFoam. My sme kúpili kreatívnu sadu s klipkajúcimi očami a chvostíkmi -chytilo to aj nás 😀 Vyskúšaj. Je to dosť tak na šikovné rúčky 😉
PS: Objednávali sme z plexik.inshopu-u 🙂