Detská izba pre novorodenca

24. jún 2022

Ahojte, co sa vam osvedcilo v detskej izbicke pre novorodenca. Viem ze babarka spia s vami v spalni ale muz chodi na zmeny. A premyslala som nad tym ze by som kupila jendu postel pre seba a budem s malou spat aby sa muz vyspal a bola som pri babatku. Je to podla vas dobry napad ?
Bude to prve, nemam ziadne skusenosti.
Dakujem

denden77
24. jún 2022

my sme tak mali, do detskej som kupila velku postel a postielku.. + komodu s prebalovakom a skrinu.. mala teda spala od narodenia vo svojej izbe, aj vo svojej postielke 😊

tinkavvv
24. jún 2022

Aj na to tak momentalne mam. Odporucam a postel potom vyuzijes aj pre dieta.

stannkal
24. jún 2022

Postieľka je najlepšia taka co sa da spojiť s veľkou posteľou, nebudeš musieť v noci vstávať aby si bábo vybrala k sebe. A áno určite je dobrý nápad spávať separátne, nemá zmysel aby sa obidvaja rodicia nevyspali. U nás spal vždy jeden s malou v spálni a druhy sa mohol nerušene vyspať vo vedľajšej izbe.

andrejka1974
24. jún 2022

Ja som vždy spala vo vedľajšej izbe s bábätkom do jedného roku a potom išlo do svojej izbičku a ja naspäť na noc k manželovi

babovka2321
24. jún 2022

My spavame od narodenia vsetci spolu a vyspime sa obaja, ja sa sice parkrat v noci zobudim, ale manzel si to ani nevsimne a prespi celu noc. Ja by som nechcela spat v inej izbe ako moj muz.

ikonica
24. jún 2022

Mam 2,5 rocnu a takmer 3 mesacnu dcerku.... Momentalne fungujeme takto... Ked ma muz dennu zmenu, uspava starsiu on a spi v detskej pri nej... Mame tam dve postele... Ja som v spalni a mladsou... Ked je na nocnej, spi starsia pri mne na manzelskej posteli a manzel po nocnej v detskej... Ked sme mali len jedno dieta a nemala este detsku izbu dokoncenu, tak spal manzel po nocnej v spalni a my s malou sme boli v obyvke... V noci spala s nami v spalni najskor v postielke a potom medzi nami na posteli...

bucko555
24. jún 2022

My sme slávili všetci spolu keď som bola v noci s malou hore tak muž sa na to nezobudil

autor
24. jún 2022

Aj ja som si to vzdy vravela ze nepojdem od muza. Ale zobudi sa aj na bzukot muchy a aj na to ked sa otocim. Je to zly spac. Tak aby sa vyspal.
Mozno bude dcerka spat dobre a budem ju moct nechat u nas..
Chcem by vsak pripravena

ikonica
24. jún 2022

Tak moj spi ako drevo, ale ked mala starsia take tazsie spankove obdobie, tak ho to budilo... Vtedy som ju zobrala do obyvacky ukludnila ju a priniesla uz spiacu naspat do spalne... Ale kebyze sme mali tu detsku uz hotovu pri starsej od zaciatku, tak to asi vyriesim tak, ako si napisala... Nevadi mi spat mimo muza na nejaky cas... Lebo aj on casto rusi moj lahky spanok chrapanim 😁😁😁

autor
24. jún 2022

@ikonica Moj este nechrape :D :D
Aj toto by bolo riesenie, ale ak by bola zly spac aj ona bude lepsie ked kupim tu postel do detskej.
Nechcela som nie takto som si to veru predstavovala .. aj co sa tyka priestoru (viem ma ti byt prakticke hlavne) aj co sa tyka spania mimo muza ..

mikadooo
24. jún 2022

Jasné, kľudne tak, ak na to máte priestor, tak prečo nie 🙂. A keď dieťatko vyrastie tak už má rovno posteľ v detskej 😉.

miky132
24. jún 2022

Mám muža, ktorý sa musí do práce vyspať a spíme spolu,dokonca ešte jedno staršie dieťa a sem tam príde ešte jedna dcérka keď je jej smutno ,bábo je pri mne blízko absolútne neplače v noci koľko krát strčim prsník ani nevie a spíme všetci kvalitné .... nechcela by som separovať áni muža ani bábo....

petamich
24. jún 2022

hm to som aj ja mala velke plany ako budeme spat v jednej izbe vsetci traja a potom prisla realita 🙂 ale konecne zacal maly lepsie spavat, ma rok, takze muz sa uz v dohladnej dobe pripoji v spalni (mame zial dvoj-izbovy byt zatial, takze musime by vsetci traja a nemame detsku, kde by mohol byt maly o par mesiacov sam)

titla
24. jún 2022

My mame malu spalnu, postielka sa nam tam nezmestila. V detskej izbe mame roztahovaciu valendu pre navstevy, tak sme sa tam prestahovali vsetci traja. Manzel vydrzal 2 noci...😀😀😀
Ja som sa po vyse 2 rokoch prestahovala do spalne. Ale aspon pre syna to nebola zmena, on si nemusel zvykat na inu izbu.

majlo1234
24. jún 2022

My sme ostali v spalni a muz odisiel. Ja som si vyberala mega matrac do postele, neobetujem sa az tak. Ja sa dost zle vyspim pri dietati, takze odisiel manzel do hostovskej😅

slavussik1
27. jún 2022

Je to dobrý nápad určite