Detská postieľka - do akého veku ste ju používali?

mischels
11. mar 2019

Ahojte prosim Vas o nazory: kupit lacnejsiu klasicku postielku bez nejakych extra funkcii alebo radsej dat o nieco viac a zobrat postielku s posuvnou bocnicou a vyberatelnymi tyckami? Vyuzili ste to? Do akeho veku ste ju pouzivali? Dik

ellieellie
11. mar 2019

My sme mali klasickú obyčajnú postieľku, stačila nám. Viem si predstaviť aj posuvnú bočnicu že je fajn, hlavne kým kojíš, ale nám by to k posteli aj tak nesedelo, takže zbytočne by sme takú kupovali. Vyberateľné tyčky mi absolútne nechýbali, tie by som ani nevyužívala. Postieľku sme používali 1,5 roka, potom išiel do normálnej detskej postele.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
11. mar 2019

@mischels vyberatelne tycky su super vec, ked sa dieta snazi same z postielky vyjst. Ked ma volny pristup, aspon sa nestrepe na hlavu... vyuzili sme pri starsej dcere, ona bola taka akrobatka od malinkateho malinka.

bobula46
11. mar 2019

@mischels my máme obyčajnú postieľku, bočnica sa nedá dať dolu ale tyčky sa dajú tri vybrať. Mám aj obyčajný rozmer 120x60 čiže sa mi aspoň dal ľahko kúpiť matrac a aj plachta. Ak chceš skús pozrieť postieľky na mravcek.eu my máme odtiaľ a spolu s matracom nás vyšla okolo 70€. Mám odtiaľ aj kočík a stoličku a som s tou stránkou spokojná

nikiki29
11. mar 2019

Podľa mňa záleží koľko ju plánuješ využívať. Ja mám postieľku 120x60, 3 nastaviteľné výšky roštu, bočnica sa neposúva, ale dajú sa vybrať 3 tyčky a jedna strana sa dá dať úplne preč, čiže ju využijem aj pri väčšom dieťati ako klasickú postieľku (kým sa tam zmestí)... keby mám priestor na klasickú posteľ a plánujem ju využívať pomerne skoro tak neriešim 😊

jamimka
11. mar 2019

Obyčajnú. Dala sa dat na tri polohy. Vyberali sa 3 tyčky. Nikdy som to nevyužila. Dokonca ani mantinel a ine doplny k postieľke. Matrac som mala kokosový, klasika rozmer 120x60

asia83
11. mar 2019

@mischels My máme obyčajnú z IKEY za 30 eur, úplne stačí. Bude aj pre druhé.

mischels
autor
11. mar 2019

Dakujem za nazory😊 no reku keby zoberem s vyberatelnymi tyckami ju mozno vyuzijem dlhsi cas a az neskor riesit postel.