Poradíte darček pre 17 mesačné dievčatko na Vianoce?

lula121
28. nov 2015

Rada sa hra so vsetkym neviem ci kociar hlboky ci nieco na vzdelavanie alebo babiku

lusyke
28. nov 2015

Mas vela moznosti. ty vies co este nema a k comu ma vacsi vztah. Nasa dostala na Vianoce ked mala 20 mesiacov rozpravajucu babiku, dvd Fiha Tralala, domcek pre babiky vhodny pre deti do 3 rokov, detske puzzle, drevene kocky, lego duplo, omalovanky..na viac si nepamatam.

pribinak
28. nov 2015

fishet psik, interaktivne knizky, lego, vkladacky, auticko, drevenne kocky, babiku s flaskou a nocnikom, ...

simculllka
28. nov 2015

Nasa bude mat 15m a dostane taky ten skladaci kocik s babikou.

jolka_
28. nov 2015
Používateľ jolka_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jolka_.

Fisher price psík rajhraciek.sk/fisher-price-tahaci-psik-snoopy-h9447-p109351

8291
28. nov 2015

My sme kúpili odrazadlo Puky wutz od 1,5 roka,poradili mi to maminy na MK ze detská sa im natom vyšantili aj do troch rokov.nafukovacieho somarika na ktorom môže skákať hopsať,lego ktoré je od 1 roka-u známych sa s tym prehrala.kočik s babikou dostala ked mala rok doteraz stoji v izbe v kúte ak tak vyberie bábu,povyzlieka a hotovo,veľmi ju to nebaví.a ma aj takú korytnacku na ťahanie za sebou kde uklada do panciera skladacky podľa tvarov.ale už ju to nebaví.teraz ma 16,5 mesiaca a ešte sa nevie tak s hračkami prehrať,skôr behať skákať voziť sa to áno.A zabudla som ešte dostane knižky so zvieratkami,lebo knižky sú jediná vec pri ktorej dokáže sedieť aj pol hodinu a listovat.ale to ma asi pomne ja milujem knihy.to ju fakt baví a ako listujetak si ukazuje prštekom a napodobnuje zvieratká aj keď na ovečku múúú a kravičku bééé ale snaží sa😁

silaviat
28. nov 2015

tomu dietatu je to uplne ale uplne jedno co mu das... aj ked prazdnu skatulu... moja je tak isto stara a jej oblubena hracka je plastova flasa od mlieka... to len dospely vsetko prilis komplikuju .. kup jej hocjaku blbost aj tak jej/jemu kupujes hracky cely rok... hlavne nech ma fotku pod stromcekom..lebo nikdy sa ta neopyta co dostalo..

bonaqa2013
28. nov 2015

vbehni do hračkárstva a predavačky vďačne poradia. ja by som bábiku, knižku a ešte niečo na vzdelávanie....

katka1981
28. nov 2015

Ja si nepamatam co vsetko sme kupili dcerke pod stromcek ked mala 18 mesiacov, ale urcite to bola velka kuchynka Tefal a hra sa s nou dodnes (ma 6,5 roka). Rok na to som jej dokupila vsetky spotrebice, pecivo.... super investicia, vsetky deti, ked k nam pridu, ci chlapci ci dievcata, vsetci sa radi hraju s kuchynkou.

julma
29. nov 2015

Kuvhynka a babika boli u nas TOP. Ak nechces investovat do kuchynky, kup riadiky a cajickujte spolu, plus daku babiku cca. 33 cm

nk599
29. nov 2015

Ahoj mam o mesiac mladsiu a ideme jej kupit kocik s babikou si myslim ze by to bol dobry darcek . Alebo psika Bobby alltoys to najdes je ako zivy to tiez ideme kupit

michaelamaj
29. nov 2015
Používateľ michaelamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od michaelamaj.

Mne sa páči tento psík od fisher price: rajhraciek.sk/fisher-price-hovoriaci-psik-sestricka-cjy97-sk-p101913

adelajda2012
29. nov 2015

Moja ma 15 mesiacov a babiky ju bavia. Uklada ich spat, pozakryva, krmi ich, vozi v golfovom kocari. Na vianoce dostane postielku pre babiky a knizky. Odrazadlo (pukylino) dostala na prve narodeniny a jazdi na nom vela. Bavia ju aj kocky, lego duplo (hlavne smyklavka, tam by spustala panaciky stale), riadiky, figurky zvieratiek (farma), akekolvek lopty, magnetky, divadielko, gulickova draha....

milica313
30. nov 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

nejaky kocik s babikou