Bledošedá alebo jemná púdrová do detskej izby?

mischels
16. mar 2019

Ahojte.ma niekto dizajnersky cit?🙂) neviem sa rozhodnut aku farbu zvolit do detskej.izba ma asi 12m2 tak chcem ju opticky rozsirit..podlaha je tmavoseda, na jednej stene bude 3m biela vstavana skrina.nabytok bude biely, oproti skrini je okno tam chcem nechat na stene bielu a doplnit to zavesmi dlhymi. A licit sa budu steny oproti sebe.tak rozmyslam ci tam dat nejaku bledosedu a tym padom pudrovrovo ruzove zavesy, kobercek bledoruzovy a nejake doplnky by boli ruzove. Ze by to bolo jemnejsie alebo potom tie dve steny dat na pudrovoruzove a doplnky uz tympadom neviem ci by mohli byt ruzove ci yo nebude moc.dik

loliki
16. mar 2019

@mischels .... hlavne, aby ti to ladilo s neporiadkom, ktory ti deti tam zanechaju. Ruzovo-belaso-zelenu. 🙂

hettinka
16. mar 2019

@mischels daj tu sedu. Bábätku to bude aj tak prvý rok jedno a potom detskú izbu môžeš maľovať aj každý rok. Niekedy aj častejšie.

lindusss2016
16. mar 2019

No moznosti je vela, mozu byt aj steny ruzove a zavesy napr.biele so sedymi bodkami, alebo pasikave, nieco veselsie by som zvolila na ozivenie proste. Kobercek ruzovy kludne moze byt ked podlaha je seda

kristiii
16. mar 2019

@mischels Za mna bledoseda a bledoruzove doplnky

jamimka
16. mar 2019

Bledoseda a doplnky mozes menit podla nalady, aj tri odtiene. K ružovej tazsie dopasujes.

vejapa76
16. mar 2019

Ja mám síce šedu farbu rada ale tu sa prikláňam k pudrovej. Šedá mi príde do detskej taká studená.

mpg
17. mar 2019

Keď bude podlaha tmavošedá, jedna stena biely nábytok, tak tam by sa skôr hodili tie pudrovo ružové odtiene na ďalšie steny a aj doplnky farebné, hlavne ak tam bude bývať dievča, ktoré má menej rokov.

adelakom12
25. mar 2019

@mischels https://www.drevona.sk/postele-z-masivneho-drev... možno túto bielu posteľ a šedé závesy,alebo tie béžové ako hovoríš, lebo pri šedých to bude asi veľmi chladné..

michelle567
25. mar 2019

Ja by som nechala všetky steny biele 🙂 okolo postele nejake jemne nálepky keď tak..a potom doplnky môžeš mať aj ružové aj sivé aj bielo-cierne napr 🙂