Domčeková posteľ Benlemi

alex2019
29. jan 2021

Ahojte, k druhym narodeninam by sme synovi chceli zaradit izbicku, momentalne ziadnu nema, hracky ma v obyvacke a spi s nami v posteli, svoju postielku ma bez bocnice prisunutu k nasej. Budeme mat druhe dieta a teda neviem si celkom prestavit ze by sme v nasej spalni spali styria takze rada by som ho zacala pomalicky presuvat do vlastnej izby. Pacia sa mi domcekove postele, a ked som ich hladala tak sa neustale vsade opakovala znacka Benlemi, vyzera ze tie postele su kvalitne a pacia sa mi, cenu neviem posudit, jasne, ze sa mi to vidi drahe, ale zase ak chce clovek aby to daco vydrzalo tak asi to ovela lacnejsie nepojde. V kazdom pripade velmi rada by som predsalen pocula skusenosti ludi, ktori takuto postielku realne maju a vyuzivaju, ci ste s nou spokojni, pripadne ci by ste s odstupom casu vybrali nejaku inu. Ja by som chcela uz velky rozmer tj 90x200, pride mi zbytocne kupovat malu a hlavne tie male postele maju nizku nosnost tj asi by bol aj problem lezat pri malom ked bude zaspavat, pripadne ak bude chory alebo proste nebude chciet spat sam tak sa tam s nim nezmestim. Chcem sa este spytat, mate postel v nizsom vyhotoveni alebo s tymi pridavnymi nohami a suflikom? Ja som rozmyslala, ze by som na zaciatok kupila nizku kym je maly, aby sa mu tam lepsie liezlo a potom pripadne dokupim nohy a suflik. Akurat sa trocha bojim ci sa pod tou nizkou postelou bude dat povysavat. Vopred vdaka za vase rady/skusenosti.

maximilie
30. jan 2021

@alex2019 tak my mame takúto asi mesiac. Dcera ma rok, tak sme tiez riešili úplne na zemi. Pod matracom je len rošt cca 2-3cm nad zenou a okolo je drevo až na zemi. Takže pod nou vysavat staci raz ze cas tak, ze sa nadvihne cela. Jedine co tak tie bocnice su strašná hlúposť. Nie len dcéra ale aj ja som si do nich buchala hlavu. Teraz sú omotane dekou a uz som objednala chrániče. Len ako docasne riešenie , lebo chceme dat vyrobiť klasické calunene čelo aj bok. Ale to by bol asi problém na každej posteli, nie len domcekovej. Alebo sa pozri na nete po tých hadikoch po obvode posteli. Toto sa mi tiež paci. A inak sa mi to veľmi paci, dajú sa vešať rôzne dekorácie a aj nábytok sme dali vyrobiť v domčekovom štýle. My mame rozmer 140x200 , nech sa pri nej vyspi aj muz alebo ja keď bude treba ;D

simona92101
12. feb 2021

@alex2019 mame vyrobenu u stolara z masivu rozmer 200x90,na nozickach+ suflik,ktory sa da vyuzit ako pridavne lozko.vyuzila som mantinel z postielky,cize si hlavicku nebucha.je vyssia,ale v pohode hore vylezie aj zlezie.my sme spokojni,hlavne 22mesacna dcerka je z nej unesena

lenlenka12
29. máj 2021

@simona92101 dobry den prosim kolko vas vysla cenovo takato postel? Dakujem

simona92101
29. máj 2021

@lenlenka12 dobry den, 300€ + matrac

zuzikab1
3. júl 2021

@simona92101 nevrza vám náhodou posteľ? My mame tiež od stolára a veľmi vrzga.

simona92101
3. júl 2021

@zuzikab1 vrzga,ale pripisujem to tomu,ze dcerka si z postele urobila trampolinu a preliezku v jednom😃.lebo postel zo zaciatku nevrzgala 😃