Vianočný darček pre 3 mesačné dieťa

nikka455
10. dec 2018

Co ste kupovali svojim detom na vianoce, resp.co by sa hodilo pre 3 mesacne dieta od rodiny (babky, tety,..)? Dakujem za tipy

pupavocka101
10. dec 2018

mne sa najviac osvedcilo popytat sa, co treba, lebo kazdemu je treba nieco ine, ine veci maju, hlavne to netreba nejako s darcekmi prehanat a skor mysliet na prakticku stranku 🙂

nikka455
autor
10. dec 2018

@pupavocka101 ja to myslim pre moje dieta 🙂 neviem co by sme potrebovali, co by bolo prenho prakticke, ked ma len 3 mesiace a este sa s hrackami velmi nehra.

beky1813
10. dec 2018

Ja svagrinej beriem jedalensku sadu na prikrmy

stratenanajdena
10. dec 2018

@nikka455 my sme známym spravili uvítací balíček k narodeniu dieťatka. Boli v ňom praktické veci na použitie hneď (plienky, vlhčené utierky,...) ale aj veci, ktoré využije neskôr, odložia a potom akoby ich našli. Napr. pohárik na pitie so sosákom a poistkou proti pretečeniu, krásna bábika - bábätko... A ako staršia sa s tým veru vyhrala. Ono to rýchlo utečie, a potom to znova poteší, takže aj taký darček na etapy nie je na zahodenie 🙂
Keďže vášmu dieťatku je zatiaľ úplne jedno, že nejaké sviatky sú, dala by som okoliu návrh na takýto darček - buď praktický, alebo kľudne aj niečo do budúcna, detská sada na jedenie, alebo detský príbor, nejaká hračka, atď.

chcemradu
10. dec 2018

Pre take male mimco este nic k hraniu, možno niečo do ruky na kusanie... Skor oblecenie, podbradniky, plienky, deku.

osky
10. dec 2018

Ja osobne asi radsej nieco ako plavaci kurz pre babätka alebo dake poukazky za ktore si sama nakupis...
Prip.ak potrebujes pre babo odstavovac alebo tak....moze rodina financne prispiet.

hettinka
10. dec 2018

@nikka455 plienky a peniaze, oblečenie väčšie na leto (vypočítaj si, ako asi bude veľké), hrazdička na hranie, vibračné lehátko možno.

st44
10. dec 2018

Moja vlani dostala nocnik, babiku, kolotoc nad postielku, taku knihu co hra od fisher price, tiez mala vtedy len dva mesiace. A este peniazky, za tie sme jej potom ked bolo treba kupili UM, plienky alebo co bolo treba

patrica8
10. dec 2018

Moj mal 3m na Vianoce ako prvy vnuk a dostal hraciu deku, jedalensku stolicku. To su dary od mojej mamy a otca. Babatku je to jedno, ale zamerala by som sa na to co vyuzijete neskor. Ten kurz baby plavania je tiez super. Tiez jedalenska sada. Hudobne hracky, to sa da vyuzit aj teraz a casom sa s tym aj babo zahra same.

bubinko1506
11. dec 2018

Moji mali na Vianoce 2 mesiace - dostali vibracne kresielka, zimné overaly, oblečenie, hracie deky, leporelo.

lubi40
11. dec 2018

@nikka455 3 mesacnemu je to uplne jedno. Ale ja mam tiez septembroveho a my sme kupili malu hracku, takz kluciky, co vydavaju zvuky. Rodina nam dala vacsinou prakticke veci-oblecenie, plienky, mokre vreckovky, olej do kupela pre babatka a este sme dostali taku hrazdicku, s ktorou sa neskor paradne vyhral. Inak super darcek je aj kresielko pre babatka

roomaa
11. dec 2018

Buď nejaké oblečenie, plienky alebo hračky. Veď ho predsa počkajú a potom nebudeš musieť kupovať. Pre tak malinké dieťatko iba takéto praktické veci. On si vianoce aj tak ešte neuvedomuje.

zankapetro
11. dec 2018

mna sa kazdy pytal, co ma kupit alebo mi dal peniaze a uz som mu kupila, co potreboval

landsmanka
11. dec 2018

@zankapetro aj podľa môjho názoru sú najlepšie peniaze, keď je malé bábätko

pupavocka101
12. dec 2018

@nikka455 jaaaj potom som to nepochopila 🙂